Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co robić? vat?

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share newfarmer

newfarmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 24 wrzesień 2010 - 09:50

Co robić? vat? Witam mam kilka pytań. Proszę o pomoc. Będę przejmował gospodarstwo od taty. Dostałem dofinansowanie z tytułu "Młody rolnik". Będę starał się również o dofinansowanie z modernizacji. Tata czeka na decyzje w sprawie renty strukturalnej. Kilka osób doradza mi przejście na vat. Czy to jest opłacalne? Gospodarstwo trudni się hodowlą krów mlecznych. Ma wielkość 9,72 hektara i około 8 hektarów dzierżaw. 11,32 Esu. Mam wykształcenie średnie. W ciągu najbliższych dwóch lat zdobędę wykształcenie rolnicze. To co przydało by sie w gospodarstwie to ciagnik rolniczy ok. 85km z przednim turem oraz prasa rolujaca. Jak to zrobić żeby to miało ręce i nogi. Prosze o pomoc!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co robić? vat? Dzisiaj, 23:16
  •  

#2 Share NHTD5030

NHTD5030

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 24 wrzesień 2010 - 11:16

Co robić? vat? ja myślę tak ze opłaca się wchodzić w vat rodzice są i niema żadnych problemów szczególnie się opłaca gdy się robi jakieś większe zakupy tak jak ty ciągnik będzie kosztował jakieś 150 tys to bierzesz cenę pod uwagę netto i urząd bardzo szybko zwraca kasę gorzej z agencjom. Pozdrawiam.:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 24 wrzesień 2010 - 11:38

Co robić? vat? Nie lepiej tam zajrzeć: http://www.agrofoto..../page__st__1520

???
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl