Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zdobycie wykształcenia rolniczego

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tamlak

tamlak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 30 sierpień 2010 - 20:12

Zdobycie wykształcenia rolniczego Witam. Chciałbym dowiedziec sie czy jest mozliwe zdobycie wyksztalcenia rolniczego poprzez jakies kursy rolnicze lub szkoły zaoczne które mozna robic równolegle z technikum. Mam 17 lat i wlasnie ide do 2 klasy technikum(nie rolniczego), i poniewaz pochodze ze wsi i moj ojciec ma gospodarstwo które ma zostac przepisane na mnie to staram sie dowiedziec czy jest jakas mozliwosc zdobycia tego wyksztalcenia bez normalnych zawodówek,techników i studiów. Wiem że są takie szkoły policealne ale to wymaga ukończenia technikum lub liceum a potrzebuje czegos co mógłbym zaczac od przyszłego roku szkolnego będe miał wtedy juz ukonczone 18 lat. Prosze o pomoc i dodam ze jestem z woj.podlaskiego i czy sa tutaj jakies takie szkoły w tereanch Suwałk,Olecka,Ełku?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zdobycie wykształcenia rolniczego Dzisiaj, 02:18
  •  

#2 Share sim12

sim12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 30 sierpień 2010 - 20:26

Zdobycie wykształcenia rolniczego dołączam się do pytania . tylko że ja pochodzę z okolic miasta Radom . z góry dzieki za odpowiedz

#3 Share pawelek

pawelek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 30 sierpień 2010 - 20:51

Zdobycie wykształcenia rolniczego teoretycznie jest to nie mozliwe, ale..

#4 Share tamlak

tamlak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 30 sierpień 2010 - 20:55

Zdobycie wykształcenia rolniczego co masz na mysli?

#5 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 30 sierpień 2010 - 21:01

Zdobycie wykształcenia rolniczego Ja skończyłem kurs organizowany przez byłego senatora pana Izdebskiego, pojechałem do agencji i dowiedziałem się że mogę sobie tym d... wytrzeć. Lepiej skończyć normalną szkołę niż się bawić w takie głupoty. Kurs kosztował 600 zł + dojazdy itd a teraz do tego jak bym chciał żeby to było ważne muszę zapłacić KRUS za 3 lat ponad 4 tys zł B)
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#6 Share tamlak

tamlak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 30 sierpień 2010 - 21:06

Zdobycie wykształcenia rolniczego

teoretycznie jest to nie mozliwe, ale..

Ja skończyłem kurs organizowany przez byłego senatora pana Izdebskiego, pojechałem do agencji i dowiedziałem się że mogę sobie tym d... wytrzeć. Lepiej skończyć normalną szkołę niż się bawić w takie głupoty. Kurs kosztował 600 zł + dojazdy itd a teraz do tego jak bym chciał żeby to było ważne muszę zapłacić KRUS za 3 lat ponad 4 tys zł B)

A szkoły zaoczne któe moge robic w weekend? równolegle z technikum... wszystko policealne?
a ten cały Izdebski to do 2005 okres kadencji to wogle inne czasy teraz...

#7 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 31 sierpień 2010 - 05:49

Zdobycie wykształcenia rolniczego O tych kursach bylo w Agrobiznesie ze niektorzy wlasnie sobie to porobili i wzieli premie dla mlodego rolnika a teraz po 2-3latach musza to oddac bo stwierdzili ze to nie moze byc musi byc wyksztalcenie rolnicze... dowiedz sie w jakies szkole czy jest kierunek Technik Rolnik w szkole weekendowej i czy mozesz na sie zapisac mysle ze mozesz smialosie uczyc 7dni w tygodniu w 2 szkolach

#8 Share tamlak

tamlak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 31 sierpień 2010 - 11:49

Zdobycie wykształcenia rolniczego hmm ale technikum to nastepne 4 lata a myslisz ze jest cos takiego jak jakas zawodowka czy cus takiego zeby przez 2 lata max to zrobic?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 31 sierpień 2010 - 12:34

Zdobycie wykształcenia rolniczego www.szkolnictwo.pl tu na pewno znajdziesz cos dla siebie;p trudno cos doradzic bo w kazdej szkole inaczej
AF - to Jest To:)

#10 Share tamlak

tamlak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 31 sierpień 2010 - 12:47

Zdobycie wykształcenia rolniczego niestety niczego takiego nie znalazlem... wiem ze sa szkoly ktore moge robic 2 letnie po skonczeniu technikum ale to pozno...

#11 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 31 sierpień 2010 - 13:36

Zdobycie wykształcenia rolniczego W koło mnie w Bolkowie jest szkoła rolnicza i słyszałem że mają jakąś internetową szkołę. Poszukaj w internecie.

#12 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 31 sierpień 2010 - 17:48

Zdobycie wykształcenia rolniczego Zaoczne technikum trwa 2 lata tylko nie 4. a po zawodowce nie mozesz liczyc na premie .. trzeba miec srednie

#13 Share tamlak

tamlak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 04:50

Zdobycie wykształcenia rolniczego hmm to skoro to technikum to teoretycznie powinienem móc sie gdzies zapisac... a okolice Bolkowa mi nicc nie daja pisałem ze ja Podlaskie

#14 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1344 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 07:00

Zdobycie wykształcenia rolniczego @tamlak najlepiej zrobisz dowiadując się w ODR, lub agencji sobie właściwych.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 29 październik 2010 - 20:31

Zdobycie wykształcenia rolniczego Ja właśnie dostałem decyzję z AriMr że wykształcenie od Izdebskiego jest złe, ale zapisałem się już na 2 letnie studium zaoczne i to jest ok, jedyne warunki to zdać egzaminy, opłacić semestry, i posiadać średnie wykształcenie
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!