Skocz do zawartości

Zdjęcie

kupno ziemi

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 26 wrzesień 2010 - 08:10

kupno ziemi Proste jak drut każdy sam dysponuje swoją własnością i ceni ją jak chce nie ma co sie obrażać i wyzywać. Poprostu jeśli komuś się cena nie podoba nie kupuje i tyle na tym polega kapitalizm. Ja bym za tyle nie kupił w zyciu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kupno ziemi Dzisiaj, 23:23
  •  

#22 Share marzencia

marzencia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 27 wrzesień 2010 - 07:51

kupno ziemi no i powiem Ci że sprzedający ma problem bo już szuka klientów i z tego co wiem każdy się puka po głowie bo podliczając wszystkie koszty zakup wyjdzie grubo ponad 150 tys :D czekam na dalszy rozwój sytuacji

#23 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1477 postów

Napisany 27 wrzesień 2010 - 09:13

kupno ziemi według mnie sprawa jest prosta jak nie ma dojazdu wówczas tylko może ci sprzedać :)

A na wytyczenie drogi do pola przez posesje sprzedejacego on musi zapłacić a jesli nie ma z czego to stoi w miejscu i MUSI wziąc pod uwagę Twoje warunki co do ceny

Sądze ze za 100tys. pole Ci sprzeda ale to kwestia czasu (a moze jeszcze taniej :D podaj mu cene jeszcze troszke niższa aby było z czym sie targować )

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share marzencia

marzencia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 03 październik 2010 - 08:48

kupno ziemi no powiem wam że sytuacja się zmieniła diametralnie. nie chce już 50 tys/ha tylko 70!!! ja już całkowicie olałam ten interes, drugi sąsiad się napalił i tez mu w pięty poszło, a na dodatek gość wciska kity że jak któreś z nas nie kupi to "trzeci" bierze za 85tys/ha!!! to mi już podchodzi pod biały kaftan, bo nikt normalny tyle nie da za rolną. dalej jestem zdania że powinny być jakieś granice tych cen. aaa i każdy z nas ma w d*pie jego I klasę :):D:D:D:D śmiech na sali

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 październik 2010 - 08:56

kupno ziemi Jeśli ma długi możesz poprostu czekac aż go bardziej przycisnie Jeśli ceny u was to 25 tys za h zaoferuj mu tyle i powiedz że to twoja ostatnia cena i jak się namysli to niech da znać. A jak ci bedzi emówilo 85 tys to powiedz mu niech sprzedaje. Ograniczyć cen niestety nie mozna to prywatna wlasność ja drozej niz za 10 do 12 tys za h nie kupuje nie opłaca się zobże wszędzie tak samo kosztuje.

#26 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 03 październik 2010 - 09:18

kupno ziemi chciałem tylko powiedziec w tej kwestii, że ziemia jest zawsze pewnym środkiem ulokowania pieniędzy i tak szybko nie traci na wartości jak papiery, akcje czy waluta. Tym bardziej jesli w okolicy występuje zjawisko "głodu ziemii". Dlatego nie przelicza się tego w sposób "50 tysiecy to się bedzie zwracać 50 lat". Cena na chwilę obecną tak jak kolega napisał powinna odpowiadać cenie ziemi w Agencji z danego obszaru. Jeśli jest duzy popyt a mała podaż wtedy ta opcja traci na zanczeniu i zaczyna się spekulacja. Ja mieszkam 20 km od Łodzi i rzadko zdarza się żeby ktoś sprzedawał ziemię na cele rolnicze w rozsądnej cenia, jak juz ludzie tną działki sprzedają od 10 zł w góre takie kilku arowe poletka. Cena rolnej dzialki u nas jak już nie powinna nikogo szokować w wysokości 20 ty.s za ha gleba od IV klasy i gorsza. Na lepsza nie ma co liczyć. Jednak tak do kupna cena do 15 tysięcy ro normlane. To taki mój komentarz
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share martinez0019

martinez0019

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 24 styczeń 2014 - 17:04

kupno ziemi

no powiem wam że sytuacja się zmieniła diametralnie. nie chce już 50 tys/ha tylko 70!!! ja już całkowicie olałam ten interes, drugi sąsiad się napalił i tez mu w pięty poszło, a na dodatek gość wciska kity że jak któreś z nas nie kupi to "trzeci" bierze za 85tys/ha!!! to mi już podchodzi pod biały kaftan, bo nikt normalny tyle nie da za rolną. dalej jestem zdania że powinny być jakieś granice tych cen. aaa i każdy z nas ma w d*pie jego I klasę Dodany obrazek :D:D:D:D śmiech na sali

Hej koleżanko, możesz odświeżyć temat?? jak zakończyła się przygoda z zakupem ziemi od sąsiada??