Dawid18

Paliwo do C-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zonk28    1

Teraz o opał jest naprawdę ciężko , bez dowodu i numeru pieca nie przywiozą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

szukaj kogos kto co ma piec. Lub znajomy znajomego ma piec to łatwiej. Lub może ma ktoś suszarnię?

W okolicy u mnie jest gość tzw pośrednik który sprzedaje bez zaśwaidczenia ale drożej niż u dostawcy.

Ten pośrednik to zwykły zjadacz chleba który bierze więcej OO bo wie że sprzeda a że ma suszarnie to może brać różne ilości i może śmiało się podpisać ( spisać) i sobie zarobi te 40gr na litrze. Dużo wg mnie ale mamy wolny rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

My jeździliśmy kilka ladnych lat na OO i ciągniki szły jak burza :D Ale pompa w 3P to teraz wiem że ledwo zipie dostała pewnie od OO. O tłoczkowe pompy nie ma co się martwić gorzej z rotacyjnymi


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Kolego @tomi382- Owszem możesz wymieniać filtry tak jak na normalnym paliwie tylko że weź sobie roczne filtry po OO i roczne filtry po ON i zobaczysz rużnice. Nie wiem ile u cb przepływa paliwa rocznie w ciągniku bo jak ja bym filtrów nie wymienił co 8 miesięcy to bym ciągnika nie zapalił z tym że u mnie rocznie przez ciągnik przelatuje kilka tyś litrów paliwa marki OO.

 

A wy musicie se łatwić karteczki hehe a ja mam OO w prywatnym małym wiejskim cepeenie i biore sobie samochodzik dwukułeczke i zbiornik mni 500l i jade po OO na legalu


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

To co u was niema służby celnej? u nas na wieś wpadła rok temu to u każdego trzepała baki, zbiorniki kanistry itp, jak znalazła i nie ma papierów, to do 5000zł zależy od ilości,


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Nic się nie bój Dawid i na Ciebie przyjdzie czas :lol:

Myślisz że forum jest anonimowe? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Panowie ostatnio jade sobie w sobote z zabawy i przypalałem papieroska i zwolniłem było to na przeciwko tego cepeenu jest godzina ok 3 w nocy i patrze a tu policja z karnistrami opał tankuje i co tu nam służba celna ma zrobić jak nawet mundurowi tankują OO.

 

To co ta służba celna ma do domu mi przyjść i karnistry wywracać???


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

ja tez spokojnie sobie jezdze na OO teraz nawet mamy dwa miejsca zakupu :) w tygodniu przyjedzie z tys litrów :) tak na poczatek sezonu :)a jak co to faktórke moge miec tyle ze nie na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Kurcze u mnie coraz gorzej z opałem , jeżdże na oparach , a przywozić zbytnio nie chcą , ostatnio mi 1000 litrów już z pretensjami przywieżli .......ale dałem w kieszeń 100 i się uspokoili :lol: , cena 2.80 za litr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

2,80 też u mnie jest tylko że trzeba mnieć papierek a za papierek wołają 2tyś!


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK44    2

Znam gościa który wlewał do c-360 ropę opałową podajże "czerwoną" i od roku 2006 wlewał ropę ON i w 2011 roku zauważył gdy cena ropy była prawie 6 zł że ciągnik mu dużo pali jak dobrze pamiętam 8,5 litra na mth. I co może mieć pompę walniętą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może być wina pompy, albo wtrysków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6011    1

ja kiedyś wlałem to ciągnik stracił bardzo na mocy dławił się po prostu paliwo robiło się geste odstojnik się zapychał co chwila. Ale w niskich temp. ciągnik miał problemy z zapalaniem, musiałem je spuścić i wyczyścić bak z resztek. Musiałem wymienić filtry paliwowe na nowe i wlać czystego on i teraz jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

dawno dawno temu do Zetora sie pokusił i kupił 100L tej ropy bo tańsza.

Zetor osłabł i pompa paliwowa się uszkodziła, ale chodziła (mocy stracił troche ) wypaliłem jakieś 40L tych placków, i potem tankowałem na cały zbiornik dobrej ropy 10 litrów tej Bio. laugh.gif żeby ją wypalić.. Już nigdy nie chce jej widzieć u siebie. A jak widze jak jeżdzą 3p czy MFami na tej ropie, to współczuje tym ciągnikom. wink.gif Nie kupujcie tej Bio, chyba że macie jakieś straszne zamiłowanie do katowania ciągników, i jest wam obojętny stan silnika. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK44    2

koło mnie sąsiad wlał biopaliwo do c-330 i pojechał kultywatorować o godzinie 5 po południu , a o godzinie 7 Go ściągałem z pola , to było gdzieś w lecie po żniwach podajże, jak pojechałem tam mówił że traktor nagle zmienił odgłos silnika i zgasł później nie mógł odpalić ściągnąłem Go na drugi dzień przeczyścił, wylał biopaliwo orobił się cały dzień na trzeci dzień pojechał w pole to samo pojechałem po niego mówi że wlał pół na pół z ropą ropę zmarnował i powiem tak więcej stracił niż zyskał :D

Edytowano przez PIOTREK44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Skąd u was takie opinie ?? u mnie ciągniki chodzą jak na ON tylko zapach lepszy i 2.5 zł za L to nie wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

dawno dawno temu do Zetora sie pokusił i kupił 100L tej ropy bo tańsza.

Zetor osłabł i pompa paliwowa się uszkodziła, ale chodziła (mocy stracił troche ) wypaliłem jakieś 40L tych placków, i potem tankowałem na cały zbiornik dobrej ropy 10 litrów tej Bio. laugh.gif żeby ją wypalić.. Już nigdy nie chce jej widzieć u siebie. A jak widze jak jeżdzą 3p czy MFami na tej ropie, to współczuje tym ciągnikom. wink.gif Nie kupujcie tej Bio, chyba że macie jakieś straszne zamiłowanie do katowania ciągników, i jest wam obojętny stan silnika. smile.gif

 

Dziwne co opowiadasz. Kuzyn do Transportera T4 leje Bio i zadnych problemów nie ma z nim juz kilka lat :blink:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

na bio trzeba uważać bo niektóre moką rozpuścić lakier na masce ale ja leje OR i hula aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

sąsiad mi opowiada że jak jego kolega wymieszał bio z zwyczajną ropą w kombajnie to mu w filtrach paliwa zrobiły się takie gumowe nicie tak jak by z silikonu ale czy to prawda to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

nie słuchaj bajek. takie cyrki mogą być tylko w ujemnych temperaturach z zimie. Latem nie ma takiej mozliwości chyba ze trefny towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj