Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ludzie ze wsi

125 odpowiedzi na ten temat

#121 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 19 październik 2008 - 13:22

Ludzie ze wsi Żeby się długo nie rozpisywac, zwracam się do UrsusCzesia - więcej wiary w swoje możliwości!!! Matematyka i fizyka to wbrew pozorom nie jest czarna magia. Masz to wszysko na codzień, wokół siebie. Wystarczy powiązac to co mówi teoria z tym co można zaobserwowac dookoła. Poza tym, w przypadku tych dyscyplin naukowych, nie ten jest dobry kto się dużo wzorów na pamięc nauczył, tylko ten, który choc kilka z nich ROZUMIE. Tylko, jak już inni pisali (głównie @Mechanizator) z poziomem nauczania jest różnie. Widac, że jak na swój wiek, masz już coś w głowie poukładane, dlatego masz większą szansę aby sobie poradzic z każdą szkołą.
Po raz kolejny odwołuję się do wypowiedzi Mechanizatora, trzeba wreszcie zmienic wizerunek ludzi ze wsi. A nikt tego nie zrobi, jak właśnie tacy ludzie jak Ty....... Ale cóż, do tego potrzeba trochę wiedzy. Dobra szkoła nie tylko daje wiedzę, również uczy logicznie myślec, i co najważniejsze otwiera "szerzej" oczy na świat.

Pozdrawiam
jarekw
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ludzie ze wsi Dzisiaj, 07:55
  •  

#122 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 20 październik 2008 - 21:05

Ludzie ze wsi niwiem jak tam u was z poziomem ale u mnie w technikum nie bylo tak trudno ci lepsi mieli wyższe oceny a ci gorsi słabsze ,jednak przetrwali mimo że musieli poprawiać oceny (z 1na 2) nieraz .U nas w szkole byla taka zasada że kto się starał a nie mógł pojąć to i tak dawali szanse .A w zawodówce to był niższy poziom niż w gimnazjum ,zresztą tacy tam chodzili ,chodź i byli tacy co nadają się na studia ,ale i byli tacy co dukali a nie czytali ;) .
Tagże ursusczesio nie łam się przełam się zawsze możęsz się przenieść ,jeden z mojej klasy tak zrobil po półroczu stwierdzil że nie podała i przeniusł się bez problemów do zawodówki .

#123 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 20 październik 2008 - 21:38

Ludzie ze wsi ja mam/miałem średnią 5,0 i nie mam roboty w ***** mpżna nawet powiedzieć że zap***** od przyjśćia z szkoły do wieczora prawie nigdy się nie uczyłem ! Ale za to w szkole staram się jak więcej zapamiętać! wtedy siedze w ławce i zapamiętuje jak najwięcej!

Ale i tak "chcę zostać na wsi" po prostu nie wiem uwielbiam wsiadać so ciągnika i jeździć nim mógłbym to robić nawet bez przerwy kocham to po prostu!
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share Poke912

Poke912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 24 luty 2010 - 12:22

Ludzie ze wsi Ja mieszkam w miescie ale wychowałem sie na wsi i chciałbym mieszkać na wsi

#125 Share Ziomek1994

Ziomek1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Rolnictwo,Elektryka

Napisany 05 marzec 2010 - 15:41

Ludzie ze wsi To gdzies tak z 2 miesiace temu na wosie zaczelismy gadac o unii i nauczyciel powiedzial ze dzieki tej uni rolnictwo zaczelo sie rozwijac a ja dalem swoje 3 gr ze dzieki tej unii to tylko sie cofa.I nagle jeden z klasy do mnie wyskakuje to idz lepiej na swoja zasra... wies i tam zyj a ja do niego ze bez tej wsi to nawet by nie mial co do mor... wsadzic .To przestal juz gadac ^ a jak nie to w morde daj i juz normalnie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#126 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 16:29

Ludzie ze wsi Jak przesledziłem temat zgadzam sie z mechanizatorem trzeba zmienic obraz wsi. Pochodze ze wsi obecnie mieszkam w miescie , ale niewidze zadnych przeciwskazan do gospodarowania na wsi rownoczesnie pracuje na gospodarstwie co prawda nie jest duze bo 6h ale dosprzetowione i jeszcze mam produkcje co prawda jedno kierunkowa bo to najłatwiej a dlatego to robie bo poprostu lubie choc bym mogł tego nie robic bo zarabiam dobrze suma 6-cio cyfrowa rocznie. W nawiazaniu do wykształcenia sam skonczyłem szkołe zawodowa , pozniej było wojsko dłuższa przerwa , poszedłem do technikum , nastepnie była długa przerwa i decyzja o studiach , obecnie koncze mgr.wszystko o kierunku elektrycznym, do kazdej decyzji trzeba dojrzec. Wiem , ze szkoły o profilu rolniczym zawsze miały niskie notowania co do poziomu nawe za moich czasów zawsze powod był ten sam niedofinansowanie.
Na marginesie na studia nie zawsze trafiaja ludzie zdolni , sa tez tam tacy co maja duze samozaparcie lub bogatych rodziców , moja druga połowa swego czasu wykładała na SGGW i miałem obraz jak to wygladało szczegolnie tragicznie to było na lesnym.
Panowie wiecej wiary w siebie i samozaparcia