Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ?

151 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 27 czerwiec 2008 - 08:58

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? U nas przyjeżdża co roku wiosną gościu i kupuje worki :D Muszę się jeszcze spytac co on z nimi robi :D
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? Dzisiaj, 21:38
  •  

#82 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 lipiec 2008 - 09:27

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? ode mnie worki 50 odbiera facet który ma stolarnie. ładuje sobie w nie trociny i wióry a co dalej z tym robi to już niemam pojęcia

#83 Share mikolajkominek

mikolajkominek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 21 lipiec 2008 - 12:52

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? My w tych workach trzymamy np. folie po kiszonce z kukurydzy albo ładujemy w nie ziemniaki, jeżeli się zużyją to je palimy. Niezbyt dobry sposób na pozbywanie się worków, ale firma która zbiera śmieci w naszej wsi takich rzeczy nie przyjmuje :)
Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share pasio

pasio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 516 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 25 sierpień 2008 - 15:57

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? ja je używam do składowania różnych śmieci

#85 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 sierpień 2008 - 17:38

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? U mnie na śmieci, i głównie na materiały które zostały po jakiś pracach murarskich czy coś w tym stylu.

#86 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 październik 2008 - 13:10

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? u nas jest sprzęt do utylizacji! wszystko tam idzie a najlepiej to bale słomy(kostka) i takie worki na jedna noc by stykly
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#87 Share kevin25

kevin25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Mechanika Pojazdów Modelowanie Przestrzenne i Powierzchniowe,

Napisany 27 październik 2008 - 14:31

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? u mnie worki są wykorzystywane często do śmieci ale tez i do trocin i żwiru
JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

#88 Share wolf19 wolf19

wolf19
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 październik 2008 - 15:13

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? ja to napycham smieciami i pale,a le i tak jest ich duzo u mnie :angry:

#89 Share MTZ1

MTZ1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 27 październik 2008 - 17:19

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? To ciekawe co piszecie ale u mię podczas kontroli Agencja pytała się gdzie mam worki po nawozach mówię że sprzedałem do firmy która je przetwarza,to chcieli kwit z tej firmy czy aby na pewno tam oddałem ale pech chciał że takowy posiadałem i temat się skończył.

#90 Share ansu

ansu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 944 postów

Napisany 03 listopad 2008 - 17:57

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? Gdzie w Lublinie lub okolicach można sprzedać worki i inne plastiki
Sprzedawca jest zobowiązany przyjąć opakowania nie tylko po opryskach i po nawozach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 listopad 2008 - 20:58

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ?

To ciekawe co piszecie ale u mię podczas kontroli Agencja pytała się gdzie mam worki po nawozach mówię że sprzedałem do firmy która je przetwarza,to chcieli kwit z tej firmy czy aby na pewno tam oddałem ale pech chciał że takowy posiadałem i temat się skończył.

Trza było baranom powiedzieć że jedynym nawozeniem jest to co nasrają przelatujące ptaki i nigdy nie zdarzyło się by było inaczej zrzucane jak luzem.

#92 Share markpp

markpp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Zainteresowania:Lubię grzebać w garażu i coś naprawiać(psuć), lecz moim powołaniem jest elektronika i te dziedziny.

Napisany 07 listopad 2008 - 14:36

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? My utylizujemy w kotle C.O. a jak są potrzebne to do jakiś pierdół typu uszczelnienie drzwi i tym podobne.
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

#93 Share kamyk86

kamyk86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 09:49

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? u mnie gmina za darmo odbiera folie rolnicze :)

#94 Share marti565

marti565

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Zainteresowania:muzyka film no i rolnictwo

Napisany 13 styczeń 2009 - 14:03

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? u mnie dzwoni się do firmy zajmującej się tymi sprawami przyjeżdża kontener ładuje się wszystko od folii po nawozach po folię z bel i po sprawie problem z głowy :) a słyszałem taki przypadek że rolnik folie po belach palił w centralnym i mu piec po jakimś czasie zatkało :)

#95 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 19:24

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? ja układam pod posadzki jak zalewam beton jako izolacja

#96 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 19:33

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? O co Ci chodzi z tym postem ?

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#97 Share pawel74

pawel74

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 23 styczeń 2009 - 17:34

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? A ja ubijam w nim słome i zjeżdżam z górki :) :) :)
Zart :)
A tak na powarznie to rozcięty worek dobrze nadaje się pod posadzke, ale ja w większości utylizuje. :)

#98 Share Wojtek23

Wojtek23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 24 styczeń 2009 - 10:50

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? Puszczam z dymem w ognisku :) :) :) :( :) :)

#99 Share pawelzx

pawelzx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 25 styczeń 2009 - 22:57

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? po roku słońce kruszy je na proszek ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 17 luty 2009 - 21:55

Co robicie ze zużytymi workami po nawozach ? kolega prosił mnie abym znalazł mu firmę która odbierze worki po big bagach i przejrzałem cały temat. Ja też mam worki, sznurki i inne odpady których się nie pali - no qr** po prostu są rzeczy których się nie pali ani nie wyrzuca do lasu czy w dół - zwłaszcza po nawozach i opryskach. Nie wiesz co zrobić z opakowaniami czy workami ?? oddaj do firmy w której kupiłeś a jak nie chcą wziąć to zmień firmę. Sory ale jak bym zobaczył że sąsiad wiezie przyczepę śmieci do lasu czy na spalenie to ... zresztą sąsiad by tego nie zrobił. A druga sprawa to jeśli macie dzieci które w szkole uczą się o ochronie środowiska a w domu widzą jak tatuś rozpala super mega toksyczne ognisko ?? WSTYD PANOWIE WSTYD