Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik wybrać do 76KM (nowy)

45 odpowiedzi na ten temat

#41 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 08 wrzesień 2010 - 20:30

Jaki ciągnik wybrać do 76KM (nowy) Kolego - jeśli chodzi o Farmery to miałem naprawy gwarancyjne i jakoś za żadną nie płaciłem (fakt naprawy nie były poważne). Jeśli chodzi o C360 3p to nie wiem gdzie Ty tam widzisz mało mocy - zrobi dokładnie to samo co zwykła c360 i spali dużo mniej paliwa - więc jest to oszczędny silnik i robi swoją robotę.

Ludzie! Zacznijcie że czytać ze zrozumieniem. Sprawy w sądzie były o Farmery, bo w ich umowie gwarancyjnej była mowa, że za wszystkie naprawy w ramach gwarancji płaci użytkownik. To bezsens. Ale to było już ze 2-3lata temu i myślę,że teraz już to zmienili. Jeśli farmer się poprawił, to z john deere pod maską jest lepszy niż farmtrac z perkinsem. Co z tego, że perkins mało pali, jak nie ma życia w sobie w przeciwieństwie do john deere. Tam czuć te 80km, w perkinsie nie i zapamiętajcie raz na zawsze: nie ma nic za darmo, albo bierzesz ciągnik mułowaty i oszczędny, albo krzepki i palący trochę więcej. Iveco tez nie należy do oszczędnych, ale wystarczy tylko rozsądnie obchodzić się z gazem i mamy w lekkich pracach oszczędny ciągnik, a w ciężkich taki z zapasem mocy. Ta miłość do perkinsów chyba zrodziła się u posiadaczy ursusów c360 3p, 2812,3512/14,4512/14 itd.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik wybrać do 76KM (nowy) Dzisiaj, 08:25
  •  

#42 Share NHTD5030

NHTD5030

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 09 wrzesień 2010 - 13:29

Jaki ciągnik wybrać do 76KM (nowy) na AF każdy temat musi być zakończony kutnią?? po prosrty każdy chwali co ma ludzie ... pozdrawiam wszystkich :D

#43 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 09 wrzesień 2010 - 18:30

Jaki ciągnik wybrać do 76KM (nowy) poszukuje jakiegoś użytkownika na AF który, w ostatnim czasie kupił NH, obojętnie jaki model - chciałbym się dowiedzieć ile można wynegocjować upustu. BO jeśli nie zejdę z ceną TD5020 do 110 tyś to raczej wybór padnie na Farmtracka lub Ursusa 5524.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share NHTD5030

NHTD5030

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 10 wrzesień 2010 - 13:22

Jaki ciągnik wybrać do 76KM (nowy) myslę ze daza ci jakies 5 % upusty zawse tak daja moim zdaniem nie warto wolal bym dołozyc to 5 tys ni potem przez pół zycia sie z nim meczyc ....:D chodziac nie wiem po ile tearz chodzi NH td5020 :D

#45 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 10 wrzesień 2010 - 18:05

Jaki ciągnik wybrać do 76KM (nowy) http://otomoto.pl/ne...020-A11044.html oto oferta dealera który znajduje się najbliżej mnie

116 850 zł brutto bez pneumatyki, która dla mnie jest obowiązkowa
5500 netto pneumatyka

Łączna cena: 123 560zł brutto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 12 wrzesień 2010 - 14:01

Jaki ciągnik wybrać do 76KM (nowy) Może weź pod uwagę John Deere'a z serii 5E wygląda dośc przyzwoicie

http://www.deere.pl/...e/5e_index.html
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫