strzymek

Dopłaty 2010

Polecane posty

JurekS    5

Moj ojciec - 55 ha decyzja 19 listopad kasa na koncie dzisiaj, ja - 35 ha decyzja 01 grudzień kasy jeszcze nie ma. Pozdro ze śląskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

U Mnie decyzja początek grudnia - kasy na kącie nie ma do dziś :(

 

z tego co widzę to dziś trochę "rzucili" kasy z dopłat ;) ktoś wie kiedy znowu rolnikom zrzucą znów resztki z pańskiego stołu <dopłaty> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

zapomnialem wczoraj napisac, dopłaty przyszły wreszcie :rolleyes:


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMOK102    0

Mam decyzje z 22 listopad i kasy brak do dziś -zresztą od drugiej tury wyborów 5 grudnia na cały bank nie było 1przelewu -podobno dają gdzie była powódż nam potrzeba ale poszkodowanym pewnie jeszcze bardziej -tylko poco ta propa anda że 80% rolników dostanie w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

plotki u nas powodzi nie było a kasa spływa od pocztku grudnia


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damix    2

W końcu w tym tygodniu się doczekałem, kase już mi przelali :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMOK102    0

A decyzja z jakiej daty

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

Decyzja ONW 1 październik 2010 - kasa na koncie 26 październik 2010

Decyzja obszarowe 22 grudnia 2010 - kasy jeszcze brak

Podlaskie ;)

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek26    5

U mnie prawie każdy dostał już decyzje i kase na konto, tylko że mają po 10 ha, u mnie prawie 50ha, w agencji kazali pytać o decyzje z początkiem lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bos    6

Ja nadal czekam na decyzje o mojej wsi to chyba zapomieli :huh: A dzisiaj w programie tydzien minister mowil ze do konca lutego powinni prawie wszyscy dostac doplaty..tylko ja juz od ostatnich doplat to mu nie wierze..poza tym to byl zadowolony z tepa przekazywania doplat i z siebie.. brak slow..przynajmniej tych cenzuralnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Jak na razie to tylko ONW - decyzja i kasa na koncie , resztą naszych pieniędzy pewnie łatają dziurę w budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam21    0

to co nie ulaga watpliwosci to to ze decyzje moga wydawac praktycznie do czerwca,

 

natomiast gorzej będzie z płatnościami za 2011rok, sytuacja z niezatwierdzonym budżetem UE daje dużo do myślenia, na pewno będą opóźnienia z dopłatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

Mam decyzje z 22 listopad i kasy brak do dziś -zresztą od drugiej tury wyborów 5 grudnia na cały bank nie było 1przelewu -podobno dają gdzie była powódż nam potrzeba ale poszkodowanym pewnie jeszcze bardziej -tylko poco ta propa anda że 80% rolników dostanie w grudniu

podobno ;[ to nieprawda u nas byla powodz i pare decyzji przyszlo przed swietami,a kasy nie ma dalej przynajmniej w naszym banku, ja nie mam nawet decyzji a kontroli nie bylo zadnych ,pewnie woderow nie mieli.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomalok    2

Dziś kasa na koncie, dużo osób w mojej okolicy dziś dostało przelewy, zachodniopomorskie powiat Sławno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

decyzja z 7 grudnia a kasy dziś na koncie nie ma :(


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooler2010    6

Za bezpośrednie decyzja 25-11-2010 na koncie pusto

ONW 20-10-2010 decyzja a na koncie miesiąc pózniej

Sąsiedzi na około już dostali a ja czekam chyba jako ostatni w wiosce :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

decyzja z 7 grudnia a kasy dziś na koncie nie ma :(

ja tez z mam z 6 i nic... <_<


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jachu1985    0

u mnie chodza pogłoski ze strzymali wypłate dopłat z nowu ;[

 

decyzja za bezpośrednie z dnia 16.12.2010 a kasy dalej niema...

tak samo jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Rolnośrodowiskowe i ONW dziś kasa wpłyneła, głównych jeszcze brak decyzje z 16.12.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Dostałem decyzję na bezpośrednie - kasy nie widać - jedyny plus - na dłużej starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj