Skocz do zawartości

Zdjęcie

kleine 5000

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 18:52

kleine 5000 nie wiedziałem gdzie to napisać więc pisze tu. Jeśli zły dział to prosze przenieść. Chodzi mi o te nagarniacze buraków na gwieździe. W tamtym roku 2 razy zmieniałem bo nie wytrzymywały i chciałem sie zapytać czy ktoś coś wymyślił aby je wzmocnić? Bo w zeszłym roku cały dzień jeździłem za tymi nagarniaczami bo nigdzie nie mogłem ich dostać. Objeździłem z 250km. Słyszałem że można zrobić z resora od syrenki tylko skąd je wziąć...? Jeden dostałem na szrocie ale musze jakoś wzmocnić ten drugi. To co pomoże ktoś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kleine 5000 Dzisiaj, 20:04
  •  

#2 Share coffey23

coffey23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 21:45

kleine 5000 u mnie też były dorabiane z resora ale już nie pamiętam z czego był musi mieć na pewno pod spodem drugie pióro ten nagarniacz bo na jednym odrazu sie zegnie lub złamie

#3 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów
  • Zainteresowania:hmmm jest tego dość dużo:D

Napisany 30 wrzesień 2010 - 08:54

kleine 5000 dokładnie nagarniacz gwiazdy zbudowany jest z dwóch piór jednego krótszego takiego a drugie normalne zakończone gumą odbojową, u mnie chodzi bez problemu nic się z tym nie dzieje a dorobiłem tą długą ze zwykłego grubszego płaskownika. Mogę dla zainteresowanych dodać że warzne jest wyregulowanie osłon na gwieździe szcególnie tej przez którą przechodzi łapka no i nie cofajcie z WOM zależnym od kół do tyłu jak wam stanie przenośnik pionowy:P pozdro w Mirexie w lublinie łapy są i agromie

#4 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 30 wrzesień 2010 - 17:27

kleine 5000 ja wtedy ostatnią w lublinie w agromie dostałem a byłem w wielu sklepach i nie było. wiem że tam są 2 pióra i chodzi mi o to dłuższe. Zeszły sezon był bardzo ciężki i po prostu pod naporem ziemi sie wyginały i to u wielu rolników i sklepy nie nadążały zamawiać a później już nawet na hurtowniach nie było. I nie pomogą żadne regulacje kiedy na gwieździe jest tyle ziemi i nie wytrzymują. Sąsiad ma neptuna i od nowości tych nagarniaczy nie zmieniał i nawet nie wiedział jak sie do tego zabrać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów
  • Zainteresowania:hmmm jest tego dość dużo:D

Napisany 01 październik 2010 - 16:40

kleine 5000 jak kopie 2h co roku to na pewno nie wie jak się zabrać do tego;)

#6 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 01 październik 2010 - 18:53

kleine 5000 on ma coś ponad 5ha. Tylko że on jest bardzo ostrożny i troche powoli kopie więc trudno o awarie:D to co pomoże ktoś? Może trzeba by zachartować te nagarniacze? tylko czy nie stracą sprężystości?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 824 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 25 październik 2011 - 19:48

kleine 5000 ja kupiłem po peostu 4 sztuki od neptuna i zakładam po 2 zamiast krótkiego i długiego. Dodatkowo skręcam śrubami i wytrzymują naprawdę długo
Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....