Juzek

Przedni TUZ

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Juzek    0

Co może być przyczyną, że przedni TUZ mi nie opada na pusto, tylko pod wpływem dużego obciążenia ok 300 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

A masz go dobrze podpietego pod hydraulike(+ i -)? Bo na dół on opuszcza pod cisnieniem tak, że na nim sie można dźwignąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Jeżeli to fendtowski TUZ to dwustronnego i musi być podpięty na +- i musi działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzek    0

W jaki sposób mam sprawdzić czy jest podłączony na + i -? Bo od tuz mam podłączony tylko jeden przewód pod hydraulikę, bo widzę, że tak jak w tym to są podłączone 2 przewody http://allegro.pl/fendt-512-godny-polecenia-zadbany-i1212534623.html#gallery

 

To tak jak rozumiem wystarczy przepiać przewód pod inne wyjście hydrauliczne? Bo gdy podnosze to czuć przepływ oleju, a jeśli opuszczam to nie. JD1052 dobrze zrozumiałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Muszą być podłączone dwa przewody pod dwa wyjścia z tego samego rozdzielacza(np. 2 żółte, wyjścia mają zatyczki z kolorami) i bedzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzek    0

Bo ja mam tylko i wyłącznie jeden przewód od przedniego TUZ-a nie posiada 2.

 

Ale przecież, w niektórych Fendt-ach są podpięte na jeden przewód. JD1052 a ty w swoim jak masz podłączone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Nie wiem nawet czy są przednie TUZy z siłownikami jednostronego działania...Ja mam na 2, + i -, cisnienie podaje w obie strony czy sie podnosi czy opuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

a próbowałeś hydraulike podpiąć do każdego wyjścia w ciągniku?

bo u mnie np. w prasie są dwa przewody i sobie oznaczyliśmy który do którego wyjścia, bo jak się inaczej podłączy to w ogóle klapy w prasie nie podniesie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Tak jak jest podpisane na zielonym, jest to tylnia dźwignia na boki. Teraz jest akurat tak, ale to zależy jak mi wygodnie raz jest na zielonym, raz na czerwonym, raz na żółtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
    • Przez Menek
      Witam wszystkich mam pytanie czy Fendt farmer 307 lsa z1987 r ma filtr skrzyni biegów jeśli tak to gdzie dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj