strzymek

Dopłaty 2010

Polecane posty

pawlus224    2624

A w jaki sposób sprawdzaćie ? Można sprawdzić czy pieniądze są na koncie przez internet ?

 

A w jaki sposób sprawdzaćie ? Można sprawdzić czy pieniądze są na koncie przez internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

Z tego co wiem to ziemia z ANR nie może nie mieć dojazdu. Sprawdź dokładnie na mapie czy nie ma może jakiejś 2 metrowej drogi albo coś która jest zaorana

to zależy od banku, w większości tych większych można przez internet, Lukas, MBank, Eurobank, Polbank (akurat w tych mam konta)itp. w spółdzielczych też w zasadzie powinno się dać, mam też konto w spółdzielczym i mogę operować na koncie przez internet. Ile to razy w niedzielę lub święta płaciłem bo wcześniej jakoś nie było czasu ;)

P.S. Przed chwilą sprawdzałem kasy niet :(:(:(

Edytowano przez Vrykoulakas

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Nom a w banku spółdzielczym jest coś takiego ? Bo moi rodzice właśnie w takim banku mają konto na które przychodzą mam dopłaty . Dzięki za podpowiedzi , zaraz coś poszukam w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomas0506    0

W Banku Spółdzielczym jest.Twoi rodzice są właścicielami konta to Oni muszą się udać do banku w celu założenia usługi INTERNET BANKING dzięki której będziesz mógł sprawdzać konto przez internet i robić przelewy z domu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk2411    30

Moi rodzice maja konto w banku spółdzielczym i jak na konto wpłyną jakieś pieniądze to przychodzi sms


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Podlaskie, powiat bielski, onw kasa w grudniu, obszarowe i za zrównowazone decyzje dziś a kasa kiedyś będzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

Woj. wielkopolskie, powiat wągrowiecki za rolnośrodowiskowo kasa wpłynęla, a co do obszarówki to decycja dzisiaj przyszła.

 

Przedmówca ,mógłby mi w skrócie napisać na czym polega to rolnictwo zrównoważone i jakie sa zasady?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

martini rolnictwo zrownoważone polega na opracowaniu 5-letniego planu zasiewow ,w którym w zmianowaniu musi być przynajmniej 3 grupy roślin (np.okopowe,zboża,oleiste),dawka azotu na ha nie może przekroczyć 150 kg.czystego składnika.Ten rok będzie najprawdopodobniej ostatnim do wejścia w program.Plan rolnośrodowiskowy musi zrobić uprawniony doradca,najlepiej w ODR.Płatność wynosi 360zł/ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Tydzień temu załozyłem w banku spółdzielczym konto internetowe. Teraz sam robie przelewy kiedy chcem, mam aktualny stan konta w każdej chwili. Teraz chyba nie ma banku w których nie ma mozliwosci robienia przelewów przez internet.

Decyzje dostałem 25 listopada a kasy jak nie było tak nie ma, a ciagnik już u dilera na placu stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A że tak przy okazji zapytam , jeśli robisz sam przelewy to później możesz dostać jakieś potwierdzienie przelewu z banku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Nie trzeba isc od banku, sam drukujesz potwierdzenie przelewu i jest ono wszedzie uznawane za dokument potwiedzenia przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Aha ...

Nie mam z tym do czynienia więc pytam ;) dzięki za odp. :)

dziś kasy z dopłat obszarowych dalej nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMOK102    0

Cz ktoś dostał dopłaty z powiatu sławieńskiego za powierzchnie ponad 60 ha- decyzja z listopada 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Dostał ktoś dopłaty z Dolnośląskiego? Decyzje mamy od 10grudnia a kasy nie ma a znajomi z 15ha to nawet decyzji nie dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

dzis decyzja,pow. krakowski.

przeczytalem komentarze z poprzedniego linku,ciekawe jak oni wyobrazaja sobie rolnictwo jak zlikwiduja doplaty, jak wczesniej gospodarzyli jak nie bylismy w ue.

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

A jak zlikwiduja to Niemcy i Francuzi pierwsi padną bo ich gospodarka gł opiera się na dopłatach a my bez dopłat będziemy żyć skromniej ale przetrwamy dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADAMEK28    0

u mnie decyzja z 8 grudnia (bezpośrednie).......a pieniędzy do tej pory nie ma .....niech ich.........przelali już ONW I RŚ ale najważniejszych NIE!!!!!!!!!!!!!!(45h.woj.warmińsko-mazurskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bos    6

Oj cos wolno im idzie z doplatami.. na stronie agencji pisze ze wyplacili 6,35miliarda tydzien temu bylo jakies 6,20 to bedzie jakies 200milionow na tydzien..a do wyplaty jeszcze ponad 6 miliardow...no a ja mam decyzje od tygodnia wiec przyjdzie jeszcze poczekac..niech ich... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez margoo78
      Czy ktoś zna więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu silosów zbożowych? Zastanawiam się, czy będzie się to wiązać z jakimś cyrografem na 5 lat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj