Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zalożyć sklep z paszami???

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share banban1

banban1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 16:54

Jak zalożyć sklep z paszami??? Witam wszystkich chciałbym zorjentować się jak można rozkręcić taki biznes jak sklep z paszami dla bydła i trzody. Jak znalesc jakieś kontakty z hurtowniami i czy są do tego jakies dofinansowania.
PS.prosze o szczere odpowiedzi i porady. Jeżeli to nie ten dział to prosze o niekasowanie tematu.
Z gury dziękuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak zalożyć sklep z paszami??? Dzisiaj, 02:11
  •  

#2 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 17:01

Jak zalożyć sklep z paszami??? Żadne hurtownie. Jedziesz do fabryki i mówisz że chcesz być dealerem. Jeśli zapewnisz że sprzedasz X ton ich paszy stajesz się ich dealerem. Co do dofinansowań są napewno. Prawdopodobnie załapałbyś się nawet z urzędu pracy.

Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

#3 Share banban1

banban1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 18:02

Jak zalożyć sklep z paszami??? Spróbuje tak zrobić ale musze znależc jakis numer tel ponieważ blisko mnie nie ma zadnej fabrki. I napewno trzeba zrobic jakiś magazyn.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 18:06

Jak zalożyć sklep z paszami??? w internecie znajdziesz namiary na firmy produkujące pasze bez żadnego problemu B) powodzenia w biznesie B)

#5 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 18:12

Jak zalożyć sklep z paszami??? Żebyś się niemiło nie rozczarował radzę najpierw odwiedzić powiatowego lekarza weterynarii, przepisy w tym pięknym kraju zmieniają się błyskawicznie, a interpretacje jeszcze szybciej. Powodzenia w biznesie.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#6 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 18:15

Jak zalożyć sklep z paszami??? Białystok to nie tak daleko Łomży a tam jest fabryka DeHeus.

Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 621 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 01 wrzesień 2010 - 18:19

Jak zalożyć sklep z paszami??? Jeśli nie ma w pobliżu konkurencji to taka kase bedziesz bił że ho ho. Najlepiej to pojedź do Sano i popytaj sie jak to jest, że chcesz sprzedawac i itp. Ale bedziesz musiał zarejestrować firmę. Jeśli się biznes rozwinie to możesz pomyśleć o sprzedarzy nawozów, środków ochrony roślin, foli do kiszonek itp. Wiem bo mój wuja ma taka firmę a na początku zaczynał od paszy a teraz ma i dystrybutory z paliwem, wegiel, nawozy, opryski. Posiada 2 samochody dostawcze oraz 1 ciężarowego z naczepą i łódkę też ma. Z tego co wiem to otręby przywozi luzem tirem a potem pracownicy workują w worki, pasze czasami przywozi sam a czasami przywożą mu. Ma 8 pracowników, i firma sie rozwija od 8 lat. Jeśli chcesz coś wiedziec więcej to pisz.
Case <3

#8 Share Hati

Hati

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 18:20

Jak zalożyć sklep z paszami??? powiatowy weterynarz który kontroluje pasze będzie szybciej niż ci się wydaje

#9 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 19:01

Jak zalożyć sklep z paszami??? Znajomy mi mówił że lekarza weterynarii jakoś da się obejść. Nie wiem jak dokładnie to robią ale się da.

#10 Share banban1

banban1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 02 wrzesień 2010 - 16:56

Jak zalożyć sklep z paszami??? z konkuręcjąjest problem ponieważ 5 km odemnie jest taki magazyn z nawozami i pasze tez ma, a następny jest 10 km odemnie.
amoze podsuniecie mi pomysł na jakis biznes mam też działkę na obrzeżach augustowa 7 h niedaleko krajowej 8 wiec może macie jakiś pomysł na to???????????

#11 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 wrzesień 2010 - 20:35

Jak zalożyć sklep z paszami??? Podziel na działki i sprzedaj lub zbuduj osiedle domków jednorodzinnych i także je posprzedawaj(jeśli działka jest dość blisko augustowa i dojazd jest dobry).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share cipekfan69

cipekfan69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 22:59

Jak zalożyć sklep z paszami??? Wiecie może jak to jest jeśli korzystam z MR to czy mogę założyć warzywniak? gdyż wyczytałem , że przy rejestracji warzywniaka muszę się zarejestrować w zusie.