TheCinek

Wóz paszowy Metaltech

Polecane posty

boo45    29

zależy co w nim będziesz miał do wymiany.....ale na 100% noże. Ogólnie teraz każdy paszowóz robiony jest ściśle pod daną oborę. najpierw dopytaj się o jego wymiary. Ale ogólnie to cena jest wysoka. Ja za swoją 10 metal fachu dałem 60.000 brutto+ 5000 za przekładnię dwubiegową. Moja wersja robiona pod oborę obniżony prześwit, wydłużony kołnierz, przedłużone fartuchy wysypowe. Za podobne pieniądze znajdziesz odnowione z zachodu 12, także wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gesiarz
      witam przymierzam się do zakupu ladawacza do Proximy 110 Power. Chciałbym się dowiedzieć opinii na temat tych ładowaczy, dodam że Tur będzie dość mocno eksploatowany, piszcie jak podnoszą, widoczność itd.
    • Przez mariusz4321
      Czy ktoś z Was spotkał się z sytuacją, że po zimie czujnik nie działa- wskazówki nie odchylają się. Wszystki przewody i płytki w puszkach są sprawdzone. W poprzednim sezonie układ działał do samego końca żniw. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez Matik7171x
      Witam, mam problem z Areską, a mianowicie gdy się rozgrzeje silnik to mam problem z przerzuceniem biegów zolw/zając. Czego to może być wina ?
    • Gość SebastianAdamski
      Przez Gość SebastianAdamski
      Deutz
    • Przez kaczmi
      Witam, Piszę nowy temat bo tamtego nikt już nie otwiera a sprawa robi się pilna czasu coraz mniej a mianowicie zostały dwie przyczepy do wyboru... Metaltech DHB 14 czy Pronar T680H posiada ktoś takie przyczepy, jakieś opinię? Bardzo interesuje mnie jak się te burty hydrauliczne sprawują?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj