Tadeusz1212

Głowica C-360

Polecane posty

wojtek123    0

Po uszczelkach miedzianych widać góra/dół, dokładnie nie pamiętam ale coś mi się wydaje że w góry jest wybita na uszczelce "strzałka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktor27    1

jak tego przecieku niezlikwiduje to na olej niewyrobie na tydzień oklo 10l idzie,w antmosfere czyli ziemia, ;[ najgorsze że jak stane to plama :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

sprawdź dokładnie czy cieknie z pod uszczelki czy po ramionach ja tak miałem spływało po ramionach,uszczelce i kapało na wałek który to ładnie rozchlapywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ale bynajmniej lekko się wałek zakładało???:lol: u mnie po podnośniku też cieknie w C-360, a kopuła kilka lat temu była nowa zakładana, no cóż ten typ tak ma... u mnie i tak jest mały wyciek, ale u sąsiada to dopiero cieknie, tylko że tamten ciągnik remontu to dawno chyba nie widział, a wodę to tylko pod chmurką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktor27    1

mi to wygląda na to że cieknie spod tylniej pokrywy tam jest chyba szejść lub osiem srób może to tam :unsure: :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

nawet po remoncie jak dostanie w d.... to bedzie gdzies cieklo, taka konstrukcja tego ciagnika ;[


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

i też nie oszukujmy się, te ciągniki mają już kilkanaście lat, to co tu się dziwić, gorzej byłoby, jakby na nowych ciagnikach były wycieki, wtedy jest powód do myślenia <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Chcesz pozbyć się tak porządnej maszyny z powodu jednego wycieku który można usuną? :blink:

Kupisz Zetora albo starego "hebla"zachodniego i też będzie ciekło.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

chciałbyś się zapytać cieknie mi z tyłu jakby z wałka wom jak wyjąc wałek jakbym rozkręcił z tyłu ta przystawkę do wałka u tamte śrubki do dam rade wymienić te uszczelki co z tyłu są?? proszę o pomoc bo cieknie olej hydrauliczny a już niedługo trzeba w pole jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No tak zdejmujesz ta przystawkę i wymieniasz uszczelkę. Wymiana sama w sobie nie jest trudna tylko upuszczanie i wlew oleju najwięcej zajmuje.Wałka nie musisz wyjmować, po zdjęciu przystawki będzie uszczelka, dalej simering. Wystarczy tylko tą uszczelkę wymienić i nie powinno lecieć.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie musisz spuszczać oleju jak masz jakaś górke tłucznia/żużli/żwiru lub jak podjazd stromy to cofnij na to żeby tył był u góry i jazda


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefek1991    12

Witam. moze wiecie co zrobić żeby nie wyciekał olej z okienka (znajduje się pod prądnicą) już próbowałem wszystkiego nowe uszczelki rowniez pokrywy nowe silikon i nic ,nadal wycieka i nie wiem jak temu zaradzić :( może macie jeszcze jakis na to sposób i czy spodkaliście się z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

to i ja dam rade jak to zrobić bez spuszczania oleju kładziesz 2 pustaki na to jakiś bal na drugie koło to samo i już możesz działeć jet tam jeszcze symering jego też proponuje zmienić bo to pewnie nim cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Nie musisz spuszczać oleju jak masz jakaś górke tłucznia/żużli/żwiru lub jak podjazd stromy to cofnij na to żeby tył był u góry i jazda

 

Tak też się da tyle że u siebie usterkę usuwałem zimą więc wolałem pobawić się z olejem ale robić w ciepłym garażu :D U mnie wymiana samego uszczelniacza dała 100% efekt, simering wyglądał niczym nowy.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

kolego @stefek1991 tak samo w nas

sproboj zalozyc dwie uszczelki, sam tak mialem probowac ale brak checi i cierpliwosci wiec cieknie dalej <_<


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142
Napisano (edytowany)

nie samego silikonu nie dawaj, bedzie sie lalo jeszcze gorzej

to moze jeszcze dekielki zetorowskie?

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

kiedys na zetorze widzialem jeden od 60, wiec mysle ze podejda


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sqader    0

witam

 

chce zmienic uszczelke pod glowica w 3512 i napotkalem na maly problem poniewaz odkrecilem wszyskieo sruby od glowicy ale nie moge jej sciagnoc, czy trzeba do tego uzywac az tak duzej sily? probowalem podwzac srubokretem ale tez nic, mozecie mi cos poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel1987    1

sqader a dasz rade wykrecic szpilki? wtedy moze uda ci sie ja poruszyc na bok...srubokretem to tam lepiej nie grzeba.....chyba ze sprobuj jakims rubcugiem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sqader    0

to zawsze sa takie problemy przy tym sciaganiu?, mysle zeby zrobic jakis sciagacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tom31
      Witam! mam pytanie czy juz ktos sie spotkalz czyms takimjak;otoz moja 60 rok temu miala kapitalny remont silnika wal tuleje itd wszysko bylo ok ale w tym roku po zrobieniu 54 mth zxaczela walic olejem (chyba z paliwem} w kolektor wydechowy,dodam dzieje sie to wtedy gdzy silnik chodzi na malych obrotach i nie jest zbytnio rozgrzany to wtedy po przegazowaniu pluje kolankiem i dym jest taki siwawy ale jak idzie w pole to ok zadnych wyciekow,dodam sprawdzalem wtryski ,pompe paliwowa bo moze sekcja puszcza badz sprezyna pekła ale wszystko ok zawory tez sprawdzone,pierscieni niepodejrzewam bo oleju ani krzty niebierze ani tez nic nieprzybywa,niewiem co moze byc przyczyna?????
    • Przez mkrystian90
      Odebrałem swojego Ursusa c-360 3p od mechanika gdzie naprawiana była skrzynia biegów z uwagi na dziwny dźwięk jaki wydobywał się z niej na 5 i 4 biegu, a w szczególności gdy ciągnik jechał bez obciążenia na 5 biegu i przy małych obrotach, m. in. z górki. Po wymianie łożyska (wszystkie łącznie z igiełkowymi) dolnego wałka, i wałka pośredniego II stopnia, oraz sprzęgła problem dalej ma miejsce. Poniżej załączam dźwięk.
      https://drive.google.com/file/d/1dnjIngmihRuNg3TEbQcxsllgV0_mwWW-/view
      Według mechanika problem jest z tylnym mostem, według niego jest za duży luz na wałku atakującym i mechanizmie różnicowym. Dodam że próbowałem już rozłączyć reduktor wolne szybkie biegi i załączyć 5 bieg, i nie słychać jest tego dźwięku jedynie pojawia się na szosowym biegu 5.
      Czy spotkał się ktoś z takim problem i czy może to być wina mechanizmu różnicowego i koła atakującego z satelitą ?
       
    • Przez Rafał2222
      Witam. Mój traktor Zetor 5011. Zauważyłem że za pompą paliwa jest jak by wyciek. Troszkę się przestraszyłem że mi blok pękł, ale tak bliżej patrzę dokładniej to nie wygląda na blok a na łączeniu pompy z blokiem tam jest wszystko opaprane i cieknie po bloku może nie cieknie a bardziej poci. Poszperałem w necie i gdzieś  tam ma być jakaś rurka od nadmiaru ropy. I tutaj pytanie czy to możliwe aby nadmiaru ropy pocił się na bloku? Nie jest to że jeci potokiem, raczej takie lekkie zapocenie. Może i banalne pytanie, ale warto wiedzieć o co chodzi.
    • Przez jktuning
      Witam mam pytanie czy wie ktoś jak wymontować stare tuleje i wmontować nowe w silniku perkins? bo nie są to tuleje takie jak w zwykłych silnikach z mokrymi tulejami tylko suche.
    • Przez wojtii
      dałem pompe wtryskową do naprawy,przywiozłem naprawioną , zamontowałem ,i nie chce zapalić :-[
      jak ustawić kąt wtrysku.bez momentoskopu? odpwietrzyłem dobrze,próbowałem metodą prób to ustawić i nic , nawet się nie odezwie
      pompa i wtryski są po naprawie ,co robić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj