Skocz do zawartości

Zdjęcie

BenQ C1250 pomocy

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share qamil

qamil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/watch?v=i9owlzyO-_I&context=C3286865ADOEgsToPDskLoowyUMnttn4qgo_9XeU-G

Napisany 05 wrzesień 2010 - 09:53

BenQ C1250 pomocy Witam. Mam zamiar kupić sobie nowy aparat i zastanawiam się nad tym http://allegro.pl/ap...1214595607.html chciałbym żeby ktoś mi powiedział czy robi dobre zdjęcia i czy wart jest tej ceny. Ja specjalnie się na tym nie znam dlatego pytam doświadczonych fotografów. B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
BenQ C1250 pomocy Dzisiaj, 09:59
  •  

#2 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 05 wrzesień 2010 - 10:15

BenQ C1250 pomocy Poza tym że będziesz miał zdjęcia o dużej rozdzielczości to chyba oprócz tego nic ciekawego ten aparat niestety nie oferuje.

A ile chcesz przeznaczyć na aparat ?
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

#3 Share marcin_kost1

marcin_kost1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 05 wrzesień 2010 - 11:14

BenQ C1250 pomocy A zastanawiałeś się na Benqu DC EI050t? ja posiadam taki własnie model i jest super jesli chodzi o amatorskie zdjęcia, wiadomo powiekszenia optycznego wielkiego nie ma, ale robi bardzo ostre zdjęcia, a na dodatek jest chyba z 20 funkcji robienia zdjec, poprostu robisz pstryk i wychodzi super zdjecie B)
. . .

#4 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 05 wrzesień 2010 - 11:29

BenQ C1250 pomocy Jako swój pierwszy aparat miałem Benq DC C750 i nie polecam za bardzo marki Benq. Jak dla mnie jest zbyt delikatny bo wiadomo w jakich czasem warunkach robi się foty albo nosi aparat. Poza tym filmy jakie kręcił były bardzo słabe... B) Teraz mam Powershota A530 i choć kupiłem go jako używkę z przebiegiem ok. 800 fotek po zrobieniu 800 jestem bardzo zadowolony. Dobra jakość filmów i fotek oraz dobry głos w nagraniach.
Tak że zastanów się nad Canonem B)
EDIT : Jako plus dla Canona - Dużo prostsza obsługa i zmiana ustawień :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 05 wrzesień 2010 - 15:18

BenQ C1250 pomocy a ile trzeba wydac za taki uzywany aparat co robi porzadne zdjecia i filmy?? bo tez mam BenQ DC C850 i nie polecam, zdjecia nie sa najlepszej jakosci a filmy to juz w ogole... a co powiecie na Canon Powershot SX110IS?? 10-krotny zoom optyczny i 9 MG Pixeli. w 400 zl za uzywany powinienem sie chyba zmiescic. albo Fujifilm S8100...
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#6 Share Bogdanek

Bogdanek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:Jak każdy lubię nowinki techniczne, interesuje mnie wszystko co z tym jest związane.
    Żona, dziecko, pies:), teściowa... - w takiej kolejności to ustawię. :D

Napisany 30 wrzesień 2010 - 08:33

BenQ C1250 pomocy Też przydałoby się mi zmienić mój stary aparat na nowy, ale ciągle brak kasy na to. Kiedyś, jak się już dorobię to sobie kupię niezłe cacko.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 07 kwiecień 2011 - 18:30

BenQ C1250 pomocy Jaki polecacie Aparat w cenie do 250zł żeby robił dobre zdjęcia i nagrywał filmy w miare przyzwitej jakości?
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫