blyskacz

Czeska przetrząsarko - zgrabiarka - gdzie kupie palce ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
blyskacz    0

Witam wszystkich :-)

 

Mam taki problem - zakupiłem czeską przetrząsarko - zgrabiarkę, 4- gwiazdową , szerokość robocza 5.4m , rozkładana hydraulicznie, na gumowych kołach, produkcja prawdopodobnie z lat 70tych...

... i to w zasadzie wszystko co wiem na jej temat :(

Problem mam taki, ze nie moge znalezc sklepu / hurtowni, gdzie moglbym kupic palce do niej, a niestety kilku brakuje...

Czy ktos z Was zna moze jakiegos przedstawiciela lub hurtownie, gdzie mozna zaopatrzyc sie w elementy do czeskich maszyn ?

 

pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jeśli nie znajdziesz to spróbuj dopasować od jakieś polskiej lub zachodniej- weź (jeśli masz) dobry palec na wzór i popytaj w takich sklepach jak Grene, Agroma itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Spróbuj w Zetor Polska oni sprowadzaja jakies nowe czeskie maszyny tego typu


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blyskacz    0

Do tego goscia z allegro wyslalem @ z wymiarami, ale niestety narazie nie odpisal... gdy wzcoraj dzwonilem do niego byl za granica, wiec moze jeszcze nie wrocil...

Z tego co ustalilem to ta maszyna ma symbol OZ-4, palce sa prawe i lewe, no i znalazlem firme w Czechach co dokladnie takie produkuje, ale za diabla nie moge sie z nimi po polsku czy angielsku dogadac :P

 

pozdrawiam Blyskacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blyskacz    0

Witam

 

Odpowiem sam sobie - moze ktos kiedys bedzie szukal, to mu sie przyda :-)

Zaraz za granica czesko-polska jest miejscowosc Kunvald a w niej firma :

http://www.perovna.cz/eng/index.php

Produkuja szeroki asortyment palcow itp. osprzetu.

Pracuja w godzinach 6-14, kontakt praktycznie tylko telefoniczny, bo na @ niestety nie maja zwyczaju odpowiadac.

Maszyne ostatecznie rozszyfrowalem jako OZ-4 i pod takim oznaczeniem figuruja palce do niej w katalogu powyzszej firmy.

Cena jednego palca to 49CZK, czyli ponizej 7zl, maja wysokie stany magazynowe, wiec zakupilem "od reki" i bez problemow.

 

pozdrawiam wszystkich

Blyskacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj