Skocz do zawartości

Zdjęcie

Głowica C-360

591 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Tadeusz1212

Tadeusz1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 09 lipiec 2007 - 17:12

Głowica C-360 Duzo jest roboty zeby wymienić uszczelka pod głowica w Ursusie C-360 ??? Pobawić sie samu czy lepiej dać do mechanika ??? Musze wymienić bo olejek zaczyna lecieć jeszcze nie wydmuchuje ale czym prędzej tym lepiej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Głowica C-360 Dzisiaj, 13:50
  •  

#2 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 09 lipiec 2007 - 17:20

Głowica C-360 Z wyregulowaniem zaworów 2-3godz max. Jeśli potrafisz wyregulować zawory to możesz samemu, jesli nie weź kogoś kto się zna, a przy okazji podpatrz jak będzie regulował to się nauczył. Ja też muszę wymienić, uszczelki w garażu leżą i nie ma kiedy :( Jeszcze dodam że czasami obejdzie się bez regulacji, ale przeważnie brak regulować

#3 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 09 lipiec 2007 - 17:48

Głowica C-360

Duzo jest roboty zeby wymienić uszczelka pod głowica w Ursusie C-360 ??? Pobawić sie samu czy lepiej dać do mechanika ??? Musze wymienić bo olejek zaczyna lecieć jeszcze nie wydmuchuje ale czym prędzej tym lepiej.

ooo 3 godz to naprawde max (no chyba ze samemu) U mnie glowice zdjac to raptem 1,5godz no moze 2 godz

Przyznam ze jak mnielismy problemy bo zacieral sie nam c-360 to rozpolalawialesmy go w 40min (wozki byly klucze przygotowane i maska wczesniej zdemontowana) fakt faktem 3 osoby ,,chodzily'' nad nim

A najgorzej to mielismy pierwszy raz rozpolowic pronara, normalnie trzeba bylo c-330 zapiac i go ,,wyciagnac" (i to jeszcze c-330 bez blokady ,,rwala")

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#4 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 09 lipiec 2007 - 17:54

Głowica C-360 Jak u mnie był remont to 2 kolesi rozłożyło go na drobizne w godzinę(wraz z maską, przygotowaniem wszystkiego itd) ale składanie zajęło im calutki dzień.

#5 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 09 lipiec 2007 - 17:57

Głowica C-360

Jak u mnie był remont to 2 kolesi rozłożyło go na drobizne w godzinę(wraz z maską, przygotowaniem wszystkiego itd) ale składanie zajęło im calutki dzień.

jak ,,na szybko" rzucali czesci pa katach to potem szukali :( :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#6 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 19:11

Głowica C-360 Słuchaj jeślimasz problem z tym, że olej dostaje się do wody przyczyna może być taka że tuleja moze byś pęknięta. My tak mieliśmy. Założyliśmy nowe uczczelki pod głowicą i zkręciliśmy wszystko tylko bez miski olejowej i nalaliśmy wody. Po kilku dniach widać było kałuże pod silnikiem,,,,,.... :(

#7 Share Fenol

Fenol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 23 lipiec 2007 - 21:54

Głowica C-360 mam to juz tak opanowane ze pol godziny na glowice:D
kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

#8 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 23 lipiec 2007 - 22:05

Głowica C-360 Zeszłej jesieni w czasie przygotowań do siewów szczeliła mi uszczelka pod 2 głowicą (trochę decybele się podniosły w kabinie :) ), to trochę się śpieszyłem i szybko wymieniałem, tak że przy skręcaniu urwałem jedno ucho od kolektora spalin, no i już się nie śpieszyłem :)
a

#9 Share AGRObombula

AGRObombula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, naprawa maszyn rolniczych, konie, bydło

Napisany 05 luty 2008 - 10:23

Głowica C-360 zakładam te forum bo mam pewein problem z wtryskami w mojej 60 najpierw lały no to sie zmieniło na nowe jak je rozkręcałem na trzeciej głowicy zamiast sie sróba odkręcić co trzymie cały wtrysk to wykręciła sie szpila z głowicy, jak to potem skręcałem to było wielkie zdziwko B) okazało ze zpod szpili leje sie woda na zwenatrz a jak sie odpali ciągnik to normalnie fontana B) . Pytałem sie kolesia co naprawia ciągniki to mi powiedział ze niekiedy nowa głowica i tak ma, to poradzcie mi co mam z tym teraz zrobić ?

#10 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 05 luty 2008 - 11:26

Głowica C-360

zakładam te forum bo mam pewein problem z wtryskami w mojej 60 najpierw lały no to sie zmieniło na nowe jak je rozkręcałem na trzeciej głowicy zamiast sie sróba odkręcić co trzymie cały wtrysk to wykręciła sie szpila z głowicy, jak to potem skręcałem to było wielkie zdziwko B) okazało ze zpod szpili leje sie woda na zwenatrz a jak sie odpali ciągnik to normalnie fontana B) . Pytałem sie kolesia co naprawia ciągniki to mi powiedział ze niekiedy nowa głowica i tak ma, to poradzcie mi co mam z tym teraz zrobić ?

Jeśli wykręciła się z gwintem, to przegwintuj na większy rozmiar i wytocz nową szpilkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share AGRObombula

AGRObombula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 05 luty 2008 - 16:56

Głowica C-360 właśnie ze sie tylko tak wykręciła gwinta nieuszkodziła i normalnie jak wkręcałem to łapało ale jakimś códem sie woda leje z pod tej szpili normalnie tam wody niepowinno być no to wtakim raze co jest grane?

#12 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 05 luty 2008 - 19:17

Głowica C-360

właśnie ze sie tylko tak wykręciła gwinta nieuszkodziła i normalnie jak wkręcałem to łapało ale jakimś códem sie woda leje z pod tej szpili normalnie tam wody niepowinno być no to wtakim raze co jest grane?

Wkręć na klej firmy loctite

#13 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 05 luty 2008 - 19:36

Głowica C-360 Teraz mamy odpowiednie subforum w dziale zetor-prosze w odpowiednim umieszczac tematy.Przenosze B)

#14 Share AGRObombula

AGRObombula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 05 luty 2008 - 22:09

Głowica C-360 no i co bedzie trzymać woda niepocieknie ?

#15 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 05 luty 2008 - 23:27

Głowica C-360

no i co bedzie trzymać woda niepocieknie ?

tylko dobierz odpowiedni, są do wklejania łożysk, połączeń gwintowych, uszczelniania głowic przy uszczelkach. Po montażu trzeba będzie odczekać aż zwiąże, powinien być opis na opakowaniach.

#16 Share AGRObombula

AGRObombula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 11 luty 2008 - 20:38

Głowica C-360 Już niemusze dobierać odpowiedniego klju bo woda sie ze szpili nieleje tylko z głowicy a dokładnie z kanału gdzie wtrysk jest no i co mam teraz z tym zrobic może ktos mi poradzi?

#17 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 11 luty 2008 - 20:50

Głowica C-360

Już niemusze dobierać odpowiedniego klju bo woda sie ze szpili nieleje tylko z głowicy a dokładnie z kanału gdzie wtrysk jest no i co mam teraz z tym zrobic może ktos mi poradzi?

Nowy korpus głowicy lub kompletna za 232,50 na www.grene.pl

#18 Share lukasz345

lukasz345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze---->NH

Napisany 01 marzec 2008 - 10:53

Głowica C-360 Mam taki problem zawarty w opisie i zależy mi na jego rozwiązaniu.

Pomóżcie ;)

#19 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 01 marzec 2008 - 16:14

Głowica C-360 Wydaje mi sie, że wystaje tylko sam ten dziobek co jest na końcu a więc nie więcej niż 2-3 milimetry.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share lukasz345

lukasz345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze---->NH