Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka marka prasy?

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share remek23

remek23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 03 maj 2011 - 17:10

Jaka marka prasy? najlepszym zgniotem może pochwalić się tylko jedna prasa Lely WELGER i to nie ważne czy stało czy zmiennokomorowa. Pokazy agroshow Konkolew pokazały że balot po prasie Lely WELGER 202specjal(stałokomorowej) były minimum 50kg cięższe na 1m3 od innych pras zmiennokomorowych!!! dopisze tu również że jeśli chodzi o typową zmiennokomorową np RP 445 balot na 1m3 był cięższy o 200kg od pozostałych!! tu podaje link do wyników z 2010 roku: http://www.agroshow.....php?strona=299 łatwo policzyć ile oszczędzimy zwożąc zamiast 4 balotów - 5. ile więcej zmieści nam się pod wiatę? czy też ile mniej spalimy paliwa robiąc to samo co innymi prasami. warto wspomnieć o małym zapotrzebowaniu na moc! welger nie ma sobie równych.w standardzie welger oferuje swoim użytkownika to za co w innych markach każą sobie słono zapłacić. czy inne marki też Ci oferują dwuletnią gwarancję? .
mój nr gg: 7778209 - chętnie odpowiem na każe pytanie dotyczące pras czy innych maszyn LELY

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaka marka prasy? Dzisiaj, 04:11
  •  

#22 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6738 postów

Napisany 03 maj 2011 - 17:17

Jaka marka prasy? To ja bym musiał pół wsi zwołać żeby wtoczyć do obory sianokiszonkę :lol:
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share remek23

remek23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 03 maj 2011 - 18:27

Jaka marka prasy? zgniot w prasie WELGER regulujesz przy tylnej klapie lub z kabiny ciągnika - w zależności od sterownika który sobie wybierzesz. do wyboru masz sterownik prosty BCE lub rozbudowany E-link. wagę i wielkość balota kontrolujesz sam. przy największym zgniocie nie potrzebujesz połowy wsi tylko dobrego ładowacza bądź ładowarki. ;)
kontakt gg: 7778209

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Jonek132

Jonek132

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo :D

Napisany 29 maj 2011 - 20:18

Jaka marka prasy? Sipma ma duże doświadczenie w produkcji pras. Mają solidną budowe i są one mało awaryjne. Jeśli chodzi o Metal-fach i Warfame to nie są to firmy najwyższej klasy i ja bym nie ryzykował z kupnem ich produktu...
Być może wybór będzie inny ale nie polecam. Mam teraz prasę Galignani 3120L i przymierzam sie do kupna Sipmy. Trochę już o nich wiem więc je bym polecał ;)