adikpl1

Pronar szykuje się do ofensywy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
swat24    64

Pronar sie rozwija w szybkim tempie niedawno wprowadzili serie p5 i p7 no i od niedawna zefiry tylko się cieszyć bo to polska firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Jak będzie to jeszcze lepsze od p5 to pronar będzie dobrą inwestycją dla dyżych gosopodarstw. A jak jeszcze będzie tani to już całkiem dobrze:wub:

 

Ale ja i tak bym wolał kpić coś zachodniego chyba, że on będzie naprawdę full :(


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Zapowiada się niezła inwestycja :(. Ogolnie widać, że Pronar sięrozwija i stale wprowadza coś nowego. Czasami może aż za dużo tych nowości. Tylko czy rolnicy są przekonani do zakupów nowości... Myślę, że jednak wolą troche starsze rozwiązania techniczne, ale za to sprawdzone. Jeśli chodzi o firmę Pronar to ich największym atutem jest cena ciagników. Tym jak na razie mogą zdobyć klientów. Muszą jeszcze troche popracować nad niezawodnością swoich maszyn :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257
Nie wzioł bym tego nawet za darmo....

Bo za darmo to nawet w mordę dostać nie można.

Nie wszystkich stać na zachodnie ciągniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Może to znowu będzie BELARUS w blachach PRONAR-u

 

2022.png

 

2522L01.GIF

 

więcej http://www.tractors.com.by/en/products/2000/

 

 

Zresztą ciekawe jeśli od lat jest to w ofercie nikt się tym nie interesował ?


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
Nie wzioł bym tego nawet za darmo....

 

z tego co widze po fotkach ty też nie dysponujesz jelonkami i lexionem >_>


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98

No i widać co Pronar potrafi. Wprowadza nowe modele caly czas. A Ursus? ... jak Ufo... o modelu 7524 ciągle sie slyszy, ale nigdzie go nie widac bo nie ma go w sprzedazy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

Na moje to pronar zacznie ładować tylko swoje blachy a ciagniki będzie ściagać z białorusi. Jeśli tak bedzie to na pewno będzie bardzo dobry ciagnik, chyba że zaczną zakładać te dziadoskie silniki iveco. :P


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirmnemonic    1
z tego co widze po fotkach ty też nie dysponujesz jelonkami i lexionem >_>

Wiec wole starego zetora niz Pronara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

sirmnemonic, zachowaj takie uwagi dla siebie. Jeżeli nie miałeś nic wspólnego z tą marką, lepiej nie wypowiadaj się na jej temat w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirmnemonic    1

No na szczeście nie miałem. Poza tym chyba wolno wyrażać swoją opninię, przecież nie używam do nikogo obraźliwych słów.

Rzeczywiście nie posiadam Pronara i nie zamierzam posiadać, opinie swoje opieram na bardzo dobtym koledze, który ma jakiegoś Pronara(nie znam się na numeracji Pronarów), bardzo narzeka na niego.

Jeszcze jeden facet miał u nas też Pronara, raz go nawet z pola ściągali, odpięli pług i go ciągneli do domu, nie wiem co się stało, a ciągnik ten pracował na 20 ha i był szanowany, myty(nawet często) naprawił go i szybciutko puścił go. Jak by był dobry nie sprzedał by go. Kupił go nowego.

Jarek a skoro Pronar jest taki dobry to dlaczego swojego sprzedajesz a nie 7710 :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
myty(nawet często)?
Częste mycie skraca życie :P mądrzy ludzie żyją w brudzie :P

icon_mrgreen.gif10_3_1v.gif


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirmnemonic    1

Tak myty, bo pan Władek to człowiek, który ma wszedzie porządek, jak jadę na pole to widze stare pługi, których nie używa, są pomalowane na czerwono, wszędzie posprzątane, zagrabione. Maszyn nie katuje jeździ spokojnie. A za tego Pronara kupił Zetora 7245 i jeszcze kasy musiało mu się zostać.Mi nie chodzi o obrażanie Pronara i wyśmiewanie się z jego użytkowników.

Tylko co ja mam sobie pomyśleć (jako potencjalny klient) gdy widze ciągnik 2-3 letni, nie katowany i ściągany przez inny ciągnik? To mnie odstrasza, jak bym widział tak samo Fendta czy John Deere to samo bym pomyśał o nim.

Nas nie było stać na nowy ciągnik zachodni to kupiliśmy używkę 10 letnią. I tyle.

Pozdrawiam

...aha i jeśli kogoś uraziłem to przepraszam nie miałem takich intencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

ten tego i tamtego :P

wątek jest o nowej serii pronarów duzej mocy a nie jest to wojenka pronar vs reszta swiata traktorów i niech tak zostanie

 

mnie zastanawia jaki te ciągniki będą mialy rzeczywisty uciąg/przyczepnosc, spalanie a przede wszystkim jaki będzie koszt zakupu.

 

Na moje to pronar zacznie ładować tylko swoje blachy a ciagniki będzie ściagać z białorusi. Jeśli tak bedzie to na pewno będzie bardzo dobry ciagnik, chyba że zaczną zakładać te dziadoskie silniki iveco.

 

czemu uważasz ze silniki iveco są do kitu???


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

wloszczyzna z reguły to nie jest pożądny sprzęt (nie mówie ze całkiem do kitu ale jest wiele dużo lepszych producentów) a co za tym idzie nie są bardzo żywotne i delikatne


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

Wiem bo silniki iveco są montowane w NH i Pronarach i niestety są bardzo słabe.


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

@zbigi porównajmy np.sisu so iveco :P 2 światy

200 POST :P nie licząc HP

 

 

 

sory za OT


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Kiedyś też musieliśmy holować Pronara, tylko dlatego, że wyleciał czujnik ciśnienia oleju, nie mogliśmy zamontować go na miejscu, ani zostawić ciągnika na polu. To, że maszyna jest holowana o niczym nie świadczy. Sprzedaję ten traktor, bo chcę kupić JD w celu ujednolicenia stada oraz składania wniosku PROW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sirmenemonic ,a co pan Władzio ciągal tym Pronarem bo zetor 7245 może tylko pomarzyć o tym co Pronar uciągnie ,chyba ze pan Wladzio miał żubrońia a to zupełnie inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktm950    0

Jak myślicie, czy silnik będzie ten sam co w 1221A i 1523A, bo teoretycznie dałoby się wyciągnąć z tej pojemości jaką posiada (o ile pamiętam 7300ccm) te 230-260KM. Pytam, bo jak ogólnie wiadomo, zetor stosuje jeden silnik w przedziale 60 - 120KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj