Skocz do zawartości

Zdjęcie

CLAAS AVERO 240

69 odpowiedzi na ten temat

#61 Share marcinp89

marcinp89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 23:21

CLAAS AVERO 240 Jeżeli chodzi o avero to widziałem na lubelszczyźnie 240 w akcji i byłem pod wrażeniem kombajn był z firmy roltex krasnystaw kosił pszenicę a raczej łąkę bo była taka zachwaszczona ale sądził sobie zaskakująco dobrze w porównaniu do tego co może new holand. Z tego co mi wiadomo to wytrzasacze są na panewkach aps i 4 klawisze robią robotę. Zbiornik spory kabina wygodna i ma dobra widoczność. Dostęp do punktów smarowania bdb. Solidny silnik caterpilar. Codzienna obsługa szybka i bezproblemowo się ją wykonuje. Dosyć kompaktowe rozmiary. Prostota budowy a co ważne ceny przeglądów i materiałów są nie wygórowane. Co mnie zafascynował w avero to ten aps chodziłem po tym polu i szukałem w kłosach i nic nie znalazłem. Co ciekawe ziarno dobrze oczyszczone i nie uszkodzone. Myślę że avero ma potencjał i sporo się go pojawi na naszych polach. Tak w ogóle miałem kontakt z dominatorem 150 tucano 320 i 430 i według mnie takie marki jak jd czy nh o fendach i mf nie wspominajac polotu do claasa nie mają.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
CLAAS AVERO 240 Dzisiaj, 06:58
  •  

#62 Share zielarka

zielarka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 26 listopad 2010 - 08:31

CLAAS AVERO 240 nie ma to jak obiektywna opinia przedstawiciela handlowego :D

#63 Share Pawel26

Pawel26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 12:53

CLAAS AVERO 240 do marcinp89 a jak jest tą osłoną pyłową na chłodnice nie zapycha się

#64 Share maxiben

maxiben

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 890 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo glownie nowoczesna hodowla trzody chlewnej
    rodzinne wyjazdy

Napisany 28 listopad 2010 - 22:59

CLAAS AVERO 240 juz kiedys pisalem ze owszam siatka chlodnic sie obkleja ale nie zawsze i nie az tak temp. wody podejdzie ale zawsze w normnie

#65 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 17:21

CLAAS AVERO 240 zgadza sie ale marka claas coś znaczy i za tak wielkie pieniądze które trzeba przepłacić nie powinno być takich błedów jak w bizonie 30letnim

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#66 Share cinekp

cinekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 09:37

CLAAS AVERO 240 Witam wszystkich. Podnoszę temat.
Noszę się z zamiarem kupna avero 240 i prosiłbym o opinie posiadaczy, użytkowników tej maszyny. Prześledziłem wątki na forum i szczerze mówiąc mam mały mętlik w głowie. Interesuje mnie przede wszystkim wydajność maszyny w różnych warunkach, awaryjność oraz plusy i minusy w użytkowaniu.
pozdrawiam :)

#67 Share rower56

rower56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 18 wrzesień 2011 - 09:57

CLAAS AVERO 240

juz kiedys pisalem ze owszam siatka chlodnic sie obkleja ale nie zawsze i nie az tak temp. wody podejdzie ale zawsze w normnie

Ta temp. wody to skacze od tej zapchanej siatki?

#68 Share dacjan123

dacjan123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 18:58

CLAAS AVERO 240 witam maxi ben ma rację bo APS dużo daje w rzepaku głównie gdy rzepak nie jest u dołu zielony to z jednym bębnów nie pogoniz bo zaraz bęben stoi wiem a z APS musiał byś się naprawdę postarać żeby bęben zabić

#69 Share bocecek087

bocecek087

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 487 postów

Napisany 17 marzec 2016 - 09:50

CLAAS AVERO 240

@slawcioken mineło już troche czasu odswierzam temat teraz ja stoje przed podobnym delematem jak ty wiec pytam czy jestes zadowolony z swojego wyboru 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#70 Share grzegorz-w

grzegorz-w

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 31 maj 2016 - 23:22

CLAAS AVERO 240

Dziękujemy za reklamę handlowca Claas na początku tematu, w tej cenie są dużo ciekawsze modele marek konkurencyjnych. Wydajność Avero jest poprostu niska jak na dzisiejsze czasy. 4 klawisze na dzień dzisiejszy i wydajność "rekorda" to za mało nawet za 50 ha kiedy są deszcze.