Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny kombajnowania

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1041 odpowiedzi na ten temat

#141 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 03 lipiec 2009 - 15:54

Ceny kombajnowania fakt jest taki ze paliwo w ostatnich tygodniach sporo podskoczyło , ja zrobiłem zapas jak było w duzo nizszej cenie na sezon spokojnie starczy. Tez mi sie wydaje ze 350 to niewiem czy nie jest lekka przesada, poczekam jak sie okresli SKR w okolicy z łasnymi cenami oraz konkurencjia i trzeba bedzie sie wstrzelic w cene.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny kombajnowania Dzisiaj, 06:15
  •  

#142 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 03 lipiec 2009 - 22:33

Ceny kombajnowania przecież jeżeli móce na hektary to nie ma to większej różnicy a jak jest bizon po 240 na godzine to wychodzi podobnie co 300 w oczywiście solidnym zbożu

#143 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1336 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 04 lipiec 2009 - 05:11

Ceny kombajnowania W Legnicy Agrohandel dealer New Hollanda za koszenie swoimi kombajnami chcą brać 230zł za hektar bez paliwa,a roboty mają że do zimy im starczy .Sam się zapisałem za taką kasą nie zapalam swojego JD 970.
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

#144 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 04 lipiec 2009 - 07:02

Ceny kombajnowania W tym roku po 250zl/godz bez sieczkarni a z sieczkarnia 260zl/godz
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#145 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 04 lipiec 2009 - 07:49

Ceny kombajnowania 350 drogo ????
To pomyslcie ze u nas kolko smiga jakies 2 godziny przeszlo 1 ha szok prawda ??? :D
Dlatego kupilem kombajn :)
Oj ciekawe zniwa sie zapowiadaja w tym roku jak bedzie pogoda w kratke :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#146 Share Przemcioo

Przemcioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 04 lipiec 2009 - 15:16

Ceny kombajnowania Ja w tamtym roku już placilem 400 zł za godz Bizon Rekord + sieczkarnia aż się boje pomyślećco będzie w tym roku :D

#147 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 04 lipiec 2009 - 15:50

Ceny kombajnowania to to juz jest przegiecie :D

duzo masz ha ???
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#148 Share pawel321654

pawel321654

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 04 lipiec 2009 - 16:38

Ceny kombajnowania

Ja w tamtym roku już placilem 400 zł za godz Bizon Rekord + sieczkarnia aż się boje pomyślećco będzie w tym roku :D

to co tylko jeden bizon na całą wieś że taka cena i to jeszcze rekord :) u mnie myślę że cena wachac się będzie w granicy 250 - 300 :)

#149 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5465 postów

Napisany 04 lipiec 2009 - 19:09

Ceny kombajnowania

Ja w tamtym roku już placilem 400 zł za godz Bizon Rekord + sieczkarnia aż się boje pomyślećco będzie w tym roku :D

COO? Chłopie, jeśli on takie ceny wali, kupuj sobie supra albo E-512 i koś ludziom za 350 za godzine, nie dośc ze sobie wykosisz kiedy będziesz chciał to jeszcze usługi skubniesz. Cena szok :D

Ja myślę, że w tym roku coś w okolicach 200-250 zł

KS Falubaz

#150 Share Przemcioo

Przemcioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 04 lipiec 2009 - 22:56

Ceny kombajnowania Też sie właśnie zdziwiłem z tymi cenami, ale nie mam swojego kombjanu i musiałem nająć na usługe pozatym mam tylko ze 3 ha zboza to chyba nie opłaci mi sie kupować kombanik. Co o tym sądziczy czy warto ????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5465 postów

Napisany 05 lipiec 2009 - 00:31

Ceny kombajnowania Trzy hektary fakt, mało ale jeśli na usługach skubnąłbyś ze 30ha to warto pomyślec o kombajnie. Tak to jest jeśli nie ma konkurencji, narzuci cene taką że włosy stają a inni nie mają wyboru.

KS Falubaz

#152 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6569 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 05 lipiec 2009 - 12:00

Ceny kombajnowania Opcja ciekawa do rozważenia. Masz tylko 3 ha do koszenia. Pytanie czy mógłbyś w czasie żniw kosić po ludziach bo jeśli tak to warto się tym zająć, zakładając że miałbyś chętnych na taką usługę, jakąś kasę+kredyt na kombajn, zbiornik na diesel na całe żniwa co by kupić go taniej i nie dowozić w trakcie żniw, no i przede wszystkim zamiłowanie do napraw i użeranie się z niepłacącymi.
Ja mimo małego areału zaryzykowałem i w zeszłym roku kupiłem dość starego supra z rocznym szarpaczem z wągrowca bo nie ma u nas kombajnu który przyjedzie kosić jak żniwa są mokre mimo że płaciłem najszybciej ze wszystkich u których kosił. Na wiosce jest jeden kombajn który kosi usługowo a pozostałe 3 ledwo obrabiają swoje areały.
Zobaczymy czy wyjdę na swoje.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#153 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 06 lipiec 2009 - 08:12

Ceny kombajnowania Tez wyszedłem z takiego załozenia po zeszłym sezonie koles , ktory mi kosił co roku robił jakies schody jak mi pasowało to jemu nie albo zaraz po deszczu chciał ciac wiec sie lekko zdenerwowałem i kupiłem sobie w listopadzie JD965 heder 4,2 sciagniety z dannii od pierwszego własciciela wyglada prawie jak nowka choc jest z 81z sieczkarnia, kabina, klima działajaca , choc swojego do koszenia mam niecałe 5ha , ale juz ludzie zamawiaja koszenie choc jeszcze zniw nie ma i chetnych mam juz na ponad 30 ha a jeszcze nie sezon wiec mysle ze jakos roboty bedzie.

#154 Share dyczkowski

dyczkowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisany 06 lipiec 2009 - 13:16

Ceny kombajnowania Ja moim Dominatorkiem (4,6 kosa, 150 KM ) na usłudze to po 300 za godzinke latam, ludzie zadowoleni.... Już na dzień dzisiejszy mam jakieś 90 ha u ludzi zamówionego, więc moze sie za te paliwo koszta zwrócą chociaż :D

#155 Share petroszz

petroszz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 15 lipiec 2009 - 11:18

Ceny kombajnowania ja osobiscie jeszcze nie wiem ile bede bral w tym roku. zmienilismy supra na NH 8070 z kosa 4.5m. i wlasnie sie rozgladam ile ludzi podobnymi mam zamiar brac za godzinke

#156 Share Jakub992

Jakub992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, maszyny rolnicze , Motoryzacja i wiele z tym związanych

Napisany 15 lipiec 2009 - 12:41

Ceny kombajnowania umnie w tamtym roku cena wynosiła 300zł z sieczką 320zł jest u mnie gościu co ma rekorda i brał sobie 320 zł i 340 z sieczką i dotego ociągał się jak wół raz mi zrobił taki numer że omijam jego usługi daleko mam kawałek niedaleko domu miał mi wykosić ale wrył się ktoś inny więc pojechaliśmy na inne pole tam wykosiliśmy wróciliśmy do domu o 12 w nocy my już kładziemy się spać około 1 w nocy a ten przyjeżdża do nas pod dom i muwi że wykosił i żeby przyjechać do niego i tam nam wysypie <_< i za 50 arów koszenia zapłaciliśmy 400zł <_< ;) :P

#157 Share patryk123427

patryk123427

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 18 lipiec 2009 - 12:10

Ceny kombajnowania U nas za kombajnowanie za 1 godz. bierze się 200-220 zł bez sieczkarni, a z sieczkarnią 240-260. Zależy jeszcze jaki kombajn <_<

#158 Share Jakub992

Jakub992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, maszyny rolnicze , Motoryzacja i wiele z tym związanych

Napisany 18 lipiec 2009 - 13:06

Ceny kombajnowania A umnie drą z ludzi kase <_<

#159 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 18 lipiec 2009 - 14:51

Ceny kombajnowania No najgorzej jest gdzy jest tylko 1 kombajn we wsi, a kosic trzeba <_< Wtedy to sobie za kombajnowanie moze brac ile mu sie uwidzi, ale jak sie we wsi pojawi 2 potem 3 kombajn to juz nie bedzie tyle zbieral za koszenie <_<
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 18 lipiec 2009 - 15:02

Ceny kombajnowania NH 8070 z hederem 5.18m 300zl za hektar.