Polecane posty

... po śniegu i bez blokady i pod górki gdzienigdzie skoro pisze że 4 z górki to najpierw musiał na nią wjechać... Szkoda słów na komentarz.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

aj te dzieci to mają wyobraźnię ale tata co nie których też hihihihihi, mam 60 i doniej czpiam rozsiwacz z brzegu jego masa coś 260kg jak wsypie do niego 800kg to już nie mogę wyjechać z wiaty przez próg co ma wysokości 15cm a co dopiero po polu,z mazurem+zboże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniormo    0

wiecie co chłopcy u mnie na wsi jak kogos byscie spytali to każdy powie ze to prawda... u nas 30stki i 60dziesiątki to po d*pie dostają...moja wygladu nie ma i nie miała ale wiem co mówię u mnie w orce na zawrotach to dostaje tylko schodzi do 1800 obrotów a tak to podłoga..ja wiem ze nie wszyscy tak dają po garach ale pare lat temu mój kumpel który ma teraz 27lat ursusem c 330M przyciągną 3 przyczepy 4 z wytłokami co prawda 6 nie wrzucił i tez bez blokady.U nas ludzie jak maja listwę załozoną to duzo zrobią moja jest wygieta w ług bo jak sie ciągnik ślizga to podnosnik do góry przód w powietrzu i heja..a w orce to ogien mi z komina zapier**** i idzie

 

a jak nie wierzycie to policzcie 27ton wytłoków plus 4 przyczepy 4,5 kazda wazy cos ponad 2 tony

 

a i jeszcze jedno kumpla 60dziesiątką ruszałem z 3 przyczepami zboża z 3 szosowej i przód w góre rwało jak sprzęgło pusciłem szybkoi

Edytowano przez andrzej2110
łaczenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaku rozpie.dalasz mnie ta gadka :) :) :) . Skończ sie ośmieszać.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie wiezycie to policzcie 27ton wytłoków plus 4 przyczepy 4,5 kazda wazy cos ponad 2 tony

Co za bajki opowiadasz w takie manewry nigdy nie uwierzę :) i nie pisz posta pod postem :).


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31
wiecie co chłopcy u mnie na wsi jak kogos byscie spytali to karzdy powie ze to prawda... u nas 30stki i 60dziesiątki to po d*pie dostają...moja wygladu nie ma i nie miała ale wiem co mówię u mnie w orce na zawrotach to dostaje tylko schodzi do 1800 obrotów a tak to podłoga..ja wiem ze nie wszyscy tak dają po garach ale pare lat temu mój kumpel który ma teraz 27lat ursusem c 330M przyciągną 3 przyczepy 4 z wytłokami co prawda 6 nie wrzucił i tez bez blokady.U nas ludzie jak maja listwę załozoną to duzo zrobią moja jest wygieta w ług bo jak sie ciągnik ślizga to podnosnik do góry przód w powietrzu i heja..a w orce to ogien mi z komina zapier**** i idzie

 

chociaż ty bądz mondrzejszy od swojego starego i nie podpieraj listwa saczepu,bo zaraz będziesz zakładał temat podnośnik w c360 co jest że puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniormo    0

to wy mnie rozśmieszacie ze macie padło a nie 60dziesiątki...Nie chcem sie kłucic z wami ale tak było...trudno jesli nie wierzycie.. :) a ty paktofonikas1987 ile najwiecej ciagnołes swoim ciagnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Kolega bajkopisarz??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniormo    0

ale podnosnik naprawde pomaga.dzisiaj mnie zawiało samochod po mleko przyjechał i wbił sie w zaspę musiałem go szarpnąć biore sztywny hol bo ojciec w szpitalu po zawale i ciągne i nie idzie podnosnik do góry i poszedł

 

kolego andrzej2110 ja nie pisze bajek tak jak wy ze nie da rady

Edytowano przez andrzej2110
łaczenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
a i jeszcze jedno kumpla 60dziesiątką ruszałem z 3 przyczepami zboża z 3 szosowej i przód w góre rwało jak sprzęgło pusciłem szybkoi

Z 3?? Z 2 to sam widziałem że da rade bez belki z 3 przyczepami zboża.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy mnie rozśmieszacie ze macie padło a nie 60dziesiątki...Nie chcem sie kłucic z wami ale tak było...trudno jesli nie wierzycie.. :) a ty paktofonikas1987 ile najwiecej ciagnołes swoim ciagnikiem?

 

 

Jak Ty 60 ciągasz ponad 30 ton to ja do 16 musiałbym z połowy gminy przyczepy ściągnąć żeby jej możliwości wykorzystać tak jak Ty wykorzystujesz moc 360.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

podnośnik pomaga zgoda,ale sie niszczy bo olej zapier........ zaworem przeciążeniowym wsio paniatno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniormo    0

kolego paktofonikas1987 mnie nie obchodzi ile przyczep wiem co widziałem i spytasz kogos odemnie to to samo ci powie..ja nie mówie ze ciągną tak jak by miał 2 przyczepy, mówie ze ciągną ta wagę ale ze dał rade ciągnąć a 4 to był z górki najwyższy bieg..Tak naprawde 60% wykorzystanej to zalezy od kierowcy

 

wiem ale ja juz pare lat tak z ojcem robie i dopiero 4 razy od kąt mam tego klakiera to go robiłem najgorzej pompa dostaje

Edytowano przez andrzej2110
łaczenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565
ale podnosnik naprawde pomaga.dzisiaj mnie zawiało samochod po mleko przyjechał i wbił sie w zaspę musiałem go szarpnąć biore sztywny hol bo ojciec w szpitalu po zawale i ciągne i nie idzie podnosnik do góry i poszedł

 

kolego andrzej2110 ja nie pisze bajek tak jak wy ze nie da rady

 

 

u nas jak samochód po mleko siadł to nie mogliśmy go na 3 ciagniki wyciągnąć : Ursus 902, moja C-355 i sasiada C-330, dopiero wyciągneliśmy jak gościu przyjechał C-385 z łańcuchami to na dwa poszło ursus C-385 + 902. A ty tu bajeczki opowiadasz, że samą C-360 wyciągnołeś :)

Naprawde nie ośmieszaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie obchodzi to po co pytasz? A u mnie powiedzą że nie pociągnie i co>?

 

Moc wykorzystana zależy od kierowcy w 60 %? Hehe to po co producenci dociążają ciagniki żeby przenieść moc na podłoże? Stary ja kupie 7 skib do ZTS a Ty przyjedź do mnie i wykorzystaj tą moc.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniormo    0

oj dobra panowie poprostu macie takie a nie inne ciagniki pewnie jeździcie tylko rekreacyjnie a jak już jezdzicie to w c 360 dochodzi wskazóka obrotomierza do 2400 i potem boicie sie dusić w podłoge..a w tych ursusach jak nie dasz po garach to nie idzi poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

U nas bez belki nikt nie jeździ nawet po asfalcie ,dociążanie to normalka pod górę i z góry( jeszcze mocniej ) inaczej niewiele uciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprawa agregatem 4m który waży koło 2,5 t i pług 2m z wałami nazywasz jazdą rekreacyjna?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

a gdzie ten z tym mazurem jest,cos sie nie odzywa?napisał anegdotę i dał dyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dobra panowie poprostu macie takie a nie inne ciagniki pewnie jeździcie tylko rekreacyjnie a jak już jezdzicie to w c 360 dochodzi wskazóka obrotomierza do 2400 i potem boicie sie dusić w podłoge..a w tych ursusach jak nie dasz po garach to nie idzi poprostu

Daj Boże niech chodzi ta C360 z obrotami ponad 2400 :) ciekawe ile tak eksploatowana 60 wytrzyma godzin śmieszy mnie trochę stwierdzenie "nie dasz po garach"


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniormo    0

kolega GoRAL1 dobrze gada..belka to podstawa bo te klakiery to lekkie są...a czy kolega paktofonikas1987 ma 60dziesiątke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem 60. Z takiego przedziału mocy to mam 7211. Ostatnio ak były dobre śniegi to 16 ciągałem hl 6 załadowana obornikiem pod nieodśnieżona górke i bez blokady się ślizgała na lodzie. A Ty 60 bez blokady wciągasz 30 ton. Jestes cudotwórcą


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniormo    0

Sorry, że pisze post pod postem...Jak ma się dużą wagę na zaczepie to nie chodzi o to, żeby dużym biegiem rwać tylko mały a potem to rozpędzamy się i zmieniamy ^_^ ten filmik na youtube przedstawia co można, bo na wagon troszkę więcej wejdzie, niż 33 tony.

 

Kolego, belka w górę o zaczep zapierasz i przednie koła się odrywają od asfaltu i idzie, spróbuj tak, to zobaczysz co można z belką zrobić.

 

Nie piszemy posta pod postem, używaj opcje edytuj.

Edytowano przez MarcinPykuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

60siątki to są bestię :) jak dobrze belką podstawisz dyszel to przód w górę i ogień! podskakuje i gramoli sie powoli nawet jak konkretno ilość jej podepniesz, te sprzęty mogą duuużo :)


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj