Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case 5130 [połączone]

89 odpowiedzi na ten temat

#81 Share CaseBizon

CaseBizon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 06 lipiec 2016 - 17:34

Case 5130 [połączone] na zimnym oleju biegi ciężko wchodzą i''zgrzytają'' ;/ ale i na rozgrzanym też potrafią nie które zgrzytnąć
ale na razie tak tylko pytam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case 5130 [połączone] Dzisiaj, 17:54
  •  

#82 Share szczepcio05

szczepcio05

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 07 lipiec 2016 - 07:26

Case 5130 [połączone]

na zimnym oleju biegi ciężko wchodzą i''zgrzytają'' ;/ ale i na rozgrzanym też potrafią nie które zgrzytnąć
ale na razie tak tylko pytam

Witaj w klubie u mnie jest dokładnie tak samo na zgaszonym silniku biegi wchodzą lekko i płynnie  na odpalonym wchodzą ciężko i zgrzytają a podczas ruszania z miejsca coś mocno rumocze , ja swojego 2 razy rozbierałem i nie mogę znaleźć przyczyny tego hałasu    co do biegów to obstawiam płytę sterującą . Wezwałem mechanika od hydrauliki siłowej może coś wymyśli na razie studiuje schemat układu hydraulicznego 

BENNY82  w którym elektrozaworze masz napięcie gdy ustawisz joystik na sterowanie manualne u mnie jest w od opuszczania

#83 Share BENNY82

BENNY82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisany 07 lipiec 2016 - 08:33

Case 5130 [połączone] nie wiem nie sprawdzałem. ale pamiętam ze pryskałem rzepak i urwał mi się kabelek od cewki podnoszenia i podnośnik automatycznie idzie w maksymalne górne położenie.

#84 Share CaseBizon

CaseBizon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 07 lipiec 2016 - 08:44

Case 5130 [połączone] ten dziwny dźwięk podczas ruszania występuje tylko gdy się rusza z jakiegoś większego biegu ;)
jak już coś będzie wiadomo to daj znać tu czy na pw

#85 Share DamianDuniewski

DamianDuniewski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 31 lipiec 2016 - 08:57

Case 5130 [połączone]

Witam Panowie. Potrzebuje pomocy jestem TOTALNYM laikiem i posiadaczem case 5120 z 96.

1. Zapala mi sie zółty trybik podczas pracy i po wcisnieciu sprzegła kontrolka miga 5 lub 6 razy. co oznacza czujnik cisnienia sprzegła. Chcialbym go wymienic ale nie moge go zlokalizowac i numeru katalogowego tez znaleśc nie moge.

2,Podczas podnoszenia bel zdarzyło mi sie dwa razy styracic półbiegi na 2 biegu. co mozebyc przyczyna??

3. TUR słabo i wolno podnosi chcać podnieść bele sianokiszonki musze przelaczyc pierwsza dzwignie po góry i ja zablokowac żeby wieksze cisnienie było na tura i tedy jakos daje rade. czy to jest normalne???

I jeszcze jakoś strasznie zacina sie joystick strasznie jest to denerwujace podczas pracy. Trudna wymiana jaki koszt??

4.Podczas jazdy z bela i jeje podnoszenia w trakcie zapalila mi sie kontrolka filtra oleju hydraulicznego na chwile. Coś poważnego?? 

5. Po zgaszeniu ciagnika slychać jakies dziwne przelewanie bulgotanie z tyłu na zaczepem. co to moze byc ???

6. Nie dziala licznik obrotów WOM jak go zreanimowac??? 

7. Wydaje mi sie ze szybciej ten ciagnik jedzie to tyłu niz do przodu jest to możliwe ??? 

aaa I KUPIE TYLNI ZACZEP GÓRNY !!!! na gwałt :) 

To chyba wszystko jak coś mi sie przypomni to jeszcze dopisze. 

Przepraszam za chaos w mojej wypowiedzi ale nie jestem polonista:) i mam najdzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi:)

Pozdrawiam i czekam na odp. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#86 Share BENNY82

BENNY82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 08:21

Case 5130 [połączone]

wymieniałeś filtr hydrauliczny ostatnio? może już czas skoro się zapala ale raczej po objawach które opisujesz to pompa się kończy po nagrzaniu nie utrzymuje wydajności i dlatego rozłacza skrzynie aha i sprawdz poziom oleju hydraulicznego z ta szybsza jazdą do tyłu est tak jak mówisz szybciej do tyłu niż do przodu.co do części to na allegro lub olx są ogłoszenia wpisujesz case 5120 części i na pewno wyskoczą jakieś - wystarczy pomyslec

#87 Share DamianDuniewski

DamianDuniewski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 03 sierpień 2016 - 19:12

Case 5130 [połączone] Olej i filtr właśnie kupiłem. W weekend znajomy mechanik ma przejrzeć ciagnik,wiec będę pisał co on stwierdził. ☺
A co do zaczepu to większość Obdzwonilem i wszystko sprzedane albo nie taki wymiar. Moze ktoś akurat bedzie miał.

#88 Share reno9034

reno9034

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 22 październik 2016 - 21:26

Case 5130 [połączone]

Olej i filtr właśnie kupiłem. W weekend znajomy mechanik ma przejrzeć ciagnik,wiec będę pisał co on stwierdził. ☺
A co do zaczepu to większość Obdzwonilem i wszystko sprzedane albo nie taki wymiar. Moze ktoś akurat bedzie miał.

i jakie powody byly co znalazl mechanik

#89 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisany 06 listopad 2016 - 14:47

Case 5130 [połączone]

Może ma ktoś wiedze na temat ciśnienia wtrysku w 5150? Musze dać wtryski do sprawdzenia i chciałbym wiedzieć... Mam instrukcje napraw ale nic na ten temat nie znalazłem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#90 Share jaco512

jaco512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza,mechanika itp.

Napisany 06 listopad 2016 - 17:21

Case 5130 [połączone]

http://www.balin-gro...OLDERS-b16.html

Coś piszą o 220-245 bar

Dodaj odpowiedź