Skocz do zawartości

Zdjęcie

Łyżka wysokiego załadunku

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 26 wrzesień 2010 - 19:51

Łyżka wysokiego załadunku Witam
Jestem zmuszony zwiększyć wysokość wyładunku mojego ładowacza czołowgo i uznałem ze dobrym sposobem będzię łyżka wysokiego załadunku i mam pytanie czy posiada ktoś takie cudo albo np ma na sprzedaż siłowniki hydrauliczne które posłużyły bo mi do wywracania łyzki to proszę o odzwew :) Wogóle za każdą opinię bede bardzo wdzięczny <_< i z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Łyżka wysokiego załadunku Dzisiaj, 23:53
  •  

#2 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 26 wrzesień 2010 - 20:49

Łyżka wysokiego załadunku Jaki masz udźwig ładowacza bo łyżka wysokiego załadunku trochę obniża udźwig. I jakiej pojemności ma być ta łyżka? Bo chciałem kupić taką do swojej ładowarki ale cena mnie przeraziła, ale chciałem 2 m3 do trocin waga jej była ok 1t i cena od 15 tys do 20 tys zł.

#3 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 26 wrzesień 2010 - 21:31

Łyżka wysokiego załadunku no udzwig mam nominalny 1500 kg chce w nią włożyć powiedzmy 700 kg miału no cenny wiem jakie są :) i dlatego chce zrobic cos sam i konstrukcyjnie lżejsze niz te orginalne bo to nie ładowarka tylko tur wiec nie musi być aż tak masywne :D

#4 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 27 wrzesień 2010 - 19:48

Łyżka wysokiego załadunku 700kg miału to jakieś 0,7-0,8m3. hmm a niema na alledrogo jakiś łyżek od ładowarek takich? Bo wiesz zrobisz lżejszą słabszą i trochę porobisz i się pognie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 28 wrzesień 2010 - 15:00

Łyżka wysokiego załadunku no własnie na allegro sa ale cena i wszystkie są dosyc duze :) a mniejszych na zamówienie nikt mi nie chce zrobic a jak zrobi to kosztuje wiecej niz cały ładowacz

#6 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 28 wrzesień 2010 - 19:51

Łyżka wysokiego załadunku Pytałeś w firmie PHP MARGO bo oni mi najtaniej zaoferowali 2m3

#7 Share reflex52

reflex52

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 06 luty 2016 - 18:57

Niechcąc zakładać nowego tematu piszę tutaj.

Mam trochę blachy 6 mm i chciałbym zrobić sobie łyżkę do ładowacza czołowego i dlatego czy ktoś z was posiada jakieś wymiary boczne takiej łyżki coś w stylu  inter-tech lub hydrometal. W okolicy nikt znajomy nie posiada a dealerzy też daleko, więc mając trochę  wolnego czasu chciałbym tą blachę wykorzystać tylko proszę o wymiary.

łyżka-trapezowa.png

Edytowany przez reflex52, 06 luty 2016 - 20:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 12 luty 2016 - 12:09

Kolego jak znajdę chwilę wolniejszego czasu, to Ci napiszę wymiary takiej łychy z firmy Hydrometal. Bądź cierpliwy.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein