Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bydło na kredyt

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 06 wrzesień 2010 - 18:18

Bydło na kredyt Witam. Jestem bliski podpisania umowy z firmą milex meat za zakup 50sztuk cieląt na kredyt. Zwracam się z prośbą o opinie na temat tej firmy, czy miał ktoś z nią doczynienia. W internecie nie można znaleźć o tej firmie żadnych opinii. Z góry dziękuję

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bydło na kredyt Dzisiaj, 20:34
  •  

#2 Share beret1990

beret1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 06 wrzesień 2010 - 19:09

Bydło na kredyt Napisz coś więcej jakie warunki, jakie cielaki, jaka rasa itd sam jestem ciekaw co to jest;]
OCHOTNICZA STAŻ POŻARNA MIELESZYN KRS 0000079471
Mnichowo 62-200 Gniezno NIP: 784-21-28-827 REGON: 634278428 Z DOPISKIEM OSP MIELESZYN(tylko wtedy Twoja pomoc trafi do OSP Mieleszyn)PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU Pomóż nam ratować ludzkie życie.
BS 0/G 96 9065 0006 0000 0000 6725 0001

#3 Share michal777

michal777

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 06 wrzesień 2010 - 20:26

Bydło na kredyt Na pewno są wypłacalni na 100% więc jeden problem z głowy!Ale masz mieć czysto rasowe czy typowo mięsne? I do ilu kilo musisz je trzymać?pozdro :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share kielus

kielus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 07 wrzesień 2010 - 14:12

Bydło na kredyt Rozwiń temat... z kąt jest ta firma po ile za cielaka i po ile za kg kupują bardzo ciekawa propozycja :) :)

#5 Share arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 07 wrzesień 2010 - 14:49

Bydło na kredyt Więc tak cielaki są do wyboru albo simentale albo limuze. Są jeszcze dwie opcje do 100kg w cenie 14złkg albo do 300kg po 7zł kg. Bydło się trzyma max 18 miesięcy oni są zobowiązani kupić je ode mnie po cenie rynkowej. Ja je opasam najlepiej jak umiem. Kredyt wraz z ubezpieczeniem wychodzi 12% oni wszystko załatwiają. Za przywóz cieląt nic nie płace. Minimum trzeba wziąć 20 sztuk a ja chce 50. Jedyne co mnie zastanawia to to że nie chce mi przesłać wcześniej umowy do przeczytania tylko albo mam przyjechać do siedziby firmy albo czytać gdy transport przyjedzie przy podpisywaniu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 07 wrzesień 2010 - 20:15

Bydło na kredyt Z ciekawości zarejestrowałem się na ich stronie i poczytałem tą ofertę :) mało piszą o warunkach, wiadomo trzeba się dogadać osobiście, tylko mam pytanko kolego co z tym kredytem :) czy można go spłacić zaraz po odstawieniu bydła (cena za cielęta + te 12%) czy spłacam raty przez jakiś okres czasu na jaki został mi ten kredyt rozłożony? I myślę że jeśli chciałbyś wziąć 50 szt. to warto osobiście jechać do firmy i umowę rozpoznać :)

Edytowany przez andrzej2110, 29 wrzesień 2010 - 12:33.
Cytowanie poprzedniego posta

#7 Share arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 07 wrzesień 2010 - 20:24

Bydło na kredyt Więc tak odsetki spłacam co miesiąc a rozliczenie końcowe (spłata kredytu) następuje po sprzedaży bydła

#8 Share denzel

denzel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 01 październik 2010 - 18:02

Bydło na kredyt Sprzedawałem do tej firmy MILEX bydło jakiś czas temu. I nie było problemu z kasą. Kupują już na moim terenie od jakiegoś czasu i nic nie słyszałem by komuś nie wypłacili

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 09 maj 2012 - 07:15

Bydło na kredyt a jak teraz w płątnościami jaki czas oczekiwania ?
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)