Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus C-330 Problem z ciśnieniem powietrza w układzie

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share majdan

majdan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 18 wrzesień 2010 - 20:35

Ursus C-330 Problem z ciśnieniem powietrza w układzie Witam kolegów forumowiczów.
Pojawił się problem w moim ciapku. Mianowicie kiedy wymieniłem zegar od temperatury wody i ciśnienia powietrza to w moim ciapku nigdy nie mogę osiągnąć ciśnienia powietrza na zielonym tle lub białym, oraz przestaje działać zawór regulujący ciśnienie, znaczy nie wypuszcza nadmiaru powietrza, tylko cały czas sprężarka pompuje powietrze. Dodam, że zegar wymieniłem dlatego, że nie pokazywał temperatury wody, ale za to na starym zegarze idealnie pokazywał ciśnienie powietrza i działał normalnie zawór regulujący ciśnienie. Co tu jest grane? Dodam jeszcze, że to już drugi nowy zegar na którym się tak dzieje. Myślałem, że to pierwszy nowy jest wadliwy i go wymieniłem na jeszcze inny, ale to nie pomaga. Co mi doradzicie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus C-330 Problem z ciśnieniem powietrza w układzie Dzisiaj, 21:58
  •  

#2 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2075 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 19 wrzesień 2010 - 06:42

Ursus C-330 Problem z ciśnieniem powietrza w układzie Podłącz ponownie stary zegar od ciśnienia i upewnij się że teraz jest wszystko na nim ok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share antonio86

antonio86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 589 postów

Napisany 19 wrzesień 2010 - 08:15

Ursus C-330 Problem z ciśnieniem powietrza w układzie według tego co piszesz to pewnie uszkodziłeś przewód od zegara i gdzies ucieka powietrze , dlatego zawór nie przepuszcza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share majdan

majdan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 19 wrzesień 2010 - 11:01

Ursus C-330 Problem z ciśnieniem powietrza w układzie Koledzy właśnie gdzie indziej jest pies pogrzebany bo jak ponownie podłączam stary zegar to jest wszystko ok, więc dalej nie wiem co jest grane