Krakers16

UBEZPIECZENIE RZEPAKU

Polecane posty

Gas74    3

Zainteresowanych ubezpieczeniem upraw na Poczcie zapraszam do kontaktu - realizacji.

Pozdrawiam

Grzegorz   /Agro Ubezpieczenia/

Edytowano przez Gas74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek12    44
Gas74 napisał:

Zainteresowanych ubezpieczeniem upraw na Poczcie zapraszam do kontaktu - realizacji.

Pozdrawiam

Grzegorz   /Agro Ubezpieczenia/

Jest możliwość ubezpieczenia rzepaku gdy obejmuje on 100% powierzchni gospodarstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gas74    3
Dnia 13.11.2020 o 15:19, ciastek12 napisał:

Jest możliwość ubezpieczenia rzepaku gdy obejmuje on 100% powierzchni gospodarstwa?

Info poszło na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gas74    3

Jeżeli ktoś jeszcze nie zdążył ubezpieczyć upraw - zapraszam do kontaktu/realizacji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gas74    3

U nas początek kwietnia

@krychu chciałem przesłać Tobie PW, ale jest jakiś problem.

Edytowano przez Gas74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

@Gas74 wyczyściłem skrzynkę, można teraz wysyłać wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambi14    97

czy to jest na fakcie że ubezpieczając rzepak w Concordii drugie tyle trzeba innej uprawy ubezpieczyć? jak to wtedy wychodzi cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gas74    3

Ruszyła Wiosenna Akcja ubezpieczenia upraw na Poczcie.

Zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

A pzu najpierw ubezpieczyło tych co na jesieni obecnie sadowników a kiedy reszta? W połowie kwietnia jeszcze nie ma ubezpieczania. Jakaś dziwna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

ubezpieczyłem na poczcie nie było problemu u GAS74 - a

Edytowano przez Cezar81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gas74    3

@suffeks podaj kod pocztowy. Policzę ile wyjdzie w nas - na Poczcie.

13 godzin temu, krychu napisał:

A pzu najpierw ubezpieczyło tych co na jesieni obecnie sadowników a kiedy reszta? W połowie kwietnia jeszcze nie ma ubezpieczania. Jakaś dziwna sytuacja

Zrób u nas (u mnie) 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

takie pytanie jaka cene dajecie za tone ? ma to wplyw pozniej na szacowanie bo cos moj pitoli ze jak dam 1800 a na gieldzie 2k to policza po 1800 za tone ? ma wplyw kurs  z gieldy bo nie pamietam 3 lata temu mialem szacowanie wiec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gas74    3

@d4rek  cytat z OWU "Ustalona w umowie ubezpieczenia i potwierdzona w dokumencie ubezpieczenia suma ubezpieczenia stanowi górną granicę odpowiedzialności Towarzystwa" -> jeżeli określona cena określona będzie na poziomie 1800 zł/t, a rynkowa 2.000 zł/t to szkoda liczona będzie od sumy ubezpieczenia = 1.800 zł/t x wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jaką macie strategię nawożenia i ochrony rzepaku w sezonie 2023/2024? Macie już zakupione środki?
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez slonju77
      Jak w temacie,nie mogłem ubezpieczyć w listopadzie,czy macie jakiś namiar na firmę która ubezpieczy rzepak po 1 grudnia?
    • Przez Paweł332211
      Pryskałem dziś zboża środkiem attribut po czym wylałem resztki cieczy i 3 razy go przepłynąłem lecz zostało trochę piany z tej cieczy, później pryskałem rzepak od słodyszka. Moje pytanie brzmi czy mam się martwić skutkami które moga wystąpić po tym zabiegu ?? 
    • Przez jarekvip99
      Mam 1.5 ha rzepaku na dzialce bez melioracji i zastanawiam sie czy da sie go ubezpieczyc w sensowny sposob aby w razie dlugiej i mokrej miosny cos z tego ugrac. Pszenica zazwyczaj tam wytrzymuje i daje w miare dobry plon ale rzepak to zalezy od roku. raz bylo lepiej a raz wygnilo calkiem jak wiosna byla zimna i dlugo mokra. czy da sie jakos ta dzialke ubezpieczyc zeby w razie co dostac jakieś ubezpieczenie?
    • Przez yacenty
      O co najczęściej rolnicy pytali w minionym sezonie w kontekście uprawy rzepaku.
      Optymalne warunki glebowe i klimatyczne dla uprawy rzepaku Najlepsze nawozy i odmiany rzepaku dla danego regionu Jakie szkodniki i choroby są najbardziej niebezpieczne dla rzepaku i jak je zwalczać Jakie środki ochrony roślin należy stosować, aby zapewnić dobre plony rzepaku Jakie są najlepsze metody zbioru rzepaku i przechowywania zbiorów Jakie są najlepsze praktyki uprawy, aby zwiększyć wydajność i jakość nasion rzepaku.  
      Kontynuacja dyskusji dotyczącej sezonu 2022
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj