Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupic żmijke?

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MartineZ

MartineZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1044 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 18:24

Gdzie kupic żmijke? Szukam nowej zmijki, jednak wszytskie oferty jakie znajduje sa z miejscowosci bardzo oddalonych ode mnie. Chcialbym zaznaczyc ze chodzi mi o nowa zmijke i nie chcialbym tutaj pisac dlaczego bo nie o to chodzi. Zalozylem nowy temat zeby sie dowiedziec gdzie w okolicy moge kupic nowa zmijke.
Jestem z woj. opolskiego powiat kluczborski. Jak by ktos mial jakies namiary na tego typu firme to niech da znac. Z gory wielkie dzieki:D pozdrowienia dla wszytskich:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gdzie kupic żmijke? Dzisiaj, 05:26
  •  

#2 Share M4t3usz

M4t3usz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów
  • Zainteresowania:Wszelako rozmaite :)

Napisany 13 wrzesień 2010 - 18:47

Gdzie kupic żmijke? Przeciez mozna z firmami dogadac sie co do transportu, wystarczy zadzwonic i pogadac;)

#3 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 19:03

Gdzie kupic żmijke? POM augustów i jego przedstawiciele handlowi. Do Wielunia masz daleko?
http://www.pom.com.p...p?id=13&lang=pl

#4 Share hans334

hans334

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 19:05

Gdzie kupic żmijke? A maja w Kluczborku grene- a maja .......... :P

#5 Share undergrand

undergrand

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 19:07

Gdzie kupic żmijke? Tak jak przedmówca napisał kwestie dogadania. Mi za 100 zł przywieźli jakieś 2 lata temu.
A teraz nie ma problemu, bo kurierzy nawet wożą :P
Wtedy brałem od producenta...
A teraz jakiś miesiąc temu brałem agregat uprawowo-siewny, zamówiłem przez telefon, szybko przywieźli, zapłaciłem kierowcy.
Maszynę brałem z http://maszyny-rolnicze.pl/

#6 Share farmer121

farmer121

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 19:12

Gdzie kupic żmijke? Tez brałem nowa żmijkę jakieś 2 lata temu i tez jestem z opolskiego. Zmijkie brałem z drugiego końca polski i przywieźli za jedyne 100 zl.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share turtojs

turtojs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 326 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 19:35

Gdzie kupic żmijke? Ja jestem z okolic dobrodzenia-olesna i mi przywieźli z dość daleka bo kierowca jak dobrze pamiętam powiedział 230 km gdzieś za Krakowem patrząc na wschód. Firma nazywa się agropart, moja zmijka jest zielona mam ją drugi sezon i mogę ją polecić przeleciało przez nią jakieś 120 - 130 ton i jest ok. nie wiem czy to dużo czy mało dla żmijki 6 m i silnik 2,2 kw ale mniejsza o to. Wiem ze jak byłem rok temu w opolu w grene to na placu mieli różne nowe zmijki, nawet przyczepy i jeszcze jakieś maszyny. Pozdro :P

#8 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 13 wrzesień 2010 - 19:47

Gdzie kupic żmijke? undergrand ja tam kupowałem agregat, to za 250km zapłaciłem nie pamietam 150-200zł, naprawdę firma spoko :D nie ma chyba nigdzie indziej maszyn w tak niskich cenach. Najpierw tata pojechał ze znajomym(wozi towar w tamte strony) oglądnął agregat, zamówił(bo były 2,5m a my braliśmy 3m) po jakimś czasie zadzwonili że kierowca przyjedzie, kierowcy się zapłaciło i git :P a i możesz luknąć na allegro, koszt transportu to max 250-300zł to już górna stawka.

#9 Share MartineZ

MartineZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1044 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 20:11

Gdzie kupic żmijke? Chłopaki co do grene to macie racje ale na razie nie mam czasu tam iść (w piątek to zrobię) co do przeyslki- wiem ze za góra 200zl dowiążą w każde miejsce Polski ale bardziej mnie martwi to czy brać w ciemno, nie oglądając tego bo ojciec nie ma czasu żeby cisnąc w sumie 500 km

A tak na marginesie: w grene w ogole maja jakieś maszynki bo nigdy nie widziałem w ofercie?

#10 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 14 wrzesień 2010 - 06:23

Gdzie kupic żmijke? Sprowadzają drobne maszynki prosto od producentów chyba.
Kiedyś byłem w głównej siedzibie Grene k. Konina to mieli kosiarki, TUR'y i takie tam drobne na placu.

#11 Share Bogdanek

Bogdanek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:Jak każdy lubię nowinki techniczne, interesuje mnie wszystko co z tym jest związane.
    Żona, dziecko, pies:), teściowa... - w takiej kolejności to ustawię. :D

Napisany 14 wrzesień 2010 - 06:53

Gdzie kupic żmijke?

Chłopaki co do grene to macie racje ale na razie nie mam czasu tam iść (w piątek to zrobię) co do przeyslki- wiem ze za góra 200zl dowiążą w każde miejsce Polski ale bardziej mnie martwi to czy brać w ciemno, nie oglądając tego bo ojciec nie ma czasu żeby cisnąc w sumie 500 km

A tak na marginesie: w grene w ogole maja jakieś maszynki bo nigdy nie widziałem w ofercie?

Musisz popytać w Grene, albo poszukaj na ich stronie internetowej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share undergrand

undergrand

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 14 wrzesień 2010 - 20:15

Gdzie kupic żmijke?

undergrand ja tam kupowałem agregat, to za 250km zapłaciłem nie pamietam 150-200zł, naprawdę firma spoko :huh: nie ma chyba nigdzie indziej maszyn w tak niskich cenach. Najpierw tata pojechał ze znajomym(wozi towar w tamte strony) oglądnął agregat, zamówił(bo były 2,5m a my braliśmy 3m) po jakimś czasie zadzwonili że kierowca przyjedzie, kierowcy sie zapłaciło i git :) a i mozesz luknąć na allegro, koszt transportu to max 250-300zł to juz górna stawka.

No ja miałem kupować z agro-masz'u, wcześniej widziałem na żywo ten agregat i mi się nawet podobał, wykonanie do ceny szczególnie. Miałem go wziąć u nich, ale pogadałem przez telefon i powiedział mi gości że poleca grano-system, że jak coś kupować to coś porządnego.
No i kupiłem w ciemno i jestem bardzo bardzo zadowolony, myślę że wykonanie jest dużo lepsze, a cena, kosztował tyle co agro-masz z wałem pakera, a mój jest z wałem rurowym....
Wykonanie grano-system porównuję do Uni Grudziąc, a ten jest dużo droższy.

Ja też mam z agropartu. Tak jak mówiłem kupiłem na allegro, przez telefon i jestem bardzo zadowolony :)

Dodaj odpowiedź