Skocz do zawartości

Zdjęcie

CLAAS AVERO 240

69 odpowiedzi na ten temat

#41 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 16 październik 2010 - 17:01

CLAAS AVERO 240 co ma wspólnego cena na tucano z kombajnem avero?
przecież jest temat o cenach kombajnów w dziale o cenach maszyn!

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
CLAAS AVERO 240 Dzisiaj, 01:09
  •  

#42 Share slawcioken

slawcioken

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 17 październik 2010 - 18:52

CLAAS AVERO 240 Panowie jestem po poważnej rozmowie z handlowcem. Za standard ( 4,3, plus szersze ogumienie 620/75-R26 i 14,5/75-20 i klimatyzacją z autom. utrzymywaniem temp. krzyknął mi poniżej 420 brutto. hmmm najgprsze jest to że za te same pieniądze ( nawet nieco mniejsze) mogę kupić NH TC5070 które jest znacznie wydajniejsze od Avero. Co radzicie.

#43 Share xsysiek

xsysiek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 17 październik 2010 - 20:34

CLAAS AVERO 240 Ja bym brał Avero. A ten NH ma APS? Albo coś podobnego?

#44 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 18 październik 2010 - 09:13

CLAAS AVERO 240 Nawet nie ma się co zastanawiać tylko brać NH, ma 5 klawiszy a avero 4 ,sita około 30% większe dodatkowy beben RS, większy zbiornik itd.

#45 Share Husky

Husky

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 18 październik 2010 - 10:29

CLAAS AVERO 240 przy nh dodatkowy bęben zmniejsza długość klawiszy

#46 Share xsysiek

xsysiek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 18 październik 2010 - 15:02

CLAAS AVERO 240 Ale moc jest prawie taka sama (9 koni różnicy), pojemność zbiornika także (400l różnicy). Ja jestem za AVERO.

#47 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 18 październik 2010 - 17:55

CLAAS AVERO 240 ale silnik ani pojemnosc zbiornika nie swiadcza bezposrednio o wydajnosci, a sita, mlocarnia i klawisze tak.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#48 Share Husky

Husky

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 19 październik 2010 - 18:09

CLAAS AVERO 240

Panowie jestem po poważnej rozmowie z handlowcem. Za standard ( 4,3, plus szersze ogumienie 620/75-R26 i 14,5/75-20 i klimatyzacją z autom. utrzymywaniem temp. krzyknął mi poniżej 420 brutto. hmmm najgprsze jest to że za te same pieniądze ( nawet nieco mniejsze) mogę kupić NH TC5070 które jest znacznie wydajniejsze od Avero. Co radzicie.

to wychodzi na to ze netto avero kosztuje 344tys z climatronikiem i szerokimi oponami

Ciekawy jestem jak wychodzi tucano 320?

#49 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 19 październik 2010 - 18:22

CLAAS AVERO 240 a mi się aż wierzyć nie chce, u mnie bardzo podobny kombajn wyszedł ponad 400tys netto,
chyba ze dilerzy maja wolną rękę i każdy kroi ceny po swojemu. szkoda tylko ze tak na prawde nie wiadomo za ile można go kupić.
Pan z innej firmy powiedział ja daje niska cene i prosze nawet zbytnio nie pytac o rabaty, moge zejsc 2% i koniec. cena jest atrakcyjna i człowiek bardziej mysli o takim kombajnie.
Co z tego ze inny się podoba bardziej skoro ma cenę z księżyca a jak się okazuje czytając forum ta cena ma się ni jak do wypowiedzi innych

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#50 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport internet

Napisany 19 październik 2010 - 18:37

CLAAS AVERO 240 avero 350tys a tucano 320 420tys z hederem 4,2 jak ktos chce cos wiecej wiedziec to prosze na priv
Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 19 październik 2010 - 18:49

CLAAS AVERO 240 nie chce tutaj pisać który diler ale w cenach pisałem avero 403netto ze stołem mechanicznym polskim, z wózkiem i z oponami 750

#52 Share Husky

Husky

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 19 październik 2010 - 18:57

CLAAS AVERO 240 w mojej okolicy paru rolników chce kupic kombajny ale rzadko który claasa, ze względu na CENY

p.s przeciez tucano to zadna wydajnosc a 0,5 mln trzeba dac

#53 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport internet

Napisany 19 październik 2010 - 20:16

CLAAS AVERO 240 yacenty to naprawde duzo za to awero to masseya active ktory jest zdecydowanie wydajniejszym kombajnem masz o jakies 50tys taniej... troszke ten claas przesadza i ten Twoj diler tez mojemu znajomemy za tucano 320 w standardzie powiedzieli 420 na wstepie negocjacji i powiem ze urwal grubo ponad 30tys ale sie zastanawia co wziac bo teraz mu po glowie nh cx chodzi...
Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

#54 Share slawcioken

slawcioken

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 16 listopad 2010 - 21:54

CLAAS AVERO 240 Dzięki chłopcy za porady - kupuje jednak Tucano 320

#55 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 listopad 2010 - 22:03

CLAAS AVERO 240 Według mnie dobrze wybrałeś.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#56 Share maxiben

maxiben

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 890 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo glownie nowoczesna hodowla trzody chlewnej
    rodzinne wyjazdy

Napisany 16 listopad 2010 - 23:10

CLAAS AVERO 240 tak trzymac mimo wszystko claas za kilkanascie lat to bedzie mnial jeszcze spora wartosc

#57 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2010 - 06:53

CLAAS AVERO 240 Mimo iż dokonałeś już zakupu i myślę że nie będziesz żałował do dodam dla chętnych że kolega za Csx takiego jak mamy u siebie w gospodarstwie powiedzieli mu 417 tys netto ;) myslę że jak na taki kombajn to dobra cena

#58 Share MASZLAND

MASZLAND

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, modelarstwo lotnicze,

Napisany 17 listopad 2010 - 10:21

CLAAS AVERO 240 Ok kolego albania 846 masz rację co do ceny powiem więcej dealer z lubelskiego oferuje taki kombajn dużo poniżej 400 tys zł netto tylko że to dalej jest NH. Kwestia co kto potrzebuje i moim zdaniem ja to porównuję do tego że potrzebujesz ciągnika np. 150 KM ale u konkurencji za tą cenę masz 200 KM i kupujesz 200 tylko pytanie czy go wykorzystasz ekonomicznie itd. Jednak w życiu każdy nas ma swoje przemyślenia i jest do czegoś przekonany a wtedy cena jest drugoplanowa mniej ważna i dlatego też sprzedaje się wszystko bo każdy produkt ma swojego amatora. Ja mam 30 letniego Claas-a Mercatora więc co to znaczy Claas w sęsie trwałości wiem, jak wybierałem kilka lat temu używany kombajn to stała kwestia wyboru co kupić jednak popularność, żywotność opinie kolegów i sąsiadów którzy wcześniej kupili Claas-a zadecydowały że wtedy kupiłem właśnie Claasa mimo że w używkach też był kombajnem droższym od innych i mogę stwierdzić że wybór był trafiony. A obecnie gdybym chciał go sprzedać to wezmę za niego spokojnie prawie tyle co zapłaciłem kilka lat wcześniej i wiem że nie będzie to problem a nie miłość do grobowej deski.
Pozdrawiam użytkowników wszystkich marek kombajnów.

#59 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 18:53

CLAAS AVERO 240 Za NH 1520 takze wziąłem tyle samo co 10 lat temu za niego zaplaciłem wiec nie tylko Class jest taki oh,ah :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share MASZLAND

MASZLAND

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, modelarstwo lotnicze,

Napisany 18 listopad 2010 - 08:18

CLAAS AVERO 240 szczewko kto powiedział że oh ah awarie jakieś też zaliczyłem ale to nie temat tutaj o tym ja opisałem tylko swój przypadek jako jakiś przykład nie uważam swój kombajn za cudo bo już jest wypracowany i starość mu dokucza. Każda potwora ma swojego amatora znam gospodarza który ma NH stary model i jest rewelacyjnie zadowolony ale sam byłem pod wrażeniem że kupił maszynę w rewelacyjnym stanie technicznym i awarii praktycznie brak, moje przekonania to inna sprawa z tym dyskutować nie ma co