Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pożar

70 odpowiedzi na ten temat

#61 Share janis12

janis12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 25 październik 2007 - 19:28

Pożar Ja nie rozumiem takich popie. ludzi :/ u nas nigdy tak nie było i nie ma a co bezie to będzie :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pożar Dzisiaj, 02:22
  •  

#62 Share PIOTR281

PIOTR281

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 25 październik 2007 - 19:32

Pożar za 5 gr to sa dopiero frustraci i jacy zawistni :P

#63 Share Pejus94

Pejus94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 25 październik 2007 - 19:38

Pożar u jednego co ma daleko pole to zostawił na polu jakiś new holland to spuścili paliwo z pełnego baku i nalali wody chamskie bardzo
W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

#64 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 26 październik 2007 - 14:06

Pożar U mnie w okolicy niedawno spaliły się 2 sterty. Było to w jednej wsi i przyczyną z pewnością było podpalenie, bo paliły się w tym samym czasie.

#65 Share Damianrolnik

Damianrolnik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Muzyka, Rolnictwo

Napisany 05 grudzień 2007 - 20:07

Pożar umnie jak wujek z skr kosił to mu się zapaliła cała instalacja aż się klemy tak potopiły że nie było ich widać wyglądało to tak jak ich by tam nie było wcale a jeszcze troche i by się przewod od paliwa stopił a jak by się to stało to by było ognisko dopiero.
U-R-S-U-S C330 ---WSZECHMOCNY I NIE ZAWODNY

MOJE FILMY <<<http://pl.youtube.co...er/222rolnik>>>

MOJE GALLERY <<<http://www.agrofoto....ser2482.html>>>

#66 Share PongO

PongO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:1. Rolnictwo
    2. Muzyka (trance wszczegulnosci i pochodne)
    3.

Napisany 05 grudzień 2007 - 20:36

Pożar mojemu wujkowi sie spalila stodola ja wniej nieraz parkowalem na zime poznaniaka i jak w mojej stodole sie siono nie miesilo to wnin kladlem naszczesie 2 dni wczesniej przed spaleniem tata pozyczyl poznaniaka koledze a siana nie bylo. szkoda bo dla mnie to byl taki magazynek roznych rzeczy :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#67 Share Krystian93r

Krystian93r

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 07 maj 2008 - 20:10

Pożar Nam sie spalił bizon ZO56 :angry: ale nie podpalenie...przyczyną był regulator napięcia podobnież.
A co do ludzi to niekturzy nprawde hamy!!!
u nas na szczescie nic nie podpalili ale bywało zle. Ostatnio wylalismy 10 litrów wody z baku klasa :angry: Ech wątpie żeby tyle napadało jak stał w garażu. A o kradzieży kukurydzy lub paliwa to już nie wspomne ;)

#68 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1192 postów

Napisany 11 maj 2008 - 09:12

Pożar Żeby już komuś podpalać kombajny to naprawde na glowie trzeba coś mieć. Jak to podpalił jakis rolnik, który sam ma maszyny swoje to wie ile to wszystko kosztuje to jak tak może robić!!! ;) W mojej okolicy jeszcze nie doszło do podpalenia komuś maszyn, mi jednego roku podpalili sterte balotów 30 sztuk o 2 w nocy :angry: Jak miałem jeszcze Forszaja E 512 to mi sie podpalil jak kosiliśmy, ale na szczęście grzał nam się silnik i zawsze woziliśmy ze sobą 10 litrów wody i udało nam się ugasić. Przyczyną bylo zwarcie czegoś przy rozruszniku :angry:

#69 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 11 maj 2008 - 09:30

Pożar Nam zapalił sie silnik przy Bizonie Rekordzie. Nasze niedopilnowanie bo za duzo pylów sie tam osazilo i od temperatury sie zapaliły. Pozar byl niesamowity a ojciec sam na polu. Dwie gasnice nie pomogły ugasic ognia. Pomógł sąsiad który mieszkał niedalego i widzial dym i sie skubaniec domyslil ze to kombajn! Silnik ocalał, poszla instalacja, paski klinowe i niektóre węze. Naprawa kosztowała okolo 4500 zł.

Morał taki zeby zawsze dokładnie czyscic silnik przed wyjazdem w pole, najlepsze w tym jest myjka ciscnieniowa.

#70 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 16 maj 2008 - 08:31

Pożar Ja nigdy nie miałem zadnego pozaru i nie chce miec. Ale znam goscie ktoremu juz trzy razy sie Bizon zapalił a gosc nigdy nie ubezpiecza,ryzykant.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 09 styczeń 2011 - 18:36

Pożar u nas było chyba w 2007 duża susza także musiałem podlewać warzywa, beczka 6tyś raz podlewałem pekina któryms razem brałem wode z rzeki, jak już jechałem do pola to około 300m przed polem widzę zbiegowisko wyjeżdżam za drzewa a tam pali się kombajn cała d*pa się paliła nie ciekawie to wyglądało podjeżdzam tam i widze jak somsiad prubóje coś wskurać a jego chłopak leci do mnie i błąga aby pomóc bo straż ma być za pare minut a jak się zapali paliwo to po rekordzie podjęchaliśmy beką dobrze że wziąłem z domu prądnice, mam taką dorobioną do węża super sprawa, fajnie się myje ciągnik w polu, ciągnik full gaz i prądnica, silny strunmień trzeba było we dwóch trzymać węża udało nam się na tyle utrzymać ogień że nie doszedł do paliwa straż pomogła i dało radę ugaśic, sąsiad mało się nie popłakał ze szczęścia chciał nawet zapłacić za ratunek, mówię mu kup sobie lepiej gaśnice na przyszłość teraz ma te wielkie CO2 dwie i trzy duże proszkowe, nawet uratował facetowi w tym roku auto taką jedną. a zapaliło sie od zatartego łożyska mna wytrząsaczu czy jakoś tak