Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ludzie ze wsi

125 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Karol22

Karol22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 09:22

Ludzie ze wsi Ja też od urodzenia mieszkam na wsi i jestem z tego dumny. Wies uczy pracy i szacunku do swiata. Na wsi kazdy kto chce cos miec musi na to zapracowac przez co ludzie ze wsi szybciej dojrzewaja i lepiej rozumieja zycie. Tydzien temu obroniłem prace licencjacką której tematem był opis mojej wsi i nikt z miasta nawet sobie nie wyobrazi jakie wartosci są na wsi. pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ludzie ze wsi Dzisiaj, 21:50
  •  

#22 Share rafffffff

rafffffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 09:59

Ludzie ze wsi

Ja też od urodzenia mieszkam na wsi i jestem z tego dumny. Wies uczy pracy i szacunku do swiata. Na wsi kazdy kto chce cos miec musi na to zapracowac przez co ludzie ze wsi szybciej dojrzewaja i lepiej rozumieja zycie. Tydzien temu obroniłem prace licencjacką której tematem był opis mojej wsi i nikt z miasta nawet sobie nie wyobrazi jakie wartosci są na wsi. pozdro

swietnie to ujales:)nic dodac nic ujac:)i gratuluje Ci obrony .Ja tez obronilem rok temu magisterke i kazdy mi sie dziwi ze chce zwiazac swoja przyszlosc z rolnictwem,ale wlasnie tak jak napisales na wiosce panuje specyficzny klimacik i to mi sie podoba:)pozdrawiam

#23 Share Gorbaczow

Gorbaczow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 10:38

Ludzie ze wsi no i co z tego ze jestem ze wsi - wole byc wykształconym wieśniakiem i robić to co lubie niż mieszczuchem który nie wie co zrobić z wolnym czasem i pakowac się w alkochol narkotyki czy inne paskudztwa (chociaż niestety wielu ludzi na wsi zaczyna z tym, igrać :( )

poprostu każdy ma swoje miejsce na ziemi i niech się zajmie tym zeby mu w tym miejscu było dobrze a nie krytykuje kogoś nie wiadomo za co - każde miasto zanim miastem zostało było wsią i równie dobrze można powiedziec ze wszyscy jesteś my ze wsi

PS - nawet globaliści próbują zbudować globalną wioske a nie globalne miasto :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Vektorrr

Vektorrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 11:57

Ludzie ze wsi

Na wsi kazdy kto chce cos miec musi na to zapracowac przez co ludzie ze wsi szybciej dojrzewaja i lepiej rozumieja zycie.

W mieście też trzeba pracować aby coś mieć :( nikt za darmo Ci nic nie da....
Mieszkam od jakiegoś czasu w dużym mieście i jak czytam posty o tym, że jest tu niebezpiecznie itp. itd to mam wrażenie, że piszą to osoby, które miasto widzą w TV albo na obrazku.
Pozdrawiam.

#25 Share Karol22

Karol22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 12:47

Ludzie ze wsi w miescie idzie sie do pracy jak starzy z domu wywala a na wsi robi sie od dziecka. Wszędzie są ludzie inteligentni i głupi i pochodzenie mało ma z tym wspólnego. Kazdy wybiera sobie swoje miejsce na ziemi z którym chce byc zwiazany, gdzie chce mieszkac i miec rodzine. Trzeba miec swój mały swiat o który trzeba dbac, rozwijac go , czerpac z niego radosc i przekazywac te wartosci dalszym pokoleniom. Ja mam 20 ha i czuje ze jest to mój kawałek swiata i nie wyobrazam sobie zycia w bloku gdzie byłbym zamknięty jak w klatce.

#26 Share Vektorrr

Vektorrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 13:08

Ludzie ze wsi

w miescie idzie sie do pracy jak starzy z domu wywala a na wsi robi sie od dziecka. Wszędzie są ludzie inteligentni i głupi i pochodzenie mało ma z tym wspólnego. Kazdy wybiera sobie swoje miejsce na ziemi z którym chce byc zwiazany, gdzie chce mieszkac i miec rodzine. Trzeba miec swój mały swiat o który trzeba dbac, rozwijac go , czerpac z niego radosc i przekazywac te wartosci dalszym pokoleniom. Ja mam 20 ha i czuje ze jest to mój kawałek swiata i nie wyobrazam sobie zycia w bloku gdzie byłbym zamknięty jak w klatce.

zależy co dla Ciebie znaczy słowo "robić".. jeśli jest to tylko i wyłącznie machanie łopatą to masz rację, że na wsi robi sie od dziecka..

#27 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 13:58

Ludzie ze wsi ja na wakacjach "mieszkam" na wsi a tak to w miescie i powiem wam ze na wsi jest o wiele lepiej jak dlamnie poprostu spokuj i na wsi nie ma tak ze idziesz do kogos np pozyczyc maszyne i ktos ci mowi ze nie bo costam i wymysla tak jak w miescie (wiem z wlasnego doswiadczenia) na wsi kazdy rozumie ze trzeb sobie pomagac o jak my komus pomozemy to ktos nam tez napewno sie odwdzieczy od urodzenia jezdze do wujka na wies i wolalbym tam zostac na stale ale narazie musze skonczyc szkole bo tak zostawic kumpli dziewczyne i to wszystko to tak za bardzo mi sie nie usmiecha a jak skoncze szkole to napewno ide na wies na hektary bo poprostu kocham pracowac w gospodarstwie
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#28 Share Seb@

Seb@

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 14:24

Ludzie ze wsi W mojej miejscowości jest trochę wsi i trochę miasta(niestety). Za czasów nieboszczki komuny wybudowali 4 bloki po 18 mieszkań każdy(szkoda). Najchętniej zrównałbym te bloki z ziemią. Ale i na wsi jest kilku debili których zżera zazdrość i robią daremne zamieszanie.

#29 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 14:50

Ludzie ze wsi @Seb@ - dlaczego tak mówisz ze zrównał byś te bloki z ziemią - napewno mieszka w nim choć jedna osoba która reprezentuje sobą cos pozytywnego
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#30 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 16:03

Ludzie ze wsi mtz 820
A rodzice mają coś przeciwko ?;p

W mieście jest dużo krętaczy, złodzieji itp. Nie mówie, że na wsi ich nie ma. Na wsi wieści szybko się rozchodzą, czasami dobrze, a czasami nie. Przykład ? Sąsiad kupił ciągnik, i zanim stał na podórku wioska i okolice wiedziała gdzie kupił, z kim rozmawiał i za ile. Na wsi masz swobode ruchu, nie żyjesz w "betonlandii" Ludzie ze wsi pomagają sobie, choć nie zawsze. Nie ma to jak wieś :(. Sam mieszkam w mieście i wiem co mówie

ooo Basia widzę sobie avatar zrobiłaś hehehe :)

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 16:07

Ludzie ze wsi a zrobi?am :( - a co se ?a?owa?? :) - raz si?yje niech wszyscy widz? jaka ?adna jestem :)

mam tylko nadzieję ze za zdjęcie uzytkownika w profilu nie dostane bana - jak by co to się za mną wstawcie u admina :)
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#32 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 16:09

Ludzie ze wsi Ja już lepiej nic nie będe mówił bo skończe jak rywal Gorbaczowa :( :) :) :)

KS Falubaz

#33 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 08 lipiec 2007 - 16:42

Ludzie ze wsi jeśli chodzi o ludzi ze wsi to jeszcze zależy z jakiej wsi - bo jeśli jest to wieś tzw popegeerowska to na palcach jednej ręki można policzyć wartościowych ludzi a resztę tylko na księżyc wysłać - wykształcenie - 8(czasem tylko 7) klas szkoły podstawowej - ale jak strzeli jabola pod sklepem to gada jak profesor sorbony- wszystko im się "Noleży" - a jak mają iśc do roboty to wymagania jak cholera - niestety sam mieszkam i pochodze z takiej wsi i mam nadzeję ze się z tad wybiję - nie do miasta tylko gdzieś gdzie jest normalnie
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#34 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 18:14

Ludzie ze wsi @Matey czy maja cos przeciwko ze chce isc na wies i robic na hektarach zamiast isc na studia i profesorowac?

szczerze? wali mnie to co oni o tym mysla ja juz postanowilem kocham taka robote choc wiem ze nie jest latwo ale moja mama jest po rolniczej tata z tego domu do ktorego ja pojde wiec raczej nie maja nic przeciwko mopja mama chyba to rozumie ze czy tak czy tak nie wybije mi tego z glowy

#35 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 18:46

Ludzie ze wsi mozesz przecież iść na studia rolnicze wtedy bedziesz mógł i pracowac na hektarach i spełnic marzenia swoich rodziców ze beda mieli wykształconego syna

#36 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 18:55

Ludzie ze wsi A ja uważam(i widzę po innych)że jak się gospodaruje to studia najwyżej zaoczne. Niewiem jak bardzo ambitny, uczony, pracowity człowiek nie da rady sobie i ze studiami i z gospodarką. Zaniedba albo jedno albo drugie, a wiele osób ma problemy z nadąrzeniem nawet na zaocznych

#37 Share Gorbaczow

Gorbaczow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 19:15

Ludzie ze wsi no jest to prawda ale nie do końca - jeśli jeszcze masz ojca "na chodzie" to ci gospodarki dopilnuje jak jesteś na zajeciach - ale wtedy to musisz niestety dojeżdzać codziennie

#38 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 19:16

Ludzie ze wsi @Basiutka
kiedys mama mowila mi ze przeciez moge isc na studia rlnicze ale tak jak mowi versus wiem ze nie podolam i zaniedbam to albo to wiec wole zajac sie gospodarka a zapalu do nauki tez nie mam takze wiesz... fakt faktem napewno wujek bedzie mi pomagal bo wiem ze bez tego nie wytrzyma ale wole nie ryzykowac i kase przeznaczyc na nawozy albo na cos

#39 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 19:20

Ludzie ze wsi A u mnie wiadomo jak to bedzie : NIE MATEUSZKU NIE NIE :angry: Fajnie, że oni wiedzą co chce w życiu robić..

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 19:24

Ludzie ze wsi no nie wiem czy to co piszesz jest takie dobre - moze dla ciebie gospodarka jest całym życiem ale studia skończyc powinieneś bo nie daj boze nie wypali ci z gospodarstwem pomysł i zostaniesz na lodzie bez kasy i bez wykształcenia i co wtedy zrobisz

nie słuchaj rad ze nie wyrobisz z czasem - jesli chcesz stworzyc naprawde dobre gospodarstwo i chcesz mieć z niego pozytek to moim zdaniem pójście na studia rolnicze jest na bank konieczne - a co do czasu to stare chińskie przysłowie mówi ze "jesli brak ci na cos czasu to znajdz sobie dodatkowe zajęcie"

Popieram wszystkich rodziców którzy chcą was wysłac na studia - ludzie wy nie wiecie co chcecie stracić - nie dość ze zdobędziecie konkretny zawód lub wiedzę z zakresu waszych zainteresowań to jeszcze poznacie mnóstwo wspaniałych ludzi dzieki którym może łatwiej wam będzie wejść w dorosłe życie