Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki pług obracany do Renault 120.14?

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 16 wrzesień 2010 - 22:17

Jaki pług obracany do Renault 120.14? Ziemie mam ciężkie, a z kamieniami to różnie. Mnie kusi jakiś używany kverneland 4 skibowy w granicach do 20 tys. Jednak mój ojciec mówi że po co tyle dawać za używany skoro można mieć prawie za te pieniądze nowego Akpila na zabezpieczeniu śrubowym. Ja sądze jednak że akpil nie wytrzyma naszego terenu. Albo coś pęknie albo coś się urwie. Bo wyglądają bardzo delikatnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki pług obracany do Renault 120.14? Dzisiaj, 00:08
  •  

#2 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 17 wrzesień 2010 - 05:27

Jaki pług obracany do Renault 120.14? Kuzyn ma Kuhna tez na zabezpieczeniu śrubowaym i orajac 5ha pekły mu 3 sruby ale wkladal nowa i jechal takze mysle ze i w Akpilu by bylo tak samo ze w razie trafienia na kamiec peknie sruba wlozysz nowa i jedziesz dalej

#3 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 18 wrzesień 2010 - 19:25

Jaki pług obracany do Renault 120.14? Bardzo różne opinie słyszałem o akpilu. W większości takie że nie warto wydawać na nie kasy. Ludzie po roku użytkowania zmieniają na inne marki. Bo nie wytrzymują. Jak ktoś ma słebe ziemie to będzie i takimi orał. Więc wole chyba jeszcze poczekać i kupić coś konkretnego. Bo jak mam kupić coś kiepskiego to wole wcale nie mieć niż mieć potem problem.

#4 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 18 wrzesień 2010 - 21:00

Jaki pług obracany do Renault 120.14? a jak tam się renault sprawuje? mój somsiad kupił w zimie takiego, nie wiem ile mtg ile lat ale nawet nawet mi się podoba, szczególnie kabina. Tylko że on nie ma maszyn do niego 2,5m agregat bez przedniego wałka, a jak orał na wiosne to pługi 4razy 35 lub 40 to mieściły mu się między oponami :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 28 wrzesień 2010 - 21:17

Jaki pług obracany do Renault 120.14? Sprawuje się doskonale. Jak narazie nie miałem z nim żadnych problemów :) Ciągnik kupiłem praktycznie w stanie idealnym o ile można tak powiedzieć o 20 letnim ciągniku :) Wszystko wzorowo utrzymane. Jedynie co można było by mu zorbić to wymienić końcówki wtrysków. Bo dymi na zimnym :) U mnie pługi też nie zajmują ciągnika ponieważ jest poszerzony jak tylko się da. Wygodna sprawa do siania z 3metrowym agregatem uprawowo siewnym :)

#6 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 09 październik 2010 - 21:29

Jaki pług obracany do Renault 120.14? Wg mnie to bierz kverka bez zastanowienia na pewno lepszy od akpila i bierz na non-stop bądź sprężynach bo na śrubach to się nawkur@@@ niepotrzebnie tylko ;)Poszukaj też jakiegoś rabe werk bądź overuma świetne marki :blink:
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#7 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 08 listopad 2010 - 19:00

Jaki pług obracany do Renault 120.14? No i zakupipłem w końcu 4 skibowego Agroluxa. Tylko teraz pytanie jest takie. Mam dwa przewody od pługa a nie wiem w które gniazda je podpiąć... :/ A chce mieć obrót pługa na dźwigni co jest w prawym górnym rogu. Jakieś pomysły??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 21:06

Jaki pług obracany do Renault 120.14? Temat do zamknięcia.