Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor 6045/ dym z tylniego lewego koła

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jasiusz17

jasiusz17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 15:08

Zetor 6045/ dym z tylniego lewego koła Siemka, mam problem z moim zetorem 6045. Podczepiłem pług 4 skibowt i przejechałem z nim około 7 km drogą aswaltową i nagle zauważyłem dym w kabinie, zatrzymałem się na poboczu i dymiło się z okolic lewego tylniego koła. Cała strona tylniego kadłuba z lewej strony była barzo gorąca, można powiedziec że lewe koło minimalnie zaczeło hamowac w czasie jazdy. Po powrocie do domu zauważyłem ze pedał hamulca naciskając go zchodził do końca( przed tym zdarzeniem dochodził do połowy). W czaise jazdy po aswalcie miałem włączony przeni napend wiec może to to jest przyczyną, a może pompa nie wytrzymała jazdy z pługiem przez 7 km ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor 6045/ dym z tylniego lewego koła Dzisiaj, 21:37
  •  

#2 Share Ursus3PGT

Ursus3PGT

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 16:33

Zetor 6045/ dym z tylniego lewego koła hamulce się kłaniają zwolnice trzeba zdejmować i cylinderek wymienić bo pewnie się zapiekł bardzo prosta robota

#3 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7618 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 17:11

Zetor 6045/ dym z tylniego lewego koła Pedał spadł bo zapowietrzył się układ od zagotowanego płynu.
Zdejmuj zwolnicę wymień cylinderek jak pisze poprzednik, sprężyny i szczęki bo na bank są spalone.
Bęben dobrze obejrzyj czy go nie pokrzywiło i czy zużyty nie jest.
Sprawdz też taśmę.
On włączonego napędu ani od pługa nie ma prawa się to zdarzyć... po prosty miałeś pecha.
KPK Kumurun Team

#4 Share jasiusz17

jasiusz17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 30 wrzesień 2010 - 17:23

Zetor 6045/ dym z tylniego lewego koła jakby cylinderek sie zapiekł to koła były by zachamowane a jak podnosze na podnosniku to kręcą sie normalnie, nic nie trzyma

#5 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 30 wrzesień 2010 - 17:58

Zetor 6045/ dym z tylniego lewego koła ale to cylinderek no może pompka nie odpuszcza, jeszcze możesz odpowietrzyć i pojeździć może przejdzie

Co do przedniego napędu jak chcesz coś uszkodzić to tak dalej rób (4x4 na twardej drodze zwłaszcza asfalcie) ;) <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 01 październik 2010 - 11:41

Zetor 6045/ dym z tylniego lewego koła Równie dobrze mogło być za mało płynu i podczas hamowania układ się zapowietrzał, im więcej hamowałeś tym więcej powietrza szło i cylinderek nie odpuszczał, później powietrze zeszło i hamulec nie trzymał.

#7 Share jasiusz17

jasiusz17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 01 październik 2010 - 19:13

Zetor 6045/ dym z tylniego lewego koła i przy podniesionym zetorze w czasie krecenia nacikam pedał hamulca prawe koło chamuje.. lewe nie :mellow: . Jutro rozbieram tył wiec zobaczymy

#8 Share armi95

armi95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:Zetory, Ursusy, Bizony i inne maszyny, produkcja zwierzęca i roślinna, samochody, dobra nuta i ...

Napisany 02 październik 2010 - 15:11

Zetor 6045/ dym z tylniego lewego koła No i jaka przyczyna?
<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

#9 Share Cooler2010

Cooler2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 19:59

Zetor 6045/ dym z tylniego lewego koła Nie wyregulowane hamulce i tyle spróbuj odpuścić trochę i powinno pomóc. U mnie ile razy tak było na drodze tyle że w 7245 ale to prawie to samo tylko mocy mniej ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share zetores

zetores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 458 postów

Napisany 23 grudzień 2010 - 10:12

Zetor 6045/ dym z tylniego lewego koła

W czaise jazdy po aswalcie miałem włączony przeni napend wiec może to to jest przyczyną,

przedni naped?na aswalcie i jeszcze 7 km-to długo nim nie pojezdzisz.To wina hamulcuw...
Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M