Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie Agro Show Bednary

22 odpowiedzi na ten temat

#1 Share przemo161

przemo161

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 28 wrzesień 2010 - 19:02

Opinie Agro Show Bednary Tak jak w temacie. Ogólnie to sama wystawa bardzo fajna jestem tam co rok od ponad 8 lat. Co do stoiska SDF bardzo ładne, miłe panie konkursy itd. Ale Stoisko AF to już tragedia mało że na uboczu i go nie było widac to jeszcze te psujące się drukarki zawieszający się komputer. W piątek siedziałem tam 2 godziny czekając za zdjęciem, którego tak nie dostałem. :) Mało tego nie ma go nawet W kategorii 2D. Dodam że było na nim 4 użytkowników AF miedzy innym ja. Tragedia :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie Agro Show Bednary Dzisiaj, 21:48
  •  

#2 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 28 wrzesień 2010 - 19:21

Opinie Agro Show Bednary Ja myślę że stoisko AgroFoto powinno mieć oddzielny namiocik oddzielne stanowisko w widocznym miejscu aby każdy kto przechodzi widział AF
red power

#3 Share Rendas

Rendas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 28 wrzesień 2010 - 19:30

Opinie Agro Show Bednary Miałem numer 109 , jak byliśmy już na miejscu siedziby naszych zdjęć nie było (niby że coś nie tak było z systemem ) gdy czekaliśmy dostawaliśmy tylko wiadomość że jeszcze tylko 30 minut (w sumie uzbierało się 2,5 godziny ) w tym czasie zdjęcia dostawały numer od 118 wzwyż. Powinni coś z tym zrobić .

#4 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 28 wrzesień 2010 - 19:35

Opinie Agro Show Bednary

Tak jak w temacie. Ogólnie to sama wystawa bardzo fajna jestem tam co rok od ponad 8 lat. Co do stoiska SDF bardzo ładne, miłe panie konkursy itd. Ale Stoisko AF to już tragedia mało że na uboczu i go nie było widac to jeszcze te psujące się drukarki zawieszający się komputer. W piątek siedziałem tam 2 godziny czekając za zdjęciem, którego tak nie dostałem. :) Mało tego nie ma go nawet W kategorii 2D. Dodam że było na nim 4 użytkowników AF miedzy innym ja. Tragedia :)

twoje zdjęcie musi być - jaki miałeś numerek?
będzie umieszczone tutaj a jak chcesz to możemy ci wysłać pocztą wydrukowane.
po prostu nasze możliwości przerosła ilość osób. byliśmy przygotowani na wydruk 400 zdjęć dziennie, a i tak wydrukowaliśmy przez całe targi około 1800 zdjęć czyli średnio 600 na dzień.
Przepraszam ze musieliście czekać az tyle - w sobotę i w niedziele szło nam już o niebo lepiej

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#5 Share przemo161

przemo161

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 28 wrzesień 2010 - 19:42

Opinie Agro Show Bednary Ok spokojnie nie musisz wysyłac nr 109 jak @rendas wrzuc na stronę to sam sobie wydrukuje. Wiem bo w niedziele też byłem :)

#6 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 28 wrzesień 2010 - 19:49

Opinie Agro Show Bednary najpierw strasznie narzekasz a później spokojnie, no własnie spokojnie :-)
wszystko się znajdzie - a problemów drobnych nie ma ten co nic nie robi, my robiliśmy dużo więc i jakieś opóźnienia były, ale sam przyznasz ze skoro byłeś w niedziele to widziałeś ze szło dużo lepiej i każdy z nas robił co tylko mógł aby było jak najlepiej

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#7 Share przemo161

przemo161

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 28 wrzesień 2010 - 19:54

Opinie Agro Show Bednary A Ty jak byś się wystraszył, że do sadu ci podam o to (żart) no szło lepiej bo w namiocie prawie pusto. A nażekam bo przez te 2 godziny tam spędzone mógł bym jeszcze dużo zobaczyc. :)

#8 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 28 wrzesień 2010 - 19:58

Opinie Agro Show Bednary ale przeciez mówiliśmy każdemu ze można przyjsc pod koniec imprezy i odebrac albo czekać na miejscu

#9 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 28 wrzesień 2010 - 20:02

Opinie Agro Show Bednary Dokładnie, nie psujcie atmosfery bo można tak było zrobić, ja tam kolegom starałem się nie utrudniać pracy :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#10 Share przemo161

przemo161

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 28 wrzesień 2010 - 20:02

Opinie Agro Show Bednary Byłem w niedziele ty byłeś tam w tym kantorku i stwierdziłeś, że nie ma tego zdjęcia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 28 wrzesień 2010 - 20:14

Opinie Agro Show Bednary bo się najnormalniej w swiecie zawieruszyło - z targów przywieźliśmy około 50 czy nawet 70 nie odebranych zdjęć, a tylko kilka osób prosiło o wysyłkę na adres domowy
za chwile będzie to zdjęcie w galerii

zdjęcie z piątku 109 dodane

#12 Share adamj24

adamj24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Zainteresowania:Prawo, finanse, dobre wino i trochę rolnictwo

Napisany 29 wrzesień 2010 - 12:49

Opinie Agro Show Bednary Byłem w sobotę, pogoda wyśmienita, wystawcy także dopisali, co do stoiska SDF to trochę mało przyciągające, namiot z makietą pusty nic tam się nie działo podobnie w nomiocie AF- było pusto. Tylko kilku gapiów obserwowało zmagania osiłków w dźwiganiu koła na belce. Brak jakichkolwiek gadżetów nawet nie znalazłem żadnych modeli do kupienia. Jak na 3 marki ciągników w jednym miejscu to skromniutko w porównaniu do konkurencji.

#13 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 13:41

Opinie Agro Show Bednary o której godzinie byłes? o 9? czy o 16.45?
Wydaje mi się ze byliśmy na zupełnie innych targach.
Na stoisku działo się dużo cały czas - zmagania zręcznościowe były prowadzone albo na torze przeszkód albo na zewnątrz. u nas zdjęcia były drukowane cały czas i cały czas mieliśmy dużo ludzi w namiocie, w wielu momentach musiałem az prosić ludzi aby wyszli z namiotu bo nie było czym oddychac.

#14 Share PrzemekMatera

PrzemekMatera

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 17:52

Opinie Agro Show Bednary Odejdę trochę od waszej rozmowy. Posiada ktoś może zdjęcie Pani rozdającej ulotki w Lemkenie?? <_<

#15 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 29 wrzesień 2010 - 18:36

Opinie Agro Show Bednary Haha przemek twoje pytanie powaliło mnie przed kompem ci sie tu kłucą o zdjęcia a ty z panienką wyjeżdzasz tak trzymać ;) <_<

#16 Share Rendas

Rendas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 19:09

Opinie Agro Show Bednary yacenty dzięki za zdjęcie . :) A co do tej pani z Lemkena , hmmmmmm ze ja jej nie widziałem . <_< ;)

#17 Share griga

griga

Zaawansowany

• Administrators
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 19:19

Opinie Agro Show Bednary Nie rozumiem o co tyle szumu. Pierwszy raz ktoś robi pamiątkowe zdjęcia z wystawy i to za darmo, a ludzie i tak narzekają. Normalną rzeczą jest że początki są ciężkie, AF robi zdjęcia dopiero 2 rok a jak to się mówi "nie od razu Rzym zbudowano". Byłem na stoisku w niedziele i patrząc na to jaki był ruch i ile rzeczy trzeba było ogarnąć to i tak uważam że wszystko szło bardzo sprawnie.
Kwestia tego że powinno mieć swoje stoisko, to pokażcie Mi portal który takie stoisko posiada?? A tak łącznie z SDF każdy który odwiedzał stoisko główne widział i nasze więc nie rozumiem o co wam chodzi??

#18 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 19:33

Opinie Agro Show Bednary Ja wrócee do atmosfery na Bednarach. Stoiska AF nie mogłem znalesc w piatek ale moze to przez %%% <_< i dobra zabawe na targach. Pokazy maszyn na tych piachach i kamieniach to mnie bardziej rozbawialy niz interesowały ale sprzet bardzo fajny. Jedzenie strasznie drogie , piwo nie bardzo swierze było, ale bylo zimne wiec jakos wchodziło. Chciałbym ze by AF mialo swoje wlasne stoisku, moze byc nawet na uboczu za tymi wszystkimi silosami i suszarniami, przynajmniej było by wiecej miejsca. Pozdrawiam i mam nadzieje ze zobaczymy sie za rok na naszym stoisku AF.

#19 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 30 wrzesień 2010 - 22:27

Opinie Agro Show Bednary Dobrze gadasz:) Powinno być osobne stoisko z AF i już ewentualnie namiot 3 razy większy i z możliwością kupna kalendarzy koszulek czapek jakiś plakatów np z galerii jakieś smycze kubki itd. Koszt na start bardzo wysoki ale myślę ze by sie zwróciło:) Pozdrawiam Aaaa i mgła być informacja że zdjęcia za free:P
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 01 październik 2010 - 11:34

Opinie Agro Show Bednary przecież i dziewczyny i fotograf mówili ze fotki za free, moderatorzy tez o tym gadali