Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z pulsatorem

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Driver33

Driver33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 19:36

problem z pulsatorem Sprawa wygląda tak mam dwukomorówka polską i jeden pulsator za szybko puka a właściwie zasuwa jak z kałacha by kto serią ciągnął, ;) krowa pewnie by się szybciej takim wydoiła ale strach podłączać sami rozumiecie. Wymieniłem membrany i uszczelki ale nie pomogło :) czy reguluje się go w jakiś sposób <_< bo zamiana na zregenerowany to koszta od 100 do 130 zł, a ja kapuchę to mam na razie na polu pod postacią pekinki. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z pulsatorem Dzisiaj, 10:49
  •  

#2 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 19:58

problem z pulsatorem Warzna jest ilość oleju.
Było już gdzieś o pulsarach pisane....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3 Share Driver33

Driver33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 20:06

problem z pulsatorem No przejrzałem forum ale nie znalazłem, gdzie ten olej ma być bo ja się na tym nie znam???

#4 Share sdamigo6

sdamigo6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 20:32

problem z pulsatorem Nie wiem czy to olej U mnie chodzi na petrygo bo w serwisie nie chcieli mi powiedzieć jaka to ciecz i ile jej wlać. Płyn jest między membramami jak je wymieniałeś to jeszcze raz rozbieraj z jednej strony i strzykawką do tej rurki wlej tyle co w jedną komorę jak będzie za wolno chodził to ulej trochę jak za szybko to dolej .

#5 Share Driver33

Driver33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 30 wrzesień 2010 - 11:18

problem z pulsatorem Oki zobaczę nie miałem czasu jeszcze bo warzywa robiłem phuf 230 kg fasoli szparagowej 500 pęczków włoszczyzny i 860kg pekinki. Ale jakoś poszło. Mam nadzieję że zadziała.

#6 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3928 postów

Napisany 30 wrzesień 2010 - 18:21

problem z pulsatorem Kolego zrób tak, wlej borygo w wiaderko i zanurz pulsator w płynie i załóż pokrywy membran, i powinno być OK.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Driver33

Driver33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 30 wrzesień 2010 - 18:53

problem z pulsatorem Nie miałem dziś pod ręką ani borygo ani petrygo więc wlałem superolu cc30 i zaczął działać, puka w sam raz tylko troche mułowato, nie ma pełnego odbicia bo pewnie superol jest za gęsty. Jutro spróbuje z wiaderkiem i kulerem bo go używam nawet w mfie i ciapku.

#8 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3928 postów

Napisany 30 wrzesień 2010 - 18:59

problem z pulsatorem Fakt olej może być za gęsty.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#9 Share Driver33

Driver33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 17:41

problem z pulsatorem Na oleju dobrze chodzi ale jak jest wystarczająco ciepło, zalałem petrygo też jest git.

Edytowany przez andrzej2110, 09 styczeń 2011 - 18:19.
Cytowanie poprzedniego posta

#10 Share Fenol

Fenol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 13 sierpień 2011 - 15:01

problem z pulsatorem czy ktoś kupował oryginalny olej do pulsatora i czy może powiedzieć co to w rzeczywistości jest? 100 tego płynu kosztuje prawie 30 zł.
kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3183 postów

Napisany 13 sierpień 2011 - 20:39

problem z pulsatorem Ja swoje pulsator robiłem w zeszłym roku pierwszy raz od nowości czyli 1987roku. Gdy je rozebrałem to w komorach był płyn chłodniczy(glikol). Żadnego oleju tam nie było więc nie było potrzeby kupować, więc może i u ciebie też tak jest. Model pulsatora to HP100. Nie wiem jak reaguje taki olej na zmiany temperatury(niskie temp.), bo na płynie różnica jest niewidoczna i czy to ciepło czy zimno to pulsują z tą prędkością.