Skocz do zawartości

Zdjęcie

odbiór od zakładu gospodarki komunalnej fekalii

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marcinb8

marcinb8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 01 październik 2010 - 16:53

odbiór od zakładu gospodarki komunalnej fekalii witam. czy ktoś się orientuje ile płaci zakład gospodarki komunalnej za wywiezienie fekalii na pole rolnika?? ponieważ widzę, że w mojej okolicy kilka osób odbiera fekalia na swoje pola tylko nikt nie chce się przyznać ile zarabia??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
odbiór od zakładu gospodarki komunalnej fekalii Dzisiaj, 19:34
  •  

#2 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 01 październik 2010 - 17:31

odbiór od zakładu gospodarki komunalnej fekalii yyy nie wiem jak jest u ciebie ale u nas za odpady z oczyszczalni ścieków (w zasadzie jest to taki kompost) to trzeba zapłacić a nie na tym zarobic

#3 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 październik 2010 - 06:50

odbiór od zakładu gospodarki komunalnej fekalii U nas było tak wozili na pole kamazem rozwieść trzeba było samemu do 5 km wozili rozrzutnikiem i rozwzili po polu. W tym roku wożą kamazem i potem rozwożą po polu własnym sprzetem woża też rozrzutnikiem do 5 km i beczką gdzieś tak do 10 km. Za nic sie nie płaci jak zrozwożą po polach własnymi maszynami to kolejka jest że ho ho stosuje osady do 2 lat powiem że poprawa jest oszczędza się na nawozach podejżewam że tym ludziom oczyszczalnia ni epłaci poprostu biora to za darmo.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share marcinb8

marcinb8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 03 październik 2010 - 19:17

odbiór od zakładu gospodarki komunalnej fekalii no wiem,że oni wywalają na pole te odpady a później jeszcze orają, właśnie jeszcze słyszałem, że za to płacą dlatego rolnicy to biorą. ale może źle słyszałem

#5 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 04 październik 2010 - 06:23

odbiór od zakładu gospodarki komunalnej fekalii Zajedź do oczyszczalni ścieków to sie dowiesz wszystkiego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Bogdanek

Bogdanek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:Jak każdy lubię nowinki techniczne, interesuje mnie wszystko co z tym jest związane.
    Żona, dziecko, pies:), teściowa... - w takiej kolejności to ustawię. :D

Napisany 05 październik 2010 - 06:42

odbiór od zakładu gospodarki komunalnej fekalii Również nie mam pojęcie czy płacą za to, czy samemu się dopłaca. O takim czymś słyszałem, ale nigdy mnie to nie zainteresowało.

#7 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2726 postów

Napisany 05 październik 2010 - 09:14

odbiór od zakładu gospodarki komunalnej fekalii Panowie po pierwsze taki osad można stosować tylko pod rośliny energetyczne np wierzbę...

#8 Share marcinb8

marcinb8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 05 październik 2010 - 09:54

odbiór od zakładu gospodarki komunalnej fekalii tu jak koleś wziął to i zasiał na tym pszenice to jeszcze w grudniu nie nadawała się do młócenia bo była zielona :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 05 październik 2010 - 19:05

odbiór od zakładu gospodarki komunalnej fekalii Dokładnie co można na tym sadzić czy siac dowiecie się w opracowaniu traktującym o warunkach wazajemnej zgodności. Mniejwięcej chodzi o to że nie możesz sadzić tego co prosto z ziemi jest do jedzenia typu marchew ziemniak. musi być odpowiednie ph itd.