DANIEL

Ceny kombajnowania

Polecane posty

hubertuss    4652

Myślisz, że ty madry jesteś a w skarbówce same głupki. Jak ktos donos wyśle oczywiście czysto teoretycznie myslisz, że na drugi dzień do kogoś pojadą. Pojawią się po miesiącu, dwóch. miesiąc będzie zamknięty, wystawione inne faktury itd wtedy będziesz mógł sobie pisać Pisma z prosbą o niski wymiar kary i wyjaśnienia. W skarbówkach siedzą ludzie którzy nie jedno widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

Ja za Bizona superka brałem 300-310 zł/h bez sieczkarni z sieczkarnia 360zł/h same paliwo to jakies 75-80zł/h do tego opertaro 30zł oleje smary może nie droge ale głupie paski częsci i z tego taki biznes że jak człowiek pojedzie i to co zarobi na na naprawy i paliwo żeby swoje wykosić ma. Kiedys kase można było robi jak ojciec po 300 godz wcinał i paliwo po 2zł było kombajn awarii nie miał i każdy płacił na rękę. I moim zdaniem to kombajn to najtańsza usługa w porównaniu do innych rzeczy.. Głupia orka jakies 220zł/ha u nas a policzmy utrzymanie ciągnika + pługa a kombajnu no i jednak prasowaniem wiecej sie zarobi tak jak u nas po 11zł od kulki po sipmie biorą to na godzine jak sprasuje 30kulek to taka sama kasa jak po kombajnie a jednak koszty pracy mniejsze i to bez porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro    16

U mnie w okolicy Bizon super 280-290 zł a Rekord 320 zł za godzine bez sieczkarni, a z sieczkarnia +30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoLLand    13

266 zł/ha Claas Dominator 98SL MAXI dziś dopiero zjechałem z pola. Tyle koszenia miałem w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artus91    0

Okolice Torunia tym roku 330-350 zł za ha koszenia Tucano 320 2ha/h, obojętnie czy z sieczakrnią czy bez. Kukurydza prawdopodobnie po 380zł za ha.


Usługi rolnicze (omłot zbóż i kukurydzy), orka, transport

tel. 663-048-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John175    47

Rekordem z sieczkarnią 350zł od hektara, poniżej tego nie widze sensu robienia usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exx    7

300zł za godzinke koszenia bizonem super Z0-56

Edytowano przez Exx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

u nas waha sie między 300 a 400 zależy jakim kombajnem, ale to wszędzie są podobne ceny, ja raczej nie kosze na usługi no chyba ze znajomy nalega to w ostateczności bo szkoda mi starego bizona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj