DANIEL

Ceny kombajnowania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kombinator18    18
200 za koszenie przenicy bizonem bez sieczkarni

 

 

Gdybym mial bizona to za ta cene bym nawet nie wyjezdzal z garazu :D


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Wiecie ja rozumiem czesci paliwo ale jak co roku bedziecie podnosic cene o 50-80zł/h to niedługo nie bedzie gdzie wykonywac usług bo kazdy bedzie wolał kupic swój kombajn byle jaki a nie płacic krocie za wykoszenie taka jest prawda... I wtedy nawet na paliwo dla siebie na zniwa sie nie zarobi. Wszystko z umiarem trzeba bo 350-400zł/h koszenia Bizonem to kosmos jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

rozumiem ze 400 to przegiecie ale czy ty bys wyjechal bizonem ZO-56 za 200 zl bo ja nie :D

 

Maks cena to 300zl


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mój wuja Co ma John Deere 1550 CWS bierze 300zł na presę a 320na sieczkę, czy na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja biorę 250 zł bez sieczkarni i 270 z sieczkarnią, robię mercatorami 70 i 75 i obydwoma robię hektar w 50 minut. Dla znajomych są oczywiście rabaty ale dla innych równości czasem opuszczamy kilka zł tak aby każdy był zadowolony.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel321654    0
Ale tanio :D Ja to 390 zł i 420zł zależy czy leżało czy nie. To może podnieś cene w tym roku na 320zł :)

 

to pewnie u was we wsi jest mało kombajnów jak tak cena. u nas jeszcze dwa lata temu to było połowę tego co u ciebie, a dużo chętnych masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szynszyl    0
W Legnicy Agrohandel dealer New Hollanda za koszenie swoimi kombajnami chcą brać 230zł za hektar bez paliwa,a roboty mają że do zimy im starczy .Sam się zapisałem za taką kasą nie zapalam swojego JD 970.

230zl + 20 l paliwa =? i wychodzi normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29
rozumiem ze 400 to przegiecie ale czy ty bys wyjechal bizonem ZO-56 za 200 zl bo ja nie :D

 

Maks cena to 300zl

No tak zgadzam sie 200zł/h to za mało ale zawsze trzeba jakis złoty srodek znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonbs    4

myślę że 240zł/ha

a 260zł/ha z sieczkarnią.

To jest chyba kompromisowe wyjście patrząc na ceny. Ale ponad 350 zł to ja bym w życiu nie dał!


Instalacje techniczne: monitoringi, alarmy / Obsługa sieci, serwerów polityk bezpieczeństwa.  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

U mnie za koszenie bizonem biorą 250zł/h optymalna cena wg mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer120ha    2

My w tym sezonie bierzemy 240zł/godz. bez sieczkarni i 260zł/godz. z sieczkarnią od koszenia Bizonem Z056, ale niektórzy w okolicy to przeginają i po 300zł/godz. bez sieczkarni biorą... :(

 

Ale coś za coś...Wyjadą na 2-3 godzinki i kliętów niema... i chyba nie wiedzą co to przyspieszcz bo nawet jak sie da to nie używają tylko walą ludziom godziny....:) :)


Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9
ja myślę że 300-320 zł/h bizon zo-50 to nie będzie zbyt wygórowana cena przy dzisiejszej cenie paliwa częściach itd...

 

U nas bierze 280 zł/h/Z-056 coś u was wygórowana ta cena choć dzielą nas ~2km :(


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

O kur** u mnie za głupiego Z056 trzeba dać 340 za godzinę bez sieczkarni i to jest najtańszy kombajn w okolicy :( A na dodatek w ciągu roku przybyło w wiosce 2 kombajny niby cena miała spaść bo konkurencja się robi a tu nic :) Trzeba będzie napisać do urzędu ochrony konsumentów :)


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Cena za wykonanie usługi bizonem jest taka wysoka bo dużo pali i się dużo psuje. A na paliwo i części trzeba mieć kasę. Proste.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaldo    2

ja za koszenie bizonem rekordem 2000 biorę 270 zł a za prasowanie myślę że ok 140-150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Za Supra 230zl/h bez sieczkarni, 250zl/h z sieczkarnią..

 

Kolejka na tydzien do przodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Ceny kosmiczne Panowie. W mojej okolicy to plony marne więc z ceną nie ma co szaleć, niekiedy ilość zebranego ziarna pokryła koszty omłotu. JD 1075 - 260 zł/h, niezależnie z sieczkarnią czy bez. Myślę, że to bardzo tanio ale w pierwszym roku trzeba się pokazać. Uważam też że ogólnie ceny z rokiem poprzednim nie powinny ulec zmienie, ponieważ paliwo kosztowało wówczas o 1 zł na litrze więcej.


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid16    0

Ceny w niektorych rejonach zaporowe, dziwne że jezcze ludzie nie zainwestowali we własne maszyny.

 

BIZON ZO56 220/240 sieczkarnia

CLAAS MERCATOR 75 200/220 sieczkarnia

NEW HOLAND 1520 180zł

NEW HOLAND 1530 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'pawel321654' u mnie we wsi jest troche kombajnów ale ceny w moich stronach takie są juz od dawna na jakieś 120 domów jest 20 kombajnów jak się nie myle jest 5 Bizonów są MF Forszaj i Claasy i Fahry. Ludzi nawet duzo jest ja za 390 zł aktualnie po ludziach wykosiłem już w tym roku jakieś 30ha i jeszcze bede.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Za NH TC56 350zł/h. Za Bizona Rekorda 300-330zł/h, ale nie chciał bym zeby mi ktos tak kosił tym Rekordem, Ci kombajniści szybciej jeżdżą po polu, niz po polnej dojazdowej drodze do pola (chyba odrazu poplon sieja taka opcja w cenie chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer120ha    2

To że szybko jezdzą to powinieneś sie cieszyć bo Ci mniej godzin nie narobią :) :) Na jakimś życie i itp to mozna pogonic bo np. na owsie to nie bardzo...


Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj