Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opony do Agrofarma 410

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Igor89

Igor89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 11 wrzesień 2010 - 06:54

Opony do Agrofarma 410 Mam do was pytanie czy jest sens brać szersze opony do tego ciągnika, czyli 420/70 r24 i 480/70 r34? Przypomne że standart to 380 i 420,mnie się wydaje że troche za wąskie.Mam już w proximie przód 340 i 460 to są zdecydowanie za wąskie, przeważnie przód mi wpada na mokrym terenie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opony do Agrofarma 410 Dzisiaj, 16:03
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 wrzesień 2010 - 08:03

Opony do Agrofarma 410 ja dobrałem te 420 i 480 bardzo polecam jedyny minus to to że ciągnik jest szeroki z przodu nie wiem czy jest na felgach szerzej rozstawiany czy nie do tych kół ale jest szeroko około 2,3m tak ogólnie mierząc więc w bramy wjazd do garaży czy na wąskich leśnych drogach z dużą przyczepą jest ciasnawo ale trakcja super w łąkach torfowych bajka, ale na te koła kilka km więcej by się zdało, do błota na wiosnę nic szczególnego bo pójść pujdzie ale koleiny po 60cm szerokie zostaną i tyle, także do łąk bardzo polecam do pola mniejze znaczenie
1000 mtg i nigdy się nie utopiłem, a gościu co ma agrofarma z turem na standardowych często topi się z belarką :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 wrzesień 2010 - 10:34

Opony do Agrofarma 410 Ja mam 340 i 420 bardzo podmokłe łąki i nigdy się nie utopiłem-ludzie przeceniają znaczenie szerokości kół w ciągniku a niedoceniają owej szerokości w sprzęcie towarzyszącym-u mnie standardowy widok to coś na extra szerokich kołach a z tyłu przyczepka na kółkach 8.25/20" :blink: -druga sprawa że są opony i opony (mam Goodyeara )

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Igor89

Igor89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 12 wrzesień 2010 - 12:31

Opony do Agrofarma 410 To będzie ciągnik do kosiarki,belarki,rozrzutnika,przyczepy samozbierającej,beczki i wszystkiego oprucz orki i ładowacza (do tego będzie proxima),więc do takich żeczy chyba się przydadzą szersze opony głównie na mokrych łąkach.A ile trzeba wogóle dopłacić za te opony?