Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepszy samochód do 3000zł

104 odpowiedzi na ten temat

#101 Share marcinnowicki87

marcinnowicki87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 17:14

Najlepszy samochód do 3000zł Kuzyn miał 1.9 D i sprzedał bo gorsze osiągi niż 1.6 benzyna. I teraz ma same z silnikiem rovera.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Najlepszy samochód do 3000zł Dzisiaj, 20:55
  •  

#102 Share Spitz

Spitz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 17:51

Golf II z silnikiem 1.6 td to chyba najlepszy wybór w swojej cenie. Na dodatek jest bardzo podatny na tuning, niedużym kosztem można zrobić z niego potworka ;) .

Golfy są bardzo podatne na tuning, szczególnie II i III, ale najczęściej ten tuning jest powodem kpin. Jeżeli chodzi o'tuning mechaniczny o którym piszesz to jak najbardziej tylko trzeba mieć trochę kasy, a jak się kupuje tanie auto to raczej z tym krucho ;[
Kumpel za studiów ma Golfa II z tym silnikiem, ogólnie ok ale strasznie ciężko zapala w mrozy, a najczęściej nie zapala ;)

#103 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 grudzień 2010 - 18:06

Najlepszy samochód do 3000zł To jak odpala zależy od właściciela, mój 1.9 aaz odpalił w -24, 1.6 TD wujka odpalił kiedyś chyba w -27(ale już na styk). Podstawa to mocny akumulator, sprawne świece i dobrze ustawiony kąt wtrysku(sam muszę w swoim ustawić).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#104 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 18:22

Najlepszy samochód do 3000zł za te pieniądze to jakieś audi 80 b3 albo paska b3 dobre i trwałe auta a diesel czy benzyna to juz twój wybór,traktorki to raczej bedą już dojechane lepiej jakąś benzyne bez gazu kupić i samemu zagazować.za te pieniądze golfa II można tez kupić nie do zajechania wiem bo miałem i dalej mam jako drugie auto ale odradzam silnik 1,6 benzyna palą 8-10l. i słabo jadą dlatego zrobiłem w nim swap na 2.0 .pali tyle samo a zap...... ładnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#105 Share Spitz

Spitz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 18:59

To jak odpala zależy od właściciela, mój 1.9 aaz odpalił w -24, 1.6 TD wujka odpalił kiedyś chyba w -27(ale już na styk). Podstawa to mocny akumulator, sprawne świece i dobrze ustawiony kąt wtrysku(sam muszę w swoim ustawić).

Jeżeli chodzi o odpalanie w mrozy to najbardziej pozytywnie zaskoczyła mnie meganka 1.9 D, w zeszło roczne mrozy grubo ponad -20 stopni odpaliła na dwóch sprawnych świecach żarowych (jak się później okazało )