Skocz do zawartości

Zdjęcie

Głowica C-360

591 odpowiedzi na ten temat

#221 Share stefek1991

stefek1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 02 luty 2011 - 20:06

Głowica C-360 ciekawo czy dekielki zetorowskie bedą pasowały

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Głowica C-360 Dzisiaj, 05:46
  •  

#222 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3420 postów

Napisany 03 luty 2011 - 17:00

Głowica C-360 kiedys na zetorze widzialem jeden od 60, wiec mysle ze podejda

Polska B

#223 Share sqader

sqader

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 19:58

Głowica C-360 witam

chce zmienic uszczelke pod glowica w 3512 i napotkalem na maly problem poniewaz odkrecilem wszyskieo sruby od glowicy ale nie moge jej sciagnoc, czy trzeba do tego uzywac az tak duzej sily? probowalem podwzac srubokretem ale tez nic, mozecie mi cos poradzic?

#224 Share Daniel1987

Daniel1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 20:16

Głowica C-360 sqader a dasz rade wykrecic szpilki? wtedy moze uda ci sie ja poruszyc na bok...srubokretem to tam lepiej nie grzeba.....chyba ze sprobuj jakims rubcugiem hehe

#225 Share sqader

sqader

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 20:41

Głowica C-360 to zawsze sa takie problemy przy tym sciaganiu?, mysle zeby zrobic jakis sciagacz:)

#226 Share Daniel1987

Daniel1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 21:41

Głowica C-360 ja nigdy nie mialem problemow....tylko raz ale w 2 osoby dalo rade...jak cos napisz na gg to moge ci cos doradzic...troche mam doswiadczenia z tymi silnikami....a co do sciagacza to sa uchwyty przy glowicy i rubcug da rade:) a wogole czemu ona tak trzyma....kleiles ja czyms podczas poprzedniej wymiany

#227 Share sqader

sqader

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 08:38

Głowica C-360 pewnie dla tego ze jest zdejmowana pierwszy raz od nowosci:)

co to jest rubcug?

#228 Share roii

roii

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 19 maj 2011 - 17:42

Głowica C-360 Witam mam problem z ursusem C360 W styczniu tego roku był robiony remont były sprawdzane głowice i wszystko było dobrze. jednak od 3 tygodni z pod kolektora wydechowego (1 głowica od zb. paliwa) widać ślady oleju całkiem spore wszystkie inne są dobre. Ostatnio pojawiło się dziwne cykanie, ciężko pali (zimny/ciepły trochę lepiej ,ale nadal słabo). Rozrusznik i pompa wtryskowa jest dobra i czy możecie objaśnić co się mu dzieje i jak długo pochodzi bo nie mam pieniędzy na remont.
Pozdrawiam.

#229 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7569 postów

Napisany 19 maj 2011 - 20:11

Głowica C-360 Zdejmij kolektor, zapal silnik i słuchaj lub kręć ręcznie.. Możliwe że wypaliło wydechowy zawór i stąd cykanie. Domyślam się że słychać je w tłumiku. Co do oleju to sprawdz dokładnie czy to olej a może ropa. Na pierwszy rzut oka wygląda podobnie.
KPK Kumurun Team

#230 Share LukaszP

LukaszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 27 maj 2011 - 08:59

Głowica C-360 Przereguluj zawory. Skoro głowice były ok, podejrzewam podparcie któregoś zaworu lub nawet kilku co tłumaczy słabe odpalanie. 60 po remoncie powinna palić od półobrotu szczególnie w takich temperaturach.
Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share roii

roii

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 29 maj 2011 - 10:21

Głowica C-360 Seweryn20 i ŁukaszP obaj mieliście raje ponieważ te obydwie rzeczy się rozleciały dziękuje za odpowiedzi.Pozdrawiam.

Temat można zamknąć.

#232 Share mirekpl114

mirekpl114

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 05 czerwiec 2011 - 15:26

Głowica C-360 Witam
Mam podobny problem. Po dotarciu silnika w mojej C-360 pojawił się taki problem, wyrzuca olej kolektorem wydechowym z pierwszej głowicy. Chciałem sprawdzić czy może facet który je regenerował może coś sp... więc zamieniłem miejscami dwie głowice. Wygląda na to że głowice są ok bo nadal z pierwszego cylindra z kolektoru wydechowego wyrzuca olej,czy to mogą być popękane pierścienie??? a może za wysokie ciśnienie oleju bo na rozgrzanym silniku pokazuje 5

#233 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7569 postów

Napisany 05 czerwiec 2011 - 15:45

Głowica C-360 Najprawdopodobniej pierścienie. Ale sprawdz dla pewności czy to na pewno olej a nie ropa wymieszana z sadzami. Jeśli olej to pierścienie. Możesz się upewnić sprawdzając kompresję. Jeśli ropa to wtrysk lub zła dawka paliwa ustawiona na pompie.
KPK Kumurun Team

#234 Share wojo123

wojo123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja

Napisany 15 czerwiec 2011 - 12:17

Głowica C-360 Cześć mam pytanie po czym poznać że poszła uszczelka pod głowicą czy może przez tą uszczelkę grzać się silnik po czym można to poznać że jest do d*py i jeszcze jedna prośba znacie jakiś dobry klej do bloków silnika proszę o odpowiedz dzięki.
:P

#235 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 15 czerwiec 2011 - 12:29

Głowica C-360 jak ci poszła uszczelka to kompresji nie będzie najprawdoponobniej trzymał

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#236 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 czerwiec 2011 - 12:42

Głowica C-360 Poznać po ciśnieniu i wydobywaniu się pęcherzyków powietrza w chłodnicy, może dymić z wlewu oleju, może być woda w oleju, olej w chłodnicy , może na zewnątrz głowicy być widoczne wydobywanie pęcherzyków wody lub oleju - jednym słowem sporo,a co Ty tam chcesz kleić?

#237 Share wojo123

wojo123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja

Napisany 15 czerwiec 2011 - 16:55

Głowica C-360 mat912 chce skleić blok bo mi rozmroziło i potrzebuje jakiegoś dobrego kleju znasz jakiś
:P

#238 Share BRAMA

BRAMA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 15 czerwiec 2011 - 17:03

Głowica C-360 Spaw na zimno :)

#239 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4012 postów

Napisany 15 czerwiec 2011 - 17:13

Głowica C-360 Blok trzeba najpierw za kołkować dopiero później smaruje się klejem,może być Distal.Gwarancja dożywotnia.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 15 czerwiec 2011 - 22:13

Głowica C-360 Zależy jak trzaśnięty bo jak jest ryska to można kołkować stalowymi śrubkami np. fi 5, czy miedzianymi i później kleić, ale jeżeli jest popękany , jak pajęczyna, to nie wróże świetlanej przyszłości tylko jakaś łata z blachy dokręcona śrubami a pod nią silikon, spawanie-wg mnie nie powinno się ale ok 40 km ode mnie w Starachowicach jest facet który spawa bloki korpusy i go chwalą, ale niektórych szczególnie dużych monolitycznych bloków nie da się pospawać , przez naprężenia np. sw400, czy inne 6cylindrowe wielkie bloki, choć można temu nie przeczę, ja bym radził lutowanie twarde mosiadzem z pomocą boraxu,jeżeli masz w okolicy hydraulików co robią ogrzewania , piece,to napewno mają ten zestaw, poprostu zalać pęknięcia, i po problemie, żaden klej temu ie dorówna, ale minie kilka lat i tak puści.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.