Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn?

82 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Pawel330

Pawel330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,konie zimnokrwiste motoryzacja

Napisany 12 marzec 2009 - 11:26

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? U mnie sie ludzie dziwią lecz to takie małe żarty a nic obrażliwego nie mówią więc nie ma kogo oklepć :) mój dziadke najlepiej mówi jak robie fotke ciapkowi ''łapiesz go""?? :)
Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Dzisiaj, 07:18
  •  

#62 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1309 postów

Napisany 12 marzec 2009 - 21:32

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? A jak ja robie to się nie dziwią... Dlaczego??? Dlatego, że zanim zrobie zdjęcia to pytam czy mogę zrobić albo mówię, że będę robił i wtedy jest zdziwienie... :) A potem już nie... :)
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#63 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 13 marzec 2009 - 17:04

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? heh jak ja robilem zdjecia traktorowi ktory u nas odsniezal to traktorzysta sie poskarzyl soltysowi ze ktos mu zdjecia cyka :)
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Susza utrudni nawożenie zobacz »

•  

#64 Share Belarusik

Belarusik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 311 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacjia Rolnictwa,Motoryzacja,polityka

Napisany 13 marzec 2009 - 20:44

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Mi naprzykład rodzinka sie nie dziwi ze robię fotki maszynom czy zwierzakom:) ale jak kiedyś fajny JD wyjechał z stacji paliw i robiłem fotke i jak gościu zobaczył flesza to mi faka pokazał
Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

#65 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 marzec 2009 - 18:55

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? U mnie na chacie sie tylko pytają "Już porobiłeś foty??"
A tak to sie nie dziwia bo nie maja o co;D

#66 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 864 postów

Napisany 16 marzec 2009 - 20:18

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Ja sąsiadom sprzętom fot nie robie, po pierwsze to nie ma czemu robić, bo faktycznie to sprzęta jest dużo, ale mam taki sam ;);) A tak ogółem to mój ojciec sam niekiedy serfuje po AF, i czasem pisze jakieś posty, jak go kogoś niewiedza, i sianie propagandy zirytuje ;);) Ale zawsze się spowiada, że tam w tym i tym temacie coś takiego napisał ;) A foty to sam czasem mówi, na początku to na jakiego czorta ci ten aparat, teraz to sam jak wystawiał ciągnik latał i foty cykal ;)

#67 Share ursus914

ursus914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów
  • Zainteresowania:Muzyka Rockowa, klasyczne samochody :)

Napisany 18 marzec 2009 - 21:10

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? U mnie w domu się już wszyscy przyzwyczaili że zdjęcia do AF cykam , a jak cykam to nikogo obcego w pobliżu zazwyczaj niema.
Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

#68 Share Mechaniki

Mechaniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 15:16

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? U mnie w domu wiedzą po co robię te zdjęcia, wujo też ale ludzie inni się dziwią po co ja robię zdjęcia.

#69 Share zetorek12

zetorek12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 03 kwiecień 2009 - 22:48

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? ja jak pstrykam fotki to nikt się nie pyta do czego one mi są potrzebne albo coś bo mówię że to jest moje zajęcie
ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

#70 Share MarcoWzu

MarcoWzu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Zainteresowania:Troche rolnictwo...heh no oczywiście imprezy i co najważniejsze dziewczyny-moja ulubiona pasja...xD
    Też motoryzacja troche szkoła i wiele, wiele innych rzeczy...

Napisany 20 kwiecień 2010 - 18:34

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? a mnie jak sie pytają to mówie im niech pilnują w tygodniku bo właśnie do niego robię...Xd
a jak robie razem z kumplem i sie ktoś zapyta to on odpowiada "chu* cie obchodzi ale zapytac sie możesz" i już więcej ta osoba nie pyta... ;)
Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 20 kwiecień 2010 - 19:18

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? U mnie ojciec wie że wstawiam fotki na AF ale ludzie jak widzą jak biegam po polu z aparatem to puźniej pytają się ojca poco? naco? ;)
D-358 DT-239 DT-436 IH

#72 Share Godlech912

Godlech912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 19:29

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Ja się trochę wstydzę przy tacie robić fotki bo ciągle się pyta a po co a dlaczego itp... A ja mówię dla zabawy ;) Ale unikam robienia fotek przy ludziach.

#73 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 19:33

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? ja taz jak robie to nikt nie widzi
a dzisiaj tak ladnie sie utopilem zetorem z opryskiwaczem i zapomnialem wyjsc z traktora zeby zdjecia zrobic na wpadke tygodnia by sie swietnie nadawalo ale walczylem do konca i udalo sie wyjechac
ale trafi sie pewnie okazja na wpadke

#74 Share vegeta23

vegeta23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Zainteresowania:Siatkówka

Napisany 20 kwiecień 2010 - 20:01

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Kiedyś obok mojego domu na sąsiedniej działce sąsiad orał JD 5720. Miał chyba 3 czy 4 zagony na polu. Jak orał blisko mojego płotu to sobie podszedłem i pstryknąłem fotkę. Sąsiad chyba trochę się zdziwił i speszył, bo od niedawna robię zdjęcia jakiś rok, to przejechał na ostatni zagon, najdalej od mojego domu <lol2>. Ale szczerze mówiąc trochę mi głupio tak komuś foty robić bez zagadania wcześniej. Większość osób mówi że ok nie ma sprawy ale są i takie odmieńce że nie pozwalają xD

#75 Share Henius91

Henius91

Bad Moderator

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2800 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 20:54

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? haha ja raz uprawialem pole pod kukurydze ursusem 912, obok pola jest ulica i zatrzymal sie jeden samochod, wysiadla jakas mila pani i wyciagnela aparat, jakas lustrzanke i to mi juz podpadalo, ze z takim aparatem, a to byla babka z jakiejs gazety ;) ale specjalnie zwolnilem i sie usmiechnalem :)

ja staram sie robic zdjecia jak nikt nie patrzy bo wtedy sie pytaja a po co to??. moj tata nie jest za bardzo zadowolony jak mu strzelam foty lub nakrecam film podczas pracy, no ale moze sie przyzwyczai :)

i tu by sie przydala koszulka lub jakas kamizelka z duzym napisem "robie zdjecia na AGROFOTO.PL" :)
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Your Working Machine

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#76 Share damian4fabregas

damian4fabregas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 16:15

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Ja przy ludziach raczej nie robię zdjęć, bo zaraz pewnie pytaliby się po co? na co? itp.
Ojciec nic mi się nie pytał nigdy po co to robię. Ogólnie to w polu więcej mój brat robi od ojca i on wie że to na youtube, czasami nawet woła mnie żebym coś nagrał.
http://www.youtube.com/user/damian4fabregas <- Zapraszam ;)

#77 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 29 kwiecień 2010 - 07:59

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Ja przewaznie robie telefonem jak jestem u kuzyna i mam chwile to pstrykne kilka fotek on wie gdzie to idzie i wujek tez ale zawsze przed dodaniem z nim ustalam jakie fotki moga isc a jakie nie zeby nie bylo pozniej nie porozumien, a sasiadom nie robie a jak juz to z daleka i nie dodaje na AF tych fotek. Mnie jeszcze sie nikt nie pytal po co dlaczego a nie raz jak pole przy dordze to ja stoje i robie zdjecia lub nagrywam film.

#78 Share damian131091

damian131091

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 19:23

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Troche tak. U mnie w gminie nikt poza mną nie ma konta na af, ani nie robi filmików o tematyce rolnicze, więc ździwko troche jest wśród innych.:)
" Zetor jest bogiem,
Orka nałogiem,
Radio zabawą,
A ropa podstawą ."

#79 Share astrzak

astrzak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:A wszystko po trochu...

Napisany 27 lipiec 2010 - 18:53

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? Ja na kompie prowadze taki mały zbior zdjec kombajnów zbozowych. Mam ich ponad 1500. W zniwa gdy jakos niema nic do roboty to siadam w auto i poluje na kombajny. Ostatnio spotkałem taki dziwny kombajn(nigdy jeszcze takiego nie widziałem chyba jakas samoróbka) to poszłem do goscia(akurat przerwe sobie zrobił) czy moge mu cyknac fote. Wytłumaczyłem mu co i jak a ten kazał mi wypier....ć. Gdy wracałem nocka była. Patrze ten sam gosc i kombajn stoi na drodze bo złapał wystrzał na przednim kole. Zatrzymuje mnie i pyta czy mam latarke? A ja mu na to....(Nie trudno zgadnac co mu powiedziałem) :D
Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Kacu

Kacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 18:14

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn? No cóż ja od niedawna robię fotki i to raczej swoim maszynom.W domu nic mi o to nie mówią,bo nie przerywam pracy na sesje zdjęciowe,a tak to raczej nie przy ludziach.Raz byłem u kumpla zobaczyć w pracy jego zetora i jego ojciec nie miał nic przeciwko.
W zeszłym roku robiłem kombajnom przy kukurydzy nikt nie miał nic przeciwko.A ostatnio złapałem jeden kombajn w jęczmieniu zagadałem fajnie do pana który woził zboże i bez żadnych przeszkód pozwolił mi fotografować.Czekam teraz na żniwa.Będę chciał złapać kombajny ode mnie ze wsi wiec ludzie na pewno mnie zobaczą.Mam nadzieję,że nie będzie źle.A tak to planuje jeździć kilka km dalej tam gdzie mnie nie znają o ile czas pozwoli.
Myślę,że każdy miły człowiek się na to zgadza bo co ma do stracenia,a do takich którym wydaje się,że są nie wiem kim to nawet szkoda podchodzić i nerwy sobie psuć.
@astrzak z których okolic Krakowa jesteś??
Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW