sabek27

Czy ludzie dziwią się jak robicie zdjęcia maszyn?

Polecane posty

Pavel    12
Regulamin zakazuje wstawiania zdjęć nie swoich sprzętów, a ja robię zdjęcia właśnie cudzym sprzętom :( .

 

 

nie, jeżeli sa to twoje zdjęcia jak najbardziej możesz je wstawić :)

 

chyba że masz zakaz od włascicieli sprzetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

co do tematu...: rodzice początkowo sie troche krzywili i stwierdzili ze to głupota a teraz to nawet marki ciągników znają :(


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1
na początku sąsiad dziwnie na mnie patrzył, ale jak pokazałem je na af :( teraz sam każe mi foty cykać :):)

 

Ja miałem trochę podobnie czyli się trochę dziwił na co mi to ale jak zobaczył to było OK., tylko mam przykaz żeby jemu zdjęć nie robić i tego się trzymam (a wszystkie fotki jakie u niego zrobiłem nagrałem mu na płytkę i mu dałem, ostatnio je oglądał.

A ja u wuja robiłem zdjęcia to ciocia się tylko ze mnie śmiała :)


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantavision    1

Zauważyłem, że niektórzy czują sie wręcz wyróżnieni kiedy pstrykam im fotkę na maszynie. Ja nie widzę w tym nic złego i wstydliwego. Nie ma znaczenia czy pracujemy na starym poczciwym Bizonie czy na nowoczesnym John Deerze. Myślę, że tak jak fotografują samochody na salonach powinniśmy fotografować nasze maszyny na polach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Ostatnio zrobiłem zdjęcie Deutz-Fahra to coś koleś zaczął krzyczeć i się rzucać ale nie kazał mi kasować zdjęć. Muszę teraz zrobić zdjęcie Vistuli ale jest za wysokim murem. Trzeba będzie grzecznie zapytać o zgodę.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Ciagnifan, a temu D-F to robiłeś to ciągnik czy kombajn, bo w twojej okolicy wiem, że jest jeden D-F kombajn.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    248

u mnie jest tak że generalnie nikt nie ma żadnych problemów kiedy robie zdjęcia ale miałem taką sytuacje że zostałem zwyzywany od najgorszych kiedy chciałem zrobić kilka zdjęć NH TMa 175. Nie wiem czemu tak ale czasami ludzie dziwnie reagują na widok stojącego gościa który biega jak szalony wokół pracujących maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

jak ja pokazałem zdjęcia swojego ursusa na AF to szwagier od razu na drugi dzień kazał mi nowe robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Heh. Na mnie to się ludzie nieźle patrzą. :) A pan Zbyszek co z nim na Bizonie jeżdżę to widział jak robiłam fotki i mi się pyta po co, a ja, że do neta będę wstawiać, no i się zapytałam czy ma coś przeciwko, a on, że proszę bardzo, a potem takie coś: "widzisz Bizonku co ci przyszło, na stare lata to i w internecie będziesz!!!" :)

 

Tata to z początku mówił: głupoty ci się we łbie trzymają, ale teraz to się trochę wciągnął i nawet kilka fotek z Opolagry jest jego autorstwa. :) Z tym, że ma jeden problem myli AgroFoto z... Allegro. ^_^ I jak robie jakąś fotkę to nie raz odpali: heh i znów to allegro", albo wejdzie do pokoju i: "znów na allegro siedzisz!!!", a jak mówię, że nie allegro tylko AgroFoto, to odpowiada: " aaa tam, allegro, agrofoto jedno i to samo i to internet i to". Heh. Różnica pokoleń. :)

 

Jeszcze się nie spotkałam ze sprzeciwem ze strony właściciela maszyn. :) Wczoraj jak dorwałam MFa 3080 to nieźle fotek napstrykałam (ale mi brat kabel zabrał, wstawię na święta), no i przymierzam się do fotki "z czółka", a tu idzie moja katechetka. :) (przed jej blokiem robiłam) i do mnie, a co ty robisz Patusiu??? A ja: "nic fotki sobie robię". :)

 

@Kasztanka, pokaż mi wśród moich fotek chociaż 5 z moim sprzętem (prócz modeli), chyba tylko piła łańcuchowa jest moja. :) Jak masz fotki to wstawiaj, na pewno są piękne i profesjonalne. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adams    2

Ja jak cykałem fotki u korbanków i w JD kuhn w Jelonku to się troche dziwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

u mnie też się dziwią ale co poradzić ja niestety nie mogę wstawić wszystkich zdięć z mojego gospodarstwa bo jest ich za dużo mam ich prawie 800 z każdego roku


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

U mnie też się starzy z początku dziwili że fotki w chlewni robie ale jak im wyjaśniłem po co te fotki to nie mieli nic przecwko :)

żałuje tylko że często widzę jakiś fajny sprzęt a zapomnę zrobić zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja bym miał dużo fot ale to troche dziwne podejść do jakiegoś kumpla i zrobić fote xD jeszcze mnie wyśmieje bo nie wie po co mi te foty xD

 

A wujek jak robie foty to zawsze sie śmiej a wie że na AF ale nieraz nawet pozuje jak widać na jednej fotce w galerii xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

a ja dziś zrobiłem 1 fotkę na AF ale jeszcze nie wstawiłem bo to było jak jechałem do szkoły i z komórki z aparatem VGA także nie wiem czy wstawię(a cyfrówki nie będę do szkoły woził) ale powiem tyle to jest u 912 z firmy która przerzuca kable pod ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

A co ma pienik do wiatraka ? Co ma wspólnego z tym tematem że fote zrobiłeś ?? Śmiali sie z ciebie?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Mi się też dziwą jak robi fotki ale nie mieli nic przeciwko tylko żeby ich nie było wyraźnie widać. Mój dziadek tak trochę dziwnie sie na mnie patrzy ale już trochę przywykł że strzelę fotkę tego tamtego. Kumpel mój też dzisiaj się zdziwił jak robiłem fotki jego C385 i Zetroa 5211 ale się zgodził.

Jedynie jeden kumpel to wie po co robie fotki i dlaczego. A to do filmu albo na AF. No i jeszcze krolikNH też się mi nie dziwi bo sam robi. :)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Mój brat stwierdził że mam sie leczyc.... a dziewczyna tylko sie zastanawia po jakiego diabła robie te zdjęcia...

A dla mnie to sama przyjemnośc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10
A co ma pienik do wiatraka ? Co ma wspólnego z tym tematem że fote zrobiłeś ?? Śmiali sie z ciebie?

to że musiałem się chować po krzakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

A ja jak zrobie to tata wie, że na AF i zawsze przychodzi do mnie żeby mu pokazać. Ostatnio robiłem zdjęcie zboża to jak koleś jechał drogom to się tak na mnie dziwnie patrzył.


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Jak ja zrobie fote wukowi jak jedzie to zawsze musi zobaczyć jak wyszła.> Łukasz tera trzeba biznesowi zrobić on to będzie sie cieszył jak dziecko że zdięcie sie mu zrobiło tego MF-a trzeba zrobić xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
to że musiałem się chować po krzakach

 

Z pozycji partyzanta robiłeś foty... :(


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

u mnie tam wiedzą że fotki robie.I nikt sie nie dziwi. Mówią na mnie kamerzysta <_<


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj