Skocz do zawartości

Zdjęcie

Części do silnika Mf 6140

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share osio

osio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 02 wrzesień 2010 - 16:54

Części do silnika Mf 6140 Witam. Czy ktoś zna dobry sklep z częściami do massey ferguson 6140?? Czy ktoś kupywał zestaw naprawczy do tej serii bo nie mogę na internecie za bardzo znaleść żeby cenę chociaż zobaczyć bo u Korbanków to trzeba sporo zapłacić . I jakiej najlepiej firmy ???

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Kombajn zbożowy Massey Ferguson 38

Zobacz ogłoszenia w kategorii Maszyny do zbioru: Kombajny zbożowe: Kombajny Massey Ferguson
  • 75000.00 PLN
  • 19 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Części do silnika Mf 6140 Dzisiaj, 16:08
  •  

#2 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1115 postów

Napisany 02 wrzesień 2010 - 18:43

Części do silnika Mf 6140 mogę ci części załatwić ale i tak tulei sam nie wymienisz
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#3 Share osio

osio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 02 wrzesień 2010 - 19:33

Części do silnika Mf 6140 Wiesz załatwić to za dużo mi nie mówi B) Ja chciałem się dobrze zorientować cenowo . Może znasz jakiś numer do sklepu czy co tam czy wogóle jakiej firmy te części ??? A tulei to ja wiem że sam nie wymienie.

#4 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1115 postów

Napisany 03 wrzesień 2010 - 06:12

Części do silnika Mf 6140 chcesz szukać to szukaj ja sprzedaję tylko dobre zamienniki angielskie Bepco i tak i tak musisz go oddać do naprawy ale powodzenia
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 03 wrzesień 2010 - 06:53

Części do silnika Mf 6140 sprawdź średnicę tłoka i zobacz TU na drugiej stronie czy któryś z zestawów do perkinsa będzie pasował
W rolnictwie siła!!! :)

#6 Share osio

osio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 04 wrzesień 2010 - 20:51

Części do silnika Mf 6140 A jaka cena była by za ten zestaw naprawczy firmy bepco ??? I jaka cena za same pierścienie ??? A jeśli nie można na forum o tym to proszę o jakiś kontakt
B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Bogdanek

Bogdanek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:Jak każdy lubię nowinki techniczne, interesuje mnie wszystko co z tym jest związane.
    Żona, dziecko, pies:), teściowa... - w takiej kolejności to ustawię. :D

Napisany 30 wrzesień 2010 - 09:12

Części do silnika Mf 6140 Znalazłeś te części? Ja nie to proponuję poszukać w Internecie, jak czegoś tam nie ma, to znaczy że to nie istnieje. Na pierwszy rzut oka masz sklep z częściami TUTAJ .