Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pożar

70 odpowiedzi na ten temat

#41 Share 1014tojestto

1014tojestto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 21:27

Pożar U mnie jak narazie nikt nic nie podpalił :D odpukac . Stodoły mi nikt nie spali bo jej nie mam :) a co do pracy w niedziele to ja osobiscie nie mam nic przeciwko bo co to za róznica i co to za grzech jak ksiadz rydzyk kradnie gdzie sie da i sie nie boi to dla mnie niedziela taka sama jak kazdy inny dzien ale zniw nie zaczynałem nigdy ale kosic to zawsze kosze w niedziele jak jest pogoda i dzieki temu sie wyrabiam :) a co do psucia to ja nie wierze ze w niedziele sie cos wiecej popsuje jak w inny dzien bo jak cos sie ma popsuc to i tak sie popsuje dzien albo dwa pózniej moze pomyslicie ze ze mnie kiepski chrzescijanin ale tego mnie kosciół nauczył i wcale nie jestem gorszy od niektórych ksiedzy którzy dookoła mnie np kradna samochody bo i tacy sie zdazali a teraz w kiciu siedza :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pożar Dzisiaj, 15:15
  •  

#42 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 21 czerwiec 2007 - 21:06

Pożar u mnie dzisiaj kolega jęczmien zaczoł kosic objechał raz w koło i z kombajna iskry poszłu i zaczeło sie palic ale wiatr zdmuchnął ognien obok na pszenice naszczęscie tylko 0,5 ha sie spaliło bo zaraz przyjechalismy z pługami i objechalismy w koło i sie ogien zatrzymał. dopiero potem straż sie zjawiła i ugasili.

#43 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 23 czerwiec 2007 - 07:46

Pożar Pamiętam chyba 2 lata temu jakiś ch** wypalał nieużytki obok naszego pola i ogień rozniósł się na 100ha lasów i pól a wtedy tak sucho było że jeden niedopałek by wystarczył. Na naszym polu strat nie było bo już pokosiliśmy. Ale ludziom się nawet zboża popaliły. Gasiło to 12 wozów strażackich i nawet samolot. Oborali cały obszar. Wielka akcja była wtedy.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#44 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 23 czerwiec 2007 - 10:32

Pożar A tego co podpalał złapali ?

KS Falubaz

#45 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 czerwiec 2007 - 10:36

Pożar podpalacz powinien zapłacić za akcie gaszenia i straty jakie wynikły w skutek pożaru. Tylko ciekawe cze starczy mu życia żeby to spłacić :(

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#46 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 23 czerwiec 2007 - 19:39

Pożar W sąsiedniej miejscowości palił sią nowobudowany urząd gminy , miała być przeniesina do niego gmina od października podopno coś robili na dachu i podgrzewali palnikiem

#47 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 24 czerwiec 2007 - 13:03

Pożar U nas w okolicy nie dawno spłoneły w dwóch pożarach dwie obory, stodoła, kilka przyczep.

A kilka lat temu jakiś ch** podpalił drewniany zabytkowy kosciółek. Płomienie można było widzieć w oddali kilku km. Naszczenscie miesznkancy tamten miejscowości złaczyli się i wybudowali nowy drewniany kościół.

#48 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 24 czerwiec 2007 - 13:34

Pożar u mnie niedaleko w okolicach kwietnia tego roku jakis c**j podpalal stodoly i szczerty. robil to co poniedzialek przez chyba 3 albo 4 tygodnie z rzedu. jak sie okazalo mieszkancy doskonale wiedzieli kto to. bezrobotny, bez wyksztalcenia, taki typowy klient budki z piwem. kankanki mu zalozyli. w ten poniedzialek, co siedzial w areszcie, to nic nie splonelo. mimo to. prokurator zarzadzil dozor policyjny. i w najblizszy poniedzialek znowu sie palilo. najgorsze, ze podpalil drugi raz tych samych ludzi. najpierw spalil szczerte, stodole i wiate, a za drugim razem oboro-chlewik. oczywiscie tego kolesia posadzili. wszyscy mysleli, ze to juz koniec, a tu w nastepny poniedzialek sie palilo znowu. tym razem to jakis nasladowca zasra*y. to byl ostatni pozar w tamtej wsi. sprawa ucichla, nie wiem jak sie to skonczylo dla tego pierwszego piromana, bo nic nikt nie mowi i nic nie slychac na ten temat.

#49 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 czerwiec 2007 - 13:45

Pożar podpalacz powinien sobie kupić trochę ziemi w pewnym miejscu. jakieś 2 m^2 wystarczy :(

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#50 Share fantavision

fantavision

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 19 lipiec 2007 - 21:53

Pożar U nas w okolicy na szczęście tak drastycznych przypadków podpaleń jeszcze nie było. Zazwyczaj incydenty kończyły się na kradzieży paliwa z kombajnów czy ciągników.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 24 lipiec 2007 - 09:20

Pożar Dziś w nocy był pożar. Zapaliły się trociny w kurnikach. Winą pożaru była lampa od której wybuch pożar. Gasiły to 3 jednostki straży. Nie wiem narazie nic o stratach. Ogień szybko panowano i zgaszono.

#52 Share krzych

krzych

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 07 sierpień 2007 - 22:00

Pożar Tomku daj mi namiar na tego kuta*a co cie podpalił to ja go załatwie dziada.. sie normalnie to w pale niemiesci co zazdrosc robi z ludzi
2ch kumpli 7211, 10540 szukaja 3go 16245 do pomocy

#53 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 07 sierpień 2007 - 22:49

Pożar Wczoraj mojemu sąsiadowi paliło się ściernicho- przyczyna: zepsute łożyszko przy wałku wyrzucającym bele (czy jest takie coś w belarce pasowej?) no i się może ze 0,5 ha zjarało :rolleyes:

#54 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 09 sierpień 2007 - 17:03

Pożar Sorki, że odbiegam od tematu ale to też jest ciekawe... U nas też było kiedyś tak jak opisał fantavision, że kradli paliwo z kombajnów, ciągników, a nawet z beczek co były w garażu... Ktoś kradł takiemu gościowi paliwo z beczek, a on nie mógł go złapać... To wziął do ropy nasypał cukru i wcale złodzieja nie pilnował tylko czekał komu we wsi w najbliższym czasie maszyna jakaś się zepsuje... I okazało się, że za kilka dni jednemu facetowi silnik się zatarł w ciągniku... A to oczywiście zatarł się od ropy z cukrem... I złodziej sam się znalazł... Albo do silnika do Bizona farby naleli i też silnik do remontu... Różnie ludzie na złość innym robią, ale to tylko idzie o zazdrość chyba, że ktoś się czegoś dorobił, a on tego nie ma...
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#55 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 14 październik 2007 - 13:24

Pożar Ja a propos polskiej zazdrości:
"Pewnego razu facet łowił ryby i złapał złotą rybkę. Złota rybka mówi mu spełnie trzy Twoje życzenia ale pamietaj Twój sądiad będzie miał zawsze dwa razy więcej niż Ty. Facet mówi chcę mercedesa. Wraca do domu i na podwórku stoi mercedes najnowszy itp. ale u sąsiada są dwa mercedesy.
Żonka jak usłyszała skąd jest mercedes mówi mu idź i poproś o dom. Facet poszedł poprosił i dostał ale sąsiad znowu ma dwa domy. Gdzie tu sprawiedliwość!!! Facet nad trzecim życzeniem myślał prawie rok czasu i idzie do "Złotej rybki" i prosi: "Złota rybko aby mi jedno jajko uschło". ?

#56 Share r56ha

r56ha

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 14 październik 2007 - 20:55

Pożar Banda malych debili z podstawowki zwinela z pola kostki slomy i wsadzili do piwnicy ktora nalezala do Dworu w Lasocinie. Napakowali i pospalili. Jeden dzieciak prawie zginal, bo sie zaczadzil...

Albo u jednego goscia jak obora sie palila (krowy uratowali) to az mury popekaly. Dodam, ze budynek byl nowy.

Najgorzej jak pali sie dach z eternitem... strzela na 20 metrow w gore i na boki :/
2m

#57 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 14 październik 2007 - 21:23

Pożar tak, fajnie strzela. jak żeśmy w szkole rolniczej palili resztki drewnianej konstrukcji dachu stodoły która się zawaliła to wrzucaliśmy eternit do ognia bo fajnie strzelało.

#58 Share MarcinPL

MarcinPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisany 15 październik 2007 - 14:28

Pożar U nas palil sie kilka sezonów temu rekord przy zborzu brak gasnicy spowodowal ze palil sie puki nei przyjechala straz ale zostal wyremontowany za 70 tysiecy i jakos chodzi :)

#59 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 15 październik 2007 - 14:56

Pożar U nas jeden chłopak który był trochę upośledzony o godz 11.00 w nocy podpalił stóg siana straż nie zdążyła dojechać na czas i ogień rozprzestrzenił sie na stodołę na szczęście cała się nie spaliła i nic nie stało się zwierzętom

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 20 październik 2007 - 22:06

Pożar Niestety głupich nie sieją sami się rodzą dlatego dobrze jest mieć sprzęt gaśniczy w gospodarstwie ale taki z prawdziwego zdarzenia. Gaśnica conajmniej 5kg, piasek tłumice i sprawny hydrant z wężem. Do tego tak zorganizować gospodarstwo żeby się całe nie spaliło od jednego głupka.