luki15146

Tabela zbiornika na mleko

Polecane posty

luki15146    13

Witam. Poszukuje tabeli litrażowej zbiornika na mleko firmy ,,Alma-bis" ze Środy Wielkopolskiej. Nie mam niestety więcej informacji o zbiorniku jak tylko numer, który widnieje na nim i wygląda on tak 520

2478332

 

Wlewając mleko do zbiornika kanami zawsze wychodzi nam 9-10 litrów mleka więcej niż wskazuje licznik samochodu, który po nie przyjeżdża. Jeśli ktoś miałby taką tabelkę bardzo proszę o informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermes    1

Ja zrobiłem tabele nalewając wodę po 10L dobrze odmierzone i odczytując z listwy zapisywałem, tak doszedłem do 600L. Podstawa to zbiornik musi być dbd. wypoziomowany. Litry z tabeli zgadzają się ze samochodem, inna sprawa to że kierowcy kombinują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alukasia    0

Witam wszystkich,

 

Pilnie poszukuję tabeli pomiarowej do zbiornika na mleko 2000L Alfa Laval. Rozmawiałam z producentem, ale powiedział, że od kilku lat zrezygnowali z produkcji zbiorników. Na pewno jest ktoś kto takiego zbiornika używa i mógłby podzielić się informacją. Podejrzewam, że kierowca kombinuje na ilości odbieranego ode mnie mleka, ale bez tej tabeli nie jestem w stanie tego udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirek767    46

Koleżanko, udowodnić to Ty i tak mu nic nie udowodnisz bo jeżeli zbiornik nie ma legalizacji i wbetonowanych nóżek to to co Ci wyjdzie z listwy i tabeli to nikt Ci w to nie uwierzy, to tylko dla własnej orientacji.

U nas jeden się rzucał do kierowcy że mu na tabeli 10 litrów więcej wychodzi to mu dali w pozaklasowe i zabronili być na odbiorze a jak chce mieć prawo do oskarżania to musi zrobić legalizację.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyllee    14

u mnie nie bylo tabeli ale listwa mierzaca byla wiec kazdorazowy odbior notowalismy ilosc cm na listwie i zapisywalismy w zeszycie ilosc ktora zapisal kierowca zeszyt lezy na widoku z zapisana iloscia i nie ma zadnych problemow z kradziezami mnleka od kilku lat skrupulatnie sie zapisuje co odbior i zawsze sie zgadza .. jak by ktos mi 10 l uciol to by nic sie nie stalo bo wiadomo moze zawsze wiecej zostacw zbiorniku albo jakies inne anomalia obtalkie ilosci nie warto sie wyklucac ale jak [po 100 l potrafilo zginac , to co wtedy se pomyslec mozna ?? Z doswiadczenia juz wiemy ze czasami nic z niczego bez zmian godzin zywienia czy doju czy jakiejs zmiany paszy jest od tak sobie 30 l mniej mleka ale dzieki tym notatkom wiem ze takie cos jest i nie rzucam sie do kierowcow ,,, a jak ktorys kiedys mial zepsuty licznik to sam poprosil o ten zeszyt i mierzyl to jeszcze 5 l wiecej wpisal niz wychodzilo wiec mysle ze warto miec takie cos nawet bez legalizacjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Zgłoś się do urzędu mazar i wag i zrób litralizacje zbiornika, ja robiłem w tamtym miesiącu za zbiornik 3200 litrów 500 zł tak ze nie jest to wielka kwota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183

ma ktoś tabele do zbiornika serap SM2000l?

Edytowano przez Bercik92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mateusz7745
      witam mam problem z deutz fahrem agrotronem 4.95 . Ciągnik postoi kilka godzin i paliwo całkowicie cofa się do zbiornika. sprawdziłem przewody wszystkie są szczelne założyłem przy zbiorniku zawór zwrotny po założeniu odpala dobrze ale po kilku dniach zawór zwrotny ulega uszkodzeniu i w czasie jazdy potrafi zawiesić się. Co może być przyczyną cofania się paliwa 
    • Przez matius04
      Jak w tytule. Piszcie po ile kupujecie zbiorniki dwupłaszczowe o jakiej pojemności i jakiej firmy. Wielu osobom to się przyda biorąc pod uwagę że co raz więcej osób szuka zbiorników patrząc na różnicę cenową oleju napędowego między ceną detaliczną a hurtową.
    • Przez MafiaRuszkowo
      Witam.Jakiś czas temu stworzyłem tabelę do Poznaniaka 5 S043/2 w pdf. Udostępniam ją ponieważ wiele osób jej poszukuje.Pozdrawiam 
      Link: https://rapidu.net/0130329900/Tabela-do-Poznaniak-5-S043.pdf
      Przypadkowo 2 raz wstawiłem.Z góry przepraszam.
    • Przez Zoltan
      poszukuje tabeli wysiewu do stegsted 2m.17r
    • Przez sentinel123
      Witam. Interesuje mnie jak wygląda sytuacja z produkcją mleka koziego w woj. lubelskim i okolicach. Z tego co wiem są tylko dwie mleczarnie przemysłowo zajmujące się przetwórstwem tego rodzaju mleka. Mam możliwość zorganizowania transportu w/w do tych mleczarni. Chciałbym się dowiedzieć na jaką ilość mleka mógłbym liczyć. Wykonalne to jest jak najbardziej tylko czy opłacalne. Czekam na Wasze opinie, spostrzeżenia oraz wszelkie inne istotne informacje. Z uwagi że jest to mój pierwszy post, krytyka mile widziana. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj