slawcioken

CLAAS AVERO 240

Polecane posty

yacenty    3828

nie chce tutaj pisać który diler ale w cenach pisałem avero 403netto ze stołem mechanicznym polskim, z wózkiem i z oponami 750


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky    1

w mojej okolicy paru rolników chce kupic kombajny ale rzadko który claasa, ze względu na CENY

 

p.s przeciez tucano to zadna wydajnosc a 0,5 mln trzeba dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

yacenty to naprawde duzo za to awero to masseya active ktory jest zdecydowanie wydajniejszym kombajnem masz o jakies 50tys taniej... troszke ten claas przesadza i ten Twoj diler tez mojemu znajomemy za tucano 320 w standardzie powiedzieli 420 na wstepie negocjacji i powiem ze urwal grubo ponad 30tys ale sie zastanawia co wziac bo teraz mu po glowie nh cx chodzi...


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Według mnie dobrze wybrałeś.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

tak trzymac mimo wszystko claas za kilkanascie lat to bedzie mnial jeszcze spora wartosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mimo iż dokonałeś już zakupu i myślę że nie będziesz żałował do dodam dla chętnych że kolega za Csx takiego jak mamy u siebie w gospodarstwie powiedzieli mu 417 tys netto ;) myslę że jak na taki kombajn to dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZLAND    0

Ok kolego albania 846 masz rację co do ceny powiem więcej dealer z lubelskiego oferuje taki kombajn dużo poniżej 400 tys zł netto tylko że to dalej jest NH. Kwestia co kto potrzebuje i moim zdaniem ja to porównuję do tego że potrzebujesz ciągnika np. 150 KM ale u konkurencji za tą cenę masz 200 KM i kupujesz 200 tylko pytanie czy go wykorzystasz ekonomicznie itd. Jednak w życiu każdy nas ma swoje przemyślenia i jest do czegoś przekonany a wtedy cena jest drugoplanowa mniej ważna i dlatego też sprzedaje się wszystko bo każdy produkt ma swojego amatora. Ja mam 30 letniego Claas-a Mercatora więc co to znaczy Claas w sęsie trwałości wiem, jak wybierałem kilka lat temu używany kombajn to stała kwestia wyboru co kupić jednak popularność, żywotność opinie kolegów i sąsiadów którzy wcześniej kupili Claas-a zadecydowały że wtedy kupiłem właśnie Claasa mimo że w używkach też był kombajnem droższym od innych i mogę stwierdzić że wybór był trafiony. A obecnie gdybym chciał go sprzedać to wezmę za niego spokojnie prawie tyle co zapłaciłem kilka lat wcześniej i wiem że nie będzie to problem a nie miłość do grobowej deski.

Pozdrawiam użytkowników wszystkich marek kombajnów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Za NH 1520 takze wziąłem tyle samo co 10 lat temu za niego zaplaciłem wiec nie tylko Class jest taki oh,ah :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZLAND    0

szczewko kto powiedział że oh ah awarie jakieś też zaliczyłem ale to nie temat tutaj o tym ja opisałem tylko swój przypadek jako jakiś przykład nie uważam swój kombajn za cudo bo już jest wypracowany i starość mu dokucza. Każda potwora ma swojego amatora znam gospodarza który ma NH stary model i jest rewelacyjnie zadowolony ale sam byłem pod wrażeniem że kupił maszynę w rewelacyjnym stanie technicznym i awarii praktycznie brak, moje przekonania to inna sprawa z tym dyskutować nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinp89    0

Jeżeli chodzi o avero to widziałem na lubelszczyźnie 240 w akcji i byłem pod wrażeniem kombajn był z firmy roltex krasnystaw kosił pszenicę a raczej łąkę bo była taka zachwaszczona ale sądził sobie zaskakująco dobrze w porównaniu do tego co może new holand. Z tego co mi wiadomo to wytrzasacze są na panewkach aps i 4 klawisze robią robotę. Zbiornik spory kabina wygodna i ma dobra widoczność. Dostęp do punktów smarowania bdb. Solidny silnik caterpilar. Codzienna obsługa szybka i bezproblemowo się ją wykonuje. Dosyć kompaktowe rozmiary. Prostota budowy a co ważne ceny przeglądów i materiałów są nie wygórowane. Co mnie zafascynował w avero to ten aps chodziłem po tym polu i szukałem w kłosach i nic nie znalazłem. Co ciekawe ziarno dobrze oczyszczone i nie uszkodzone. Myślę że avero ma potencjał i sporo się go pojawi na naszych polach. Tak w ogóle miałem kontakt z dominatorem 150 tucano 320 i 430 i według mnie takie marki jak jd czy nh o fendach i mf nie wspominajac polotu do claasa nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

juz kiedys pisalem ze owszam siatka chlodnic sie obkleja ale nie zawsze i nie az tak temp. wody podejdzie ale zawsze w normnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

zgadza sie ale marka claas coś znaczy i za tak wielkie pieniądze które trzeba przepłacić nie powinno być takich błedów jak w bizonie 30letnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinekp    0

Witam wszystkich. Podnoszę temat.

Noszę się z zamiarem kupna avero 240 i prosiłbym o opinie posiadaczy, użytkowników tej maszyny. Prześledziłem wątki na forum i szczerze mówiąc mam mały mętlik w głowie. Interesuje mnie przede wszystkim wydajność maszyny w różnych warunkach, awaryjność oraz plusy i minusy w użytkowaniu.

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

juz kiedys pisalem ze owszam siatka chlodnic sie obkleja ale nie zawsze i nie az tak temp. wody podejdzie ale zawsze w normnie

Ta temp. wody to skacze od tej zapchanej siatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacjan123    28

witam maxi ben ma rację bo APS dużo daje w rzepaku głównie gdy rzepak nie jest u dołu zielony to z jednym bębnów nie pogoniz bo zaraz bęben stoi wiem a z APS musiał byś się naprawdę postarać żeby bęben zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

@slawcioken mineło już troche czasu odswierzam temat teraz ja stoje przed podobnym delematem jak ty wiec pytam czy jestes zadowolony z swojego wyboru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz-w    0

Dziękujemy za reklamę handlowca Claas na początku tematu, w tej cenie są dużo ciekawsze modele marek konkurencyjnych. Wydajność Avero jest poprostu niska jak na dzisiejsze czasy. 4 klawisze na dzień dzisiejszy i wydajność "rekorda" to za mało nawet za 50 ha kiedy są deszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koomar
      witam czy ktoś z forumowiczow dokładał koło wolnobiezne do sieczkarni? przy fabrycznym jednym kole odlaczenie siekacza jest bardziej kłopotliwe niż jak to było w dominatorach np 88 gdzie pasek wystarczyło przełożyć na wolnobiezke i po temacie
    • Przez wacek
      Witam, doszły mnie słuchy o wprowadzeniu przez claasa "nowego" kombajnu "AVERO 160". W praktyce, ma to być dominator z designem avero. Gdyby ktoś wiedział coś więcej proszę pisać.
    • Przez dj.vadium
      Witam..
       
      Słyszałem coś o nowym modelu claasa ma to być dominator 150N... czy słyszeliście coś o tym..
       
      ma być to zlepek znaych rozwiązań..
       
      Nowa kabina Vista.. zbionik na 4tony, heder 4,5m , bębny od mediona.. a wyglądem zbliżony do Tukano...
       
      Podobno na Polskę mają być puszczone 3 - 4 sztuki..
       
      słyszeliście lub czytaliście o czymś takim..?????
    • Przez mario504
      ile kosztuje claas awero ? prosze pisac dane techniczne
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj