Eliasz

t-25 przedni napęd

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
GoRAL1    63

Dobrze wiem o co biega

pokaż mi prosta w jakimkolwiek ciagmiku

bo to ty pisałeś ze c 360 ma prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t25aaa    9

O kurde jaki ty jestes dokładny pisałem ze chodzi mi o duzy kąt zębów skosu a nie taki ze ledwo go widac. Ta przekładnia co załaczyłes zdjecie huczy a ta co ja załaczyłem jest spro cichsza o to mi chodziło wiec nie wprowadzaj juz zamentu prosze o błachostke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Ok Panowie wyjaśniliście sobie sprawę wracajcie do tematu bo będą ostrzeżenia.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

wewer

 

tam gdzie narysowałeś to raczej wałka z kołem nie zmieści

a pod spodem ,z którego koła wyprowadzić to trzeba by zdecydować po obliczeniu ,trzeba by było znać przełożenie przedniego mostu i rozmiar kół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Skośne są zawsze, tylko mogą być proste lub takie wygięte

 

Koniec Offtopu


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewer    0

Ten wałek tak tylko naszkicowałem dla przykładu i zobrazowaniu pomysłu. Zapytałem czy było by mozliwe domontowanie takiego wałka, bo nigdy nie zagladałem głębiej do skrzyni niz tylko do wodzików. A co do szybkości obrotów, to juz bym dobrał sobie jakąś przekładnie poza skrzynia biegów, tym się zajmę póżniej. Narazie chce sie skupic na wyprowadzeniu jakichkolwiek obrotów ze skrzyni biegów. Pytam też jak z montażem takiego wałka od razu bo nawet nie orientuje sie z jakiego stopu jest obudowa skrzyni, może ktos tam coś dospawywał, wiercił w obudowie skrzyni albo jakieś przeróbki robił.

 

A co to wszyscy się już przestraszyli przedniego napędu?

 

Wiem że z tym jest sporo pracy, kombinacji, przeróbek i jest to kosztowne, ale realne do wykonania. No cóż szkoda.... A miałem nadzieje, że zaglądają tu też jacyś majsterkowicze. A nie tylko Ci, co bez orginalnych części nie potrafią nic wiecej zrobić.

Edytowano przez wewer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziko1    0

Witam koledzy jestem nowy i posiadam owy ciągnik t-30. Jeśli komuś to pomoże mogę zrobić zdjęcia przekładni przekazującej napęd na przód ponieważ mam ją zdjętą. Kolego Wawer czy posiadasz opis do zdjęcia przekładni? Potrzebuje numeru katalogowego części bo wysypał mi się tryb z przekładni i nigdzie nie mogę tego odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziko1    0

Witam dzieki za chęć pomocy.

Edytowano przez dziko1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Wstaw jakieś fotki władzia do galerii :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

To co z tym adresem? Bo nie wiem jak i gdzie mam przesłać.

 

Edit:

Wysłane na podany adres.

Edytowano przez mtracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MlodyRusek    0

-- połączono --

 

Czy ktoś założył do dnia dzisiejszego przedni napęd w T25,i jak? prosilbym o wstawienie jakichs zdiec z montazu.

 

-- połączono posty --

 

ja kiedys wyczytalem ze ktos byl w trakcie robienia tego napedu.

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jak nie ma wyjścia w moscie to jak mozna zalożyć? Faktycznie T25 jako model T25 nie miał takowego wyjścia jak juz to może T-30-69 To może i miały to wyjscie wiec temat do zamknięcia


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373

A jakby dorwał obudowę od skrzyni z tym deklem od spodu to można kombinować - roboty na pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasek2011    0

Koledzy ja mam t25 i pod skrzynią mam miejsce na przystawkę. Nie wiecie od czego mógłbym założyć przedni napęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najlepiej od ciągnika T30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

Może będzie pasowała od Żubronia lub VTZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasek2011    0

Ok zrobię i ci wyśle. Tam nie ma dekielka żeby odkręcić tylko jest w jednym miejscu płaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem o czym myślisz ale to nie jest miejsce na przystawkę tylko wyjście na koło pasowe do napędzania maszyn stacjonarnych.


KPK KUMURUN TEAM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Koledze chyba chodzi o miejsce pod skrzynią, widać odlew jest już dostosowany, tylko go wyciąć, pogwintować i zamontować przystawkę, tylko, że trzeba by ją ściagnąć ze wschodu:)

W mojej okolicy był podobno T25 z napędem chyba od UAZa i jakąś dorabianą przystawkę, Ale nie widziałem go, bo to sąsiad wujka i go sprzedał


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maniek24240
      Witam, mam problem z nowym nabytkiem Deutz-Fahr Agrotron 200, 1998 rok, dziś podczas prac polowych zaczął się zakopywać i odziwo wszystkie koła kręciły a napęd nie był załączony , nie można wcale rozłączyć napędu i ciągnik przy wyższych biegach szarpie obstawiam że wina tkwi w elektrozaworze tylko nie wiem który to. Mam nadzieję że coś mi doradzicie jak można naprawić te usterkę aby ten napęd się rozłączał , dodam że dioda na pulpicie od przedniego napędu reaguje na przycisk ale poza tym nic się nie dzieje
    • Przez Ogrodowa
      Witam mam pytanie odnośnie przedniego napedu do zetora 7211, czy moge zalozyc naped od 7245 na oponach 9,5/9-24 bo tyle sa 16,9-28 i moje pytanie czy to zgerywalo by sie  razem ze sobą??
    • Przez harny666
      Witam,
      Mam ciągnik Massey Ferguson 699 i wystąpił mi w nim problem, podczas ruszania do przodu bez włączonego przedniego napędu po przejechaniu ok 0,5 m, blokują mi się przednie koła i nie da rady jechać, po włączeniu przedniego napędu koła się nie blokują ale strasznie charczy przedni napęd
       
    • Przez Ferdihubi
      Witam, jestem świeżakiem na af.pl szukałem i znalazłem odnośnie napędu ze nie można wyłączyć a mój problem z fergusonem 3060 autotronic 1987r mam taki ze podczas włączania przedniego napędu nie włącza się kontrolka na desce( bywało czasem tak ze podczas jazdy włączała się)  , elektrozawor sprawny(załącza napęd), zarowka w kontrolce tez sprawna , brakuje mi pomysłów gdzie szukać , poratuje ktoś pomysłem ? 
    • Przez AdamKryski
      Witam. W przeciągu 6lat w przednim napędzie  wymieliło mi  3 razy łożyska igielkowe, uszczelniacze obudowę tryb zebaty atakujący, wałek i wszystkie inne.... 3ci raz i tylko prawa strona!!!! Ręce mi już opadają.... 
      Opony przód  9,5-24 diagonalne
                     Tyl 14,9-28 radialne.
      Czy nie powinne  być z tylu 16,9-28 ??? Różnie piszą raz że 14.9 A raz że  16stki....
      Pomocy!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj