Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry używany ciągnik 150 - 180 KM

68 odpowiedzi na ten temat

#61 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 29 kwiecień 2011 - 09:51

Dobry używany ciągnik 150 - 180 KM Za te pieniądze to raczej DF lub JD, Fendt będzie kilka lat starszy aczkolwiek gdyby trafił się zadbany egzemplarz to chyba byłby najlepszym wyborem z ww marek ;)
niezastanawiałeś się nad np. jakimś Renault lub Valmetem 2105, bo też można je nabyc dysponując taką kwotą :)
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dobry używany ciągnik 150 - 180 KM Dzisiaj, 23:15
  •  

#62 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 29 kwiecień 2011 - 21:27

Dobry używany ciągnik 150 - 180 KM Spośród ww ciągników O Renault słyszałem, że zrywają się często wałki ataku przedniego mostu, a valmet jest bardzo rzadki i mało części do niego będzie,będą bardzo drogie, a poza tym nie znam nikogo,kto by go miał.

Edytowany przez look19, 29 kwiecień 2011 - 21:33.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#63 Share Murphys

Murphys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 29 kwiecień 2011 - 21:29

Dobry używany ciągnik 150 - 180 KM Przedni naped do 1222 i bedzie 1224
i Unie IBIS z ażurami i będzie moc :)

#64 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 30 kwiecień 2011 - 06:38

Dobry używany ciągnik 150 - 180 KM

Spośród ww ciągników O Renault słyszałem, że zrywają się często wałki ataku przedniego mostu, a valmet jest bardzo rzadki i mało części do niego będzie,będą bardzo drogie, a poza tym nie znam nikogo,kto by go miał.

W mojej okolicy fińskie ciągniki są dośc popularne, jesli masz gdzieś w pobliżu serwis Valtry to możesz spokojnie kupowac niemartwiąc się o dostępnośc do części, fakt do Deutz-Fahr'a części są nieco tansze ale do Fendt'a raczej droższe :)
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#65 Share Kameleont25

Kameleont25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa, mechanika, rolnictwo, itp. itd.

Napisany 30 kwiecień 2011 - 14:45

Dobry używany ciągnik 150 - 180 KM Ja w tej cenie to bym ci radził kupić MTZ BELARUS 1523.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#66 Share szymek85

szymek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 19:07

Dobry używany ciągnik 150 - 180 KM Witam poszukuje ciągnika w tym przedziale mocy i mam trudny wybór czy kupić fendt 515c z lat 97-99, oglądałem dwie sztuki obie zadbane, nie zniszczone z dobrymi oponami w cenie około 110tyś brutto lub case mxm 190, 155. Case 155 jest z roku 2003 ma około 6000mth skrzynia 18/6 ale oponki do wymiany cena za niego to około 128tyś brutto, a case 190, 2003 rok, stan bardzo dobry opony po 90% też około 6000mth w cenie 110tyś netto. W case przeraża mnie natłok elektroniki. Przy oględzinach case 190 nacisnęliśmy na raz 2 przyciski i unieruchomiliśmy wałek oraz podnośnik ( musiał przyjechać człowiek z serwisu i odblokowywać kompa). Mam dylemat co wybrać, biorę pod uwagę jeszcze Jelonka z serii 6xxx lub jakiegoś Nh TM 165 (wiem że podobny do case) tylko w mojej okolicy nie ma nic ciekawego z tych ciągników. Mam problem z wyborem ponieważ będzie to przesiadka z zetora i każdy ciągnik wydaje się super. Cena jaką mogę zapłacić to 130 brutto. Może ktoś z kolegów coś doradzi albo zaproponuje coś innego bo wydaje się, że ciągników za takie pieniądze powinno być dużo ale jak się jeździ i ogląda to nie ma nic godnego uwagi, a wydać tyle kasy i kupić coś trefnego a potem tego żałować to nie problem.

#67 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 21:43

Dobry używany ciągnik 150 - 180 KM Ja kupiłem na wiosną, ale trochę tańszego, za 86, Case MX 150 z 2001 roku, z ponad 8 tyś mth, z książką serwisową.Tak samo jak ty wybierałem a pojechałem po JD a kupiłem case.

Jestem z niego bardzo zadowolony, a zwłaszcza z ilości paliwa które spala. Tutaj jestem trochę w szoku bo się nie spodziewałem że będzie aż tak mało palił w polu.

Kupiłem go pod Grodziskiem =Wielkopolskim a dokładnie w Ratajach gość ogłasza się na allegro z paroma ciągnikami i maszynami. polecam gościa, ma ładne maszyny, doradzi a nawet pod zamówienie ściągnie.A ma tak parę maszyn. Miał tam wtedy JD 7710 z 2004 roku., dawałem mu więcej za niego to nawet gadać nie chciał. O tego chodzi. http://moto.allegro....1791799814.html

#68 Share szymek85

szymek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 02 wrzesień 2011 - 17:24

Dobry używany ciągnik 150 - 180 KM Tez rozglądałem się za mx 150 ale nic ciekawego godnego uwagi nie było na allegro. Czy oprócz tego co ma na allegro wystawiane ma jeszcze jakieś maszyny na placu??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#69 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 02 wrzesień 2011 - 20:33

Dobry używany ciągnik 150 - 180 KM Właśnie o to chodzi że ma na placu lub ma przywieść a nie ogłasza się z nimi. Można coś zamówić lub pojechać z nim po konkretny ciągnik. Jak ci się nie spodoba po roku czy 2 to możesz się z nim wymienić na inny. Ale tylko jak brałeś od niego. Tak mi mówił. Ten handlarz mi się spodobał bo jest konkretny, i ma ładne maszyny. Za tego 7710 chciał 110 tyś na łysych oponach. Ale ładny był,dawałem mu ponad 115 ale nie chciał gadać. A dokładnie takiego szukałem.Pod zamówienie go przywoził.Miał jeszcze przywieść 6920 ale miałem być trzeci w kolejce, to kupiłem MX.