Zaloguj się, aby obserwować  
Radzio1

MF 255

Polecane posty

Radzio1    0

Hejka co można zamontować w swoich MF 255 np. jakieś dodatkowe lampy, radio.

 

 

 

,,mf255" : masz może fotkę z tymi ulepszeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

uszczelnić w nim całą podłogę, przesunąć wyżej (na błotnik) rozdzielacz od hydrauliki, a na drążek od podnośnika nałożyć 30-40 centymetrową rurkę (lepiej się chwyta i nie trzeba głęboko sięgać) można jeszcze (jeśli masz kabinę z dachem z żywicy) wymienić tak owy dach na metalowy, zamontować pomarańczowego koguta, kawałek plandeki (lub grubej folii) pod szybą z tyłu i wtedy można montować radio z głośnikami


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

chyba tak ale pewnie trzeba troche się pomeczyc


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Najłatwiej by było zamontować wszystko z modelu 3512 za wspomaganiem, tylko że koszt byłby duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldas    2

zamątować można wszystko nawet koła od drabiniastego wozu tylko po co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

Radzio1 a wspomaganie to nie udoskonalenie :P ??? A co do fotek to taki jeszcze nie powstał , ale jest w planach :P


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik    0

W MF255 da sie wszystko przerobić u nas we wsi facet ma 255 od nowości 18 lat ma 5000mth tylko znaczny wizualny tuning brak maski pogięte błotniki w tym jeden to moja zasługo luz w układzie kierowniczym 2 pełne obroty tłumik chromowany (w końcu przecierz to tuning) opony skończone siedzenie chodzi w koło (obrotowe) ale wczoraj miał wypadek był na bani i w nocy palił a była rosa i poszedł z nim na jakimś klocku podskoczył i spadł z niego tylne koła mu por żebrach przejechały jakoś ;) doczołgał sie do domu na szczęście ma tylko złamane 3 żebra. Fotki tego mf wrzucę do galerii tylko zrobię.mówię wam to będzie hit. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYCZEK7    0

ja sobie założyłem tylne obciążniki od c-330 dwa duże halogeny na dachu HELLA miałem podłoge z dziórami to zrobiłem prostą wajchy od biegów przedłużyłem wajchy od hydrauliki i od WOM-u też drugi mały fotelik z tyłu na dachu też halogeny HELLA z tyłu przy wieszakach TUZ-u wywierciłem dziórki i założyłem kołki żeby nie zrywało mi gwinta w wieszaku noi dwa koguty na dachu i se FERDEK smiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja w swoim nic do tej pory nie przerabiałem może niedługo zrobię halogeny przy dachu a tak mi nie są potrzebne żadne przeróbki :P

Znajomy w 3512 z 2000roku zrobił radio nawet dobrze gra tylko już lepsza kabina od mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
z którego roku masz ferdka??????????????

Nie wiem czy to pyt do mnie. Ja mam Ursusa 3512 ale to to samo co mf255 z lutego 1997roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez huard
      Witam panowie chciałem się dowiedzieć czy ktoś zwiększał moc w MF 5460 posiadam takiego z 2008rok oryginał ma 115 chciałbym zwiększyć na 125 czy się da? Jakie koszty, i czy trzeba w nim wyciągać pompę?
    • Przez center
      Witam wszystkich mam problem związany z wyciekiem oleju z prawej zwolnicy z mojego MF255, po pracy gdy został umyty i stał w garażu olej wyciekł ze zwolnicy na świeżutko umytą felgę trudno powiedzieć czy jest to między uszczelką czy na wałku trudno tam teraz zajrzeć dokładnie. Ale chcę się spytać czy to ktoś rozbierał może? jest to bardzo skomplikowane żeby wymienić same uszczelniacze? pozdrawiam
    • Przez slavo666
      Witam
      Od jakiś dwóch lat sporadycznie pojawiają się głuche stuki z okolic silnika przy pracy pod duzym obciazeniem  ponad 2000 obr.  Czasami ustaną same po chwili jak zmniejszę obroty a czasami muszę zagasić silnik. Obstawiałem na początku panewke ale po takim czasie to już by waliło cały czas poza tym nie widzę spadku cianienia oleju. A poza stukami nie ma żadnych innych objawów. Jakieś propozycje?
      Uprzedzam stuki zależne są od obrotow a nie od predkosci jazdy. Zawsze swój początek mają od przeciążenia ( np podjazd pod górkę z ładunkiem) 
    • Przez luki08
      Witam zastanawiam się nad zakupem agregatu do mojego ferdka i tu pytanie czy użytkuje ktoś podobny agregat i mógłby się podzielić opinią.  Pole i tak uprawiałbym wstępnie  agregatem na wąskim zębie z podwojnym wałkiem strunowym a ten byłby do ostatniego przejazdu z siewnikiem 

       Ten agregat nie ma hydropaka ale jest lekki około 250 kg i "krótki " myślę że jak z przodu dorzuce 100kg powinno się dać tym pracować.  
      Będę wdzięczny za każdą poradę.
    • Przez Dabek321
      Witam ostatnio często Massey nie chcę wogule ruszyć ni nic wchodzą dwa biegi, 1 i 3 wtedy rewers ani nic nie reaguje massey nie chce ruszyć trzeba odczekać jakiś czas żeby to minęło dość długo. Czy ktoś miał podobny problem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj