Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn?

82 odpowiedzi na ten temat

#41 Share silver105

silver105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:samochody, motorowery, nożna, kosz, siatka i oczywiście rolnictwo

Napisany 11 marzec 2008 - 19:24

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? a ja dziś zrobiłem 1 fotkę na AF ale jeszcze nie wstawiłem bo to było jak jechałem do szkoły i z komórki z aparatem VGA także nie wiem czy wstawię(a cyfrówki nie będę do szkoły woził) ale powiem tyle to jest u 912 z firmy która przerzuca kable pod ziemię

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Dzisiaj, 13:29
  •  

#42 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 11 marzec 2008 - 19:30

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? A co ma pienik do wiatraka ? Co ma wspólnego z tym tematem że fote zrobiłeś ?? Śmiali sie z ciebie?
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#43 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 11 marzec 2008 - 20:30

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Mi się też dziwą jak robi fotki ale nie mieli nic przeciwko tylko żeby ich nie było wyraźnie widać. Mój dziadek tak trochę dziwnie sie na mnie patrzy ale już trochę przywykł że strzelę fotkę tego tamtego. Kumpel mój też dzisiaj się zdziwił jak robiłem fotki jego C385 i Zetroa 5211 ale się zgodził.
Jedynie jeden kumpel to wie po co robie fotki i dlaczego. A to do filmu albo na AF. No i jeszcze krolikNH też się mi nie dziwi bo sam robi. :)
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share tumek19

tumek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, majsterkowanie, rolnictwo

Napisany 11 marzec 2008 - 20:35

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Mój brat stwierdził że mam sie leczyc.... a dziewczyna tylko sie zastanawia po jakiego diabła robie te zdjęcia...
A dla mnie to sama przyjemnośc....

#45 Share silver105

silver105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:samochody, motorowery, nożna, kosz, siatka i oczywiście rolnictwo

Napisany 12 marzec 2008 - 18:21

A co ma pienik do wiatraka ? Co ma wspólnego z tym tematem że fote zrobiłeś ?? Śmiali sie z ciebie?

to że musiałem się chować po krzakach

#46 Share Zetorek7711

Zetorek7711

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 13 marzec 2008 - 14:27

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? U mnie to sie dziwią i sie pytają czy nie jestem z gazety jakiejś ale przeważnie to sie smieją

#47 Share lukasz15

lukasz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 13 marzec 2008 - 16:13

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? A ja jak zrobie to tata wie, że na AF i zawsze przychodzi do mnie żeby mu pokazać. Ostatnio robiłem zdjęcie zboża to jak koleś jechał drogom to się tak na mnie dziwnie patrzył.
Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

#48 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 17 marzec 2008 - 21:09

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Jak ja zrobie fote wukowi jak jedzie to zawsze musi zobaczyć jak wyszła.> Łukasz tera trzeba biznesowi zrobić on to będzie sie cieszył jak dziecko że zdięcie sie mu zrobiło tego MF-a trzeba zrobić xD
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#49 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 17 marzec 2008 - 21:11

to że musiałem się chować po krzakach

Z pozycji partyzanta robiłeś foty... :(

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#50 Share klusek

klusek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 21 marzec 2008 - 15:37

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? u mnie tam wiedzą że fotki robie.I nikt sie nie dziwi. Mówią na mnie kamerzysta <_<
"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share MrPrzemek

MrPrzemek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Hmmm... no pewnie, że rolnictwo, ale również motoryzacja ;) No i nie zapominajmy o dziewczynach ;P

Napisany 21 marzec 2008 - 15:58

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Czasami kiepa z tym fotografowaniem, już nie raz ludzie patrzyli się na mnie jak na jakiegoś... <_< :) <_< A ja tam na to leje :lol: każdy ma świra na jakimś punkcie :lol: :) Jak wpadam do agromy albo na jakąś wystawę to aparat nie stygnie :) :lol:

#52 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 21 marzec 2008 - 19:53

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? mnie jeden gości sie pytał po co robie te zdjęcia z kolegą
ja odpowiedziałem że do udukomentowania popatrzeł i poszedł.
jeden goścu to mi nawet fakera pokazał,
a drugi zwolnił uśmiechnoł a jak przejechał koło mnie to buta.

#53 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 marzec 2008 - 20:13

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Ja jak robię zdjęcia to patrzą Ci ktorzy aparatu nie widzieli nigdy na oczy....albo jakieś wieśniaki co siedzą w domu i żadnych nowości nie widzieli nigdy na oczy. Kiedyś jak robiłem zdjęcia to koleś z sąsiędniego RSP jadąc ciągnikiem tak się zajął patrzeniem jak ja robie zdjęcia, że aż w rów wjechał. Później nie mógł wyjechać.... <_< <_<

#54 Share Matias89

Matias89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 23 marzec 2008 - 21:34

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Raz miałem taką akcje. moja miejscowośc leży przy trasie E4 i kiedyś sie zdażyło że przejezdzał ciągnik JCB kierowca zatrzymał sie na pętli autobusowej i poszedł do sklepu. To ja kożystając z chwili czasu wziołem komureczke i robie mu fotki po paru minutach właściciel wraca i z wielkiem py..... do mnie co ja robie i kazał mi usunąc te fotki co zrobiłem !!!!
Kojelna akcja to podczas nocnego postoju 6 wielkich "Wibratorów" Geofizyki z Krakowa stało zaparkowanych koło siebie był akurat zachód słońca to aparatem robiłem zdjęcia nagle podszedł do mnie ochroniarz i mnie prosi o odejście bo w przeciwnym razie wezwie policje. Odszedłem ale i tak na zoomie zrobiłem to zdjęcie!!!!! poza tym niemiałem takich akcji taty koledzy niemają nic przeciwko temu że robie zdjęcia czasem nawet sami mówią zeby robi zdjęcia!!!!
Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

#55 Share rolnik96

rolnik96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,modelarstwo rolnicze,motocykle

Napisany 08 marzec 2009 - 20:26

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Ja jak robię zdjęcia to wszyscy rolnicy mówią o to mój fotograf i nic nie maja przeciwko:)!!

#56 Share rafaello360

rafaello360

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 08 marzec 2009 - 20:48

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? jak ja robię zdjęci, to mi mówią po co ci to

#57 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 08 marzec 2009 - 21:02

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? U mnie w wiosce to ludzie są "z deka zacofani" , jak ktoś robi coś nietypowego wyróżnia się z tłumu to zaraz każdy się "z niego brecha", gdy ja robie foty to ojciec do mnie mówi tak : "wziąłbyś się za za nauke" , a znajomy sąsiad , "żebym się wziął za robote, bo krowy po wymiona w gnoju stoją" ,ale nikt nie ma nic przeciwko, żebym robił foty ich sprzętom. :P
Wieczny kawaler ;)

#58 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 08 marzec 2009 - 21:34

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Nie zgadzam sie że komurką nie można zrobic dobrej foty :P ... Moje wszystkie fotki były robione komórkami najpierw sony w880i a póxniej nokia N73 i moim zdaniem aparat 3.2mpx carl zeis wystarczy do niezłych zdjęc chyba że ktos chce robic nadzwyczajne :P
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#59 Share Pawel423

Pawel423

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 marzec 2009 - 21:40

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Zgodzę się z przedmówcą moje wszystkie foty były robione Nokią 5310 (2mpix). A co do tematu to mnie raczej nie widzą jak robię foty ale ojcu pokazywałem je na AF i nic niema przeciw temu.
MOJE CIĄGNIKI:
-Belarus 820
-C360
-T25

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share szczepek2

szczepek2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 08 marzec 2009 - 22:35

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Kilka lat temu na Polagrze robiłem wiele szczegółowych zdjęć pewnej maszyny z myślą o zrobieniu czegoś podobnego "made in stodoła". Zainteresował się mną przedstawiciel firmy i półżartem powiedział, że to się kupuje, a nie fotografuje :angry: . Potem jednak dowiedziałem się od niego o kilku istotnych szczegółach tego sprzętu i wszystko skończyło się dobrze :P .
Brak roboty, nadmiar kasy = popieprzone w głowie. Rolnictwo ratuje mnie przed jednym i drugim.