Skocz do zawartości

Zdjęcie

Manitou MLT 629 problem

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 15 wrzesień 2010 - 15:55

Manitou MLT 629 problem Witam wszystkich
Mam problem odnośnie mojej ładowarki manitou 629 turbo. Mianowicie sprawa tyczy się jazdy, gdy jadę po równym terenie to ładowarka zwalnia, obroty silnika mam stałe ? :) Na początku myślałem,że to ten filtr za kabiną ale odkręciłem go i okazało się że ma nowy wkład. Trochę denerwuje taka jazda także jak by ktoś wiedział jak pomóc byłbym wdzięczny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Manitou MLT 629 problem Dzisiaj, 23:29
  •  

#2 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 15 wrzesień 2010 - 19:33

Manitou MLT 629 problem Czy ładowarka jest na gwarancji?? Jeśli jest to najprościej byłoby wezwać kogoś z serwisu. Nie będę pisał możliwej przyczyny bo jej po prostu nie znam.
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

#3 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 15 wrzesień 2010 - 19:50

Manitou MLT 629 problem Ładowarka jest używana, także nie mam gwarancji. Jutro jeszcze zobaczę bo pisałem z kumplem i mi kilka rzeczy poradził.

#4 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 15 wrzesień 2010 - 20:02

Manitou MLT 629 problem A co tam masz? hydrostat czy skrzynie normalną? podaj przebieg maszyny jeszcze

#5 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisany 15 wrzesień 2010 - 20:29

Manitou MLT 629 problem Skrzynia mechaniczna. Licznik wskazuje około 3300mtg.

#6 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 15 wrzesień 2010 - 20:38

Manitou MLT 629 problem Nie wiem jak tam jest ale nieraz w JCB jak czytałem to jakiś koszyczek (jakby filtr) w skrzyni się zapychał i różne rzeczy się działy z jazdą.

#7 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisany 24 październik 2010 - 11:44

Manitou MLT 629 problem Panowie mam pytanie ktoś miał do czynienia z firmą widlak z Gliwic? Wiem,że prowadzą oni naprawy ładowarek. W Google nie ma żadnych opinii o tej firmie. Dojeżdżają do klienta, pisałem do nich e-mail to za godzinę pracy wołają 160 złotych, co sadzicie o tej cenie ? Nie jest zbyt wysoka ?

#8 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 październik 2010 - 13:45

Manitou MLT 629 problem Normalna stawka. Każdy większy dealer tyle bierze za godziny pracy serwisanta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisany 27 październik 2010 - 19:59

Manitou MLT 629 problem Sprawa rozwiązana. Okazało się ,że nie jest zalany olej( Schell donax tx). A na dodatek było go mało, stan sięgał do miarki ale poziom min. jest 3cm nad początkiem listwy , znaki na miarce są słabo widoczne i dlatego myślałem że jest ok. Nawet bym nie wiedział ale z agro-serwisu Grzegorz mi powiedział co może być mały stan oleju. Pozdro i dziękuje wszystkim za pomoc.

#10 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 22:34

Manitou MLT 629 problem Słuchajcie znów mam problem z ładowarką tym razem coś elektryka chrzani.
Mianowicie ostatnio wywoziłem obornik od byków i gdy wysunąłem teleskop, żeby wyżej wykiprować. Nie mogłem już go schować i tak został mam teraz wysunięty na metr :( . Nawet nie słychać żeby pompa pracowała jak nacisnę przycisk, jak sądzicie co mogło się stać ?

PS. Przepraszam moderatorów, że napisałem post pod postem ale nie wiedziałem jak z edytować poprzedni post aby pokazała się dzisiejsza data.

Edytowany przez farmersNHtd95d, 08 styczeń 2011 - 22:36.

#11 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisany 10 grudzień 2011 - 11:57

Manitou MLT 629 problem Odświeżam
Nie mogę odpalić ładowarki na krotko zapale ale przez stacyjkę nie stacyjka była wymieniana w lipcu także to nie ona. Pojawia się problem ponieważ na luzie na dźwigni rewersu świeca się światła cofania a nie powinny wiem ze można ja tylko zapalić jak jest na luzie i nie wiem ci może być przyczyna czy jakiś bezpiecznik czy cala manetka rewersu ? Jak sadzicie

#12 Share bartusik

bartusik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 czerwiec 2012 - 02:18

Manitou MLT 629 problem

Słuchajcie znów mam problem z ładowarką tym razem coś elektryka chrzani.
Mianowicie ostatnio wywoziłem obornik od byków i gdy wysunąłem teleskop, żeby wyżej wykiprować. Nie mogłem już go schować i tak został mam teraz wysunięty na metr Dodany obrazek . Nawet nie słychać żeby pompa pracowała jak nacisnę przycisk, jak sądzicie co mogło się stać ?

PS. Przepraszam moderatorów, że napisałem post pod postem ale nie wiedziałem jak z edytować poprzedni post aby pokazała się dzisiejsza data.

Witam
czy rozwiazales Swoj problem z ładowarka bo ja mam podobny tylko ze ja mam wysuniety caly teleskop i podparty na nogach i nie dziala mi nic nawet wspomaganie kierownicy, tylko moge wysylac teleskop do przodu.

#13 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisany 09 czerwiec 2012 - 10:55

Manitou MLT 629 problem Tak rozwiązałem. Sprawdź przewody elektryczne bo u mnie zrobiło się zwarcie i spalił się bezpiecznik od wysuwu

#14 Share manitoumechanik

manitoumechanik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 22:21

Manitou MLT 629 problem

Witam
czy rozwiazales Swoj problem z ładowarka bo ja mam podobny tylko ze ja mam wysuniety caly teleskop i podparty na nogach i nie dziala mi nic nawet wspomaganie kierownicy, tylko moge wysylac teleskop do przodu.

hmm ..ale ty masz zupelnie inna maszynę niz twoj rozmówca bo piszesz ze masz podpory w swej takze nie porównujcie swych usterek swoja droga pisz jąki mas zmodel to ułatwia podpowiedzi w twej usterce i dokladniej opisz swą awarię..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share stefan4321

stefan4321

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 11 lipiec 2015 - 13:24

Manitou MLT 629 problem

mam problem z jazda w mlt 524 a mianowicie na 1 i 2 sile ma, na 3 trzeba dawac duzo gazu zeby jechala, a na 4 ma problem zeby sama siebie rozbujać. Obroty silnika nie spadaja  i sa wysokie a ladowarka ledwo sie toczy. Olej na miarce w skrzyni pokazuje ze jest nawet ponad stan.